Všetko, čo vieme o Pieguyrulz – Aktualizované 2020

ObsahKto je Pieguyrulz? Wiki Bio

Alex ‚Pieguyrulz‘ sa narodil v USA 4. novembra 1993 – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Jeho priezvisko je stále tajomstvom, ale v detstve bol známy ako A. J. a dnes je snáď najznámejší vďaka Kanál YouTube „PIEGUYRULZ“. na ktoré väčšinou nahráva videá svojich recenzií seriálov a filmov na Disney Channel, Cartoon Network a Nickelodeon. Svoj kanál spustil 10. apríla 2008 a v ten istý deň odovzdal svoje prvé video Animal Crossing Abridged Episode 1.

Dve z jeho dnes najpopulárnejších videí sú Every SpongeBob Season 9 Episode Reviewed!, ktoré od 11. augusta 2017 videlo viac ako 1,5 milióna krát, a Nickelodeon Is Disrespecting Hillenburg's Legacy, ktoré od 6. júna 2019 videlo takmer 800 000 krát. väčšinou zamerané na videá súvisiace s animovaným seriálom SpongeBob Square Pants.

Detstvo a vzdelanie

Pieguyrulza vychovali spolu so svojím mladším bratom v USA ich otec, ktorý bol robotníkom v továrni, a ich matka, ktorá slúžila ako sekretárka v miestnej telekomunikačnej spoločnosti.

O hranie videohier sa začal zaujímať už počas základnej školy, no on a jeho priatelia tiež súťažili v rôznych hrách vrátane futbalu, basketbalu a dráh. Navštevoval miestnu strednú školu, na ktorej bol fyzicky aktívny, keďže hrával futbal za školský tím, pričom trénoval aj tenis a futbal. Po imatrikulácii v roku 2011 sa Pieguyrulz nezapísal na vysokú školu, ale začal pracovať na niekoľkých zamestnaniach, aby sa finančne podporil.

Zoznam jeho minulých seriálov na YouTube

Pieguyrulz si prvýkrát získal pozornosť svojich fanúšikov svojou sériou videí Animal Crossing Abridged, ktorá obsahovala 18 epizód nahraných medzi 10. aprílom 2008 a 10. aprílom 2009, pričom súčasne pracoval na svojej druhej sérii CN Rant, ktorá mala deväť epizód. Jeho nasledujúca séria Nick Rant sa krátko dočkala a pokračoval v práci na Stuff That Makes Me Happy so štyrmi epizódami a recenziami na DVD s celkovo 11 epizódami, ktoré sa skončili 19. novembra 2014.

Jeho séria Téma diskusie napočítali 34 epizód , odovzdané medzi 12. januárom a júnom 2013 a niektoré z jeho nasledujúcich sérií boli Pieguy Plays, Cartoon Review Piedays a Každá epizóda (seriálu) zrecenzovaná! Jeho posledná séria, ktorá sa skončila, bola RE-Cast, ktorá mala 69 epizód nahraných medzi 12. augustom 2018 a 29. januárom 2020. Okrem nich mal Pieguyrulz mnoho ďalších krátkych seriálov, ktoré obsahovali menej ako 10 epizód, vrátane Christmas Toys, College Cofessions a Valentoon's týždeň.

Aktuálna práca

Pieguyrulz momentálne pracuje na šiestich svojich sériách na YouTube.

Od 19. apríla 2012 vytvára videá pre svoj najdlhšie vysielaný seriál TVlogs a od 14. júna 2014 pracuje na svojej sérii Spongey Bits, ktorá sa točí okolo animovaného televízneho seriálu SpongeBob Square Pants a má 20 epizód.

5. júla 2014 začal pracovať na svojej sérii Square Theory, ktorá je opäť o SpongeBobovi a má 27 epizód. Keďže Pieguyrulz sa zaujíma aj o pečenie, on odštartoval svoju sériu Dno pekárne dňa 30. novembra 2014 a do dnešného dňa vytvorila a odovzdala 15 epizód. Zostávajúce dve série, na ktorých momentálne pracuje, sú Bizzaro Bakery (od 21. októbra 2015) a Audio Essays (od 17. januára 2017).

Milujte život a vzťahy

Pieguyrulz držal detaily svojho milostného života mimo pozornosti verejnosti, ale je známe, že od roku 2011 chodí s dievčaťom známym ako Erin. Pieguyrulz's I'm with Stupid v ktorom diskutuje o epizóde SpongeBob s Tajomným pánom Enterom. Podľa toho, čo bolo počuť v niektorých Pieguyrulzových videách, Erin môže byť z Rumunska, narodeniny má 18. marca a jej obľúbené zvieratá sú vlci. Tí dvaja spolu žijú, ale Pieguyrulz sa jej vyhýba vo svojich videách.

Internetom koluje fáma, že sa títo dvaja vzali niekedy v roku 2019, keďže sú spolu už takmer 10 rokov, a niektorí z Pieguyrulzových fanúšikov dokonca uviedli, že ich videli na obrade.

Fáma sa nepotvrdila, takže od júna 2020 Pieguyrulz chodí s Erin, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Pieguyrulz je veľkým milovníkom zvierat a keď vyrastal, mal niekoľko domácich miláčikov vrátane dvoch psov a dvoch mačiek, no jeho obľúbené zvieratá sú kone a leopardy. Nie je príliš cestovateľ a je lenivý dokonca cestovať po svojom štáte, ale stále bol so svojimi priateľmi a rodinou v niekoľkých ďalších štátoch USA vrátane Arizony a Kalifornie. Väčšinu svojho voľného času trávi hraním videohier, pričom medzi jeho obľúbené patria Fortnite a Call of Duty: Modern Warfare, zatiaľ čo jeho obľúbenou konzolou je PlayStation 4.

Jeho obľúbená kuchyňa je talianska, takže neprekvapivo obľúbenými jedlami sú pizza a špagety.

Pieguyrulz vo svojom voľnom čase rád sleduje filmy a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Johnny Depp, Robert Downey Jr. a Emma Watson, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú franšízy Piráti z Karibiku, Avengers a Harry Potter. . Je tiež fanúšikom animovaných komediálnych seriálov, pričom medzi jeho obľúbené patria Rick & Morty, SpongeBob Square Pants a South Park.

Vzhľad a čistý majetok

Pieguyrulz má 26 rokov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, je vysoký 5 stôp 7 palcov (1,7 m) a váži približne 65 kg. Od júna 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 100 000 dolárov, pričom mesačne zarobí okolo 250 dolárov len zo svojho kanála YouTube.