Všetko o bývalom manželovi Colleen Ballingerovej - Joshua David Evans

ObsahKto je Joshua David Evans?

Joshua David Evans sa narodil 5. apríla 1984 v Macone v štáte Georgia, USA a je osobnosťou YouTube, ktorá je známa najmä vďaka svojej JoshuaDTV, ktorá slúži ako vlogový kanál. Zverejňuje videá o výzvach, spoločenských problémoch, hudbe a mnohých ďalších. Preslávil sa začiatkom roku 2010 po vzťahu a manželstve s internetovou senzáciou Colleen Ballinger. Dôsledky tohto manželstva sa ukázali byť kontroverzné, hoci jeho popularita zostala.

Bohatstvo Joshuu Davida Evansa

Začiatkom roku 2020 má Joshua David Evans čisté imanie odhadované na viac ako 500 000 dolárov, ktoré zarobil najmä úspešnou kariérou na YouTube.

pridané Joshua David Evans na Pondelok 2. novembra 2015

Okrem svojej online práce sa venuje aj hudobnej kariére ako hlavný spevák kapely Cat’s Pyjamas a člen chlapčenskej skupiny YouTube The Shadows spolu s Julienom Solomitom a Arnoldom Telegaartom v skupine.

Raný život a začiatky kariéry

Joshua David vyrastal ako prostredný z troch detí, ktoré v mladom veku vychovali ich rodičia v Macone, a chcel sa venovať kariéra v hudobnom priemysle. Po imatrikulácii zo strednej školy sa zapísal na Americkú hudobnú a dramatickú akadémiu (AMDA), ktorá sa nachádza v New Yorku a Los Angeles a je známa svojou špecializáciou v oblasti scénického umenia.

Po dokončení svojho vzdelania založil Joshua kapelu Cat’s Pyjamas, hudobný projekt, ktorý sa nikdy poriadne nerozbehol. V roku 2008 objavil webovú stránku YouTube, ktorá v tom čase len začínala získavať popularitu online. Webová stránka je teraz jednou z najnavštevovanejších stránok na internete, ktorá používateľom umožňuje zdieľať videá s verejnosťou, ktoré je možné prezerať, hodnotiť, komentovať a podobne. Webová stránka umožňuje používateľom zarábať príjmy z reklamy prostredníctvom prehratí a interakcií s každým videom. Úspech služby YouTube a následný úspech mnohých jej tvorcov obsahu, známych ako YouTuberi, pomohol pri budovaní dnešnej internetovej kultúry.

Vytváranie obsahu a Colleen Ballinger

Evansov online obsah sa spočiatku zameriaval skôr na komediálne vystúpenia, robil komediálne skeče a rôzne videá pre zábavu jeho niekoľkých nasledovníkov. Ako jeho popularita rástla, začal dávať aktualizácie o svojom živote a predvádzal ho prostredníctvom vlogov. Platformu tiež používal na zdieľanie svojej hudby, pričom uverejňoval covery niekoľkých populárnych skladieb v tom čase.

Čo zvýšilo jeho online status, bolo, keď sa stretol s populárnejším YouTube Colleen Ballinger . Dvojica sa zoznámila v roku 2009, no trafili sa až o tri roky neskôr.

Colleen sa stala populárnou vďaka stvoreniu online postavy Mirandy Sings, ktorá sa nakoniec stala komediálnym počinom pre jednu ženu, keď cestovala po celom svete. Miranda je satira YouTuberov, ktorí nemajú spevácky talent, ale uverejňujú videá online v nádeji, že sa presadia v šoubiznise. Je zobrazovaná ako bez talentu, výstredná a egoistická. Sláva postavy vzrástla natoľko, že Ballinger vytvorila sériu Netflix s názvom Haters Back Off, ktorá naďalej stavala na jej reputácii v komédii a herectve. Šou sa zamerala na pôvod a rodinný život Mirandy.

Vzťah a vzostup k sláve

Potom, čo Joshua David a Colleen začali chodiť v roku 2012, jeho popularita prudko vzrástla. Počet jeho divákov a fanúšikovská základňa exponenciálne vzrástli po tom, čo pár zverejnil svoj vzťah. V reakcii na všetku túto pozornosť začal denne uverejňovať obsah ako vloger, pretože veľa jeho nasledovníkov sa zaujímalo o Colleenin život v zákulisí.

Čoskoro sa pár stal príkladom zdanlivo ideálneho páru alebo cieľového vzťahu s ich fotkami, blogmi a zdanlivo šťastným vzťahom, ktorý im závidel veľa fanúšikov. Zvyšujúca sa online sláva Joshuu tiež viedla k tomu, že sa zoznámil s ďalšími YouTubermi, čo viedlo k vytvoreniu The Shadows a ich jedinému singlu Vlog with Me.

Platformu využíval aj na pokračovanie propagácie svojej hudby. V roku 2015 pár oznámil zasnúbenie a o pár mesiacov neskôr sa zosobášili v Kalifornii. Mnohí si mysleli, že to bola vysnívaná svadba a vysnívaný vzťah, po ktorom vždy túžili.

Spád a kritika

Po roku manželstva sa vzťah Evansa a Ballingera rýchlo obrátil k najhoršiemu. Keď sa zosobášili, nedokázali si udržať svoj blažený vzťah a pár oznámil, že sa rozvádza. Mnohí Ballingerovi nasledovníci sa rýchlo obrátili na Joshuu a postavili sa na stranu obľúbenejšej hviezdy. Evans dostal veľa falošných a negatívnych komentárov, pričom niektorí z jeho najsilnejších neprajníkov ho na internete šikanovali.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Cítil som sa roztomilo. Možno vymazať neskôr.

Príspevok zdieľaný používateľom Joshua David Evans (@joshuadtown) 29. novembra 2019 o 20:34 PST

Dostal vyhrážky smrťou, ako aj zraňujúce komentáre a jeho duševné zdravie sa začalo točiť do špirály. Pod tlakom, on prepustený video na YouTube, ktoré bolo neskôr odstránené, hoci niektorí ľudia si video stále uložili do svojich počítačov. Vo videu sa vraj chystal rozprávať o pravde, no skončilo to tak, že to boli táraniny veľmi vystresovaného muža, vyčíňanie na všetkých svojich neprajníkov a obviňovanie ostatných youtuberov, ktorí sa mu podľa jeho slov otočili chrbtom. rozišli sa. Počas celého rozprávania nespomenul žiadne mená.

Nepomohli mu ani jeho činy, pretože na udržanie silného počtu zhliadnutí začal uverejňovať clickbaitové videá odkazujúce na jeho bývalú manželku, ako keby títo dvaja stále spolupracovali.

Bol kritizovaný za to, že využíval vzťah na získavanie peňazí, obvinenie, ktoré znelo počas celého ich vzťahu, hoci tentoraz si vypočul oveľa väčší dav.

Pohybujúce sa na

Ako plynuli mesiace, kanál Joshuu Davida sa zmenil z nenávistného a zúfalého k akceptovaniu udalostí, ktoré sa mu stali. Začal otvorenejšie rozprávať o svojom živote so svojimi divákmi a vyjadrovať, aké ťažké bolo prejsť rozvodom, najmä so vzťahom, ktorý trval niekoľko rokov. Colleen po rozvode nikdy nehovorila o ich vzťahu a sústredila sa na svoju rastúcu kariéru.

https://twitter.com/JoshuaDtown/status/1191901830235602945

V roku 2017 sa znova spojil s kamarátkou z detstva Pamelou Rodriguez a nasledujúci rok sa zasnúbili a o pár mesiacov neskôr sa vzali. Ballinger sa zas zoznámil s hercom Erikom Stocklinom počas práce v šou Haters Back Off. Obaja sa vzali po takmer roku randenia a majú spolu dieťa.

Joshua David pokračuje v uverejňovaní obsahu, pričom mnohí jeho nasledovníci sympatizujú s tým, čím si v priebehu rokov prešiel. Teraz spolupracuje so svojou manželkou na mnohých videách. Vydal tiež svoju debutovú rozšírenú hru (EP) ako sólový umelec s názvom Seasons.