• Hlavná
  • Herci
  • Všetko o Brennen Taylorovej – Vek, Priateľka, Čistá hodnota – Životopis

Všetko o Brennen Taylorovej – Vek, Priateľka, Čistá hodnota – Životopis

ObsahKto je Brennen Taylor?

Brennen Taylor je americký herec, komik a hviezda YouTube, ktorý získal hviezdu s postavou Luka vo filme o dospievaní Palo Alto a odvtedy si získal medzinárodnú slávu. Má viac ako 3,5 milióna odberateľov na svojom kanáli YouTube, na ktorý nahráva vtipné a zaujímavé videá s výzvami, DIY a žartíky.

Brennen Taylor Wiki - Vek, detstvo a vzdelanie

Brennen Taylor sa narodil 3. apríla 1995 v Kalifornii v USA a detstvo prežil v Južnej Kalifornii so svojimi tromi súrodencami Jakeom, Jessom a Lisou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Moja mama povedala, že táto fotka bola eh, myslel som si, že je to roztomilé, čo myslíte?

Príspevok zdieľaný používateľom Brennanová Taylorová (@burn) 21. februára 2020 o 20:04 PST

Nehovoril o svojich rodičoch, ale zistili sme, že jeho matka sa volá Liza, zatiaľ čo o jeho otcovi nie sú žiadne informácie. Brennen tiež mlčal o svojom vzdelaní, ale už v ranom veku sa začal zaujímať o divadelné umenie a začal sa venovať herectvu už v štyroch rokoch.

Začiatky kariéry

Prvú reklamu si zarezervoval, keď mal štyri roky, a pohrýzol ho herecký chrobák, hoci mladý pokračoval v hľadaní ďalších príležitostí. Počas strednej školy sa zapojil do Filmového programu, ktorý mu dal viac vedomostí a základných informácií o herectve.

Približne v tom čase začal Brennen vytvárať krátke videá, ktoré by nahral do aplikácie Vine, a rýchlo dosiahol na platforme milión sledovateľov. S novými videami sa jeho popularita dostala na 1,7 milióna fanúšikov, kým platforma Vine prestala fungovať, a tak si založil vlastný kanál na YouTube. Jeho prvé video - Úvod do Môjho kanála – bol nahraný v roku 2014 a pokračoval niekoľkými osobnými videami, vrátane 10 faktov Brennanová Taylorová .

Vystúpte na výslnie

Jeho nové videá často zahŕňali paranormálne a strašidelné miesta, ale s dávkou smiechu.

Jeho fanúšikovská základňa sa zväčšovala a v krátkom čase mal svoj prvý milión na YouTube, ktorý sa neustále zvyšoval, a teraz má viac ako 3,3 milióna fanúšikov, pričom jeho videá si pozrelo viac ako 460 miliónov krát. Medzi jeho najobľúbenejšie videá patrí Clown Sighting Chased by a Killer Clown! *aktuálne zábery* Not Clickbait, s 12 miliónmi zhliadnutí, potom Eating At The Worst Reviewed Restaurant In My City (Los Angeles), (6,4 milióna), Taco Bell MUKBANG s BEZDOMOVCA! , (päť miliónov) a DÁTE ŽENE BEZDOMOVCOVKU ÚPRAVU STANU , tiež päť miliónov zhliadnutých, okrem iných videí, ktoré len zvýšili jeho popularitu a bohatstvo.

Odkedy Brennen dosiahla svetovú slávu, založila ďalší kanál YouTube, prepálenie navyše , má však len okolo 55 000 odberateľov a jeho videá sú trochu extrémne – preskočte na jeho kanál a uvidíte, o čom hovoríme.

Herecká kariéra

Brennen zostal verný herectvu, umeniu, do ktorého sa prvýkrát zamiloval, a svoj profesionálny debut si odkrútil v roku 2009. Vybrali ho pre menšiu rolu v televíznom seriáli Numb3rs av tom istom roku sa objavil aj v krátkom filme Fort Brother. Jeho prielom nastal v roku 2013 s úlohou Luka vo filme Palo Alto, kde hrali Emma Roberts, James Franco a Jack Kilmer.

Pokračoval rolami v dramatickom filme Shovel Buddies (2016), s Bellou Thorne, Jenny Cooper a Alexom Neustaedterom a komediálnym filmom Alexander IRL s Ryanom Whitney Newmanom, Mikaelou Hoover a Simonom Rexom. V roku 2016 bol Jonahom v televíznom romantickom komediálnom dramatickom filme The Commute (2016 – 2017) a naposledy mal dvojúlohu v televíznom miniseriáli The Haunted House Contract, kde si zahrali Veronica a Vanessa Merrel a Franny Arrieta.

Brennen Taylor Čistá hodnota Výška, hmotnosť, vzhľad

Brennen je mladou vychádzajúcou hviezdou, ale vo svete zábavy už dosiahol veľa a jeho čisté bohatstvo patrične vzrástlo.

Začiatkom roku 2020 je Taylorovo bohatstvo až 2 milióny dolárov, pričom údajne zarába okolo 6 000 dolárov mesačne. Brennen z toho tiež ťažil internetový obchod , prostredníctvom ktorej predáva košele, mikiny a iné oblečenie.

Brennen Taylor je vysoký 5 stôp 9 palcov (1,75 m), pričom váži približne 156 libier ~ 71 kg, jeho dôležité štatistiky nie sú známe, ale má atletickú postavu. Poznáte ho podľa strapatých tmavohnedých vlasov, ktoré si občas prefarbí na blond, a má zelené oči.

Osobný život Brennen Taylorovej, zoznamka, priateľka, je gay?

Hoci sa objavili nejaké fámy o tom, že je gay, Brennen nie je nič iné ako čistý muž.

Od vstupu do šoubiznisu v roku 2017 bol zapojený do niekoľkých významných vzťahov, začal chodiť so speváčkou a skladateľkou Maggie Linderman, ale pred koncom roka sa rozišiel. V súčasnosti randí s modelkou Kyrou Santoro, títo dvaja spolu začali randiť začiatkom roka 2018 a odvtedy ich bolo spolu veľakrát vidieť na verejnosti a na YouTube majú spolu niekoľko videí, na ktorých potvrdili svoj románik.

Brennen Taylor News, fakty, vplyv

Brennen je hviezdou na platformách sociálnych médií a svoju popularitu využil na spoluprácu s mnohými značkami vrátane Walmart, Disney, Ford a Nick.

Každý deň pracuje na nových projektoch a na svoj oficiálny kanál YouTube uverejňuje dve alebo tri videá týždenne. Okrem toho je známy aj na Instagram , na ktorej zdieľa svoj záujem o jedlo, vytvára a zdieľa rôzne recepty – jeho obľúbeným jedlom sú tacos.

Brennen je veľkým fanúšikom Hviezdnych vojen. Je milovníkom zvierat a zachránil troch Shih-Tzu z horiacej budovy a urobil im domov vo svojom vlastnom dome. Aby sme povedali viac o jeho záujmoch, Brennen je milovník áut a nejaký čas pracoval v mechanickej dielni.