Všetko, čo vieme o Kiera McNally – Povesti s Macom DeMarcom

ObsahKto je Kiera McNally?

Kiera McNally sa narodila 16. júla 1990 v znamení Raka v Edmontone v kanadskej Alberte a je 29-ročnou hviezdou sociálnych médií, pravdepodobne najznámejšou vďaka prevádzkovaniu svojho oficiálneho účtu na Instagrame, na ktorom predáva obnovené šetrné oblečenie, ktoré beží pod užívateľským menom 'minikikiipad'. Kiera je známa aj tým, že je dlhoročnou priateľkou kanadského hudobníka Maca DeMarca.

Aká bohatá je teraz? Kiera McNally Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 čisté imanie Kiery McNally presahuje 200 000 dolárov, ktoré zarobila najmä predajom šetrného oblečenia a úspešnosťou vo svojom úsilí.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Doslova len fotky mojej mačky a mňa včera večer, čokoľvek

Príspevok zdieľaný používateľom Kiera McNallyová (@minikiipad) 10. januára 2020 o 9:48 PST

Kiera navyše pravdepodobne zdieľa majetok svojho slávneho priateľa Maca DeMarca, keďže sú v dlhoročnom vzťahu a žijú spolu. Jeho čistý majetok sa odhaduje na 2,5 milióna dolárov.

Raný život, národnosť, etnicita

Kiera McNally strávila svoje rané roky vo svojom rodnom meste Edmonton, vychovaná rodičmi, ktorých identita a povolanie ešte neboli zverejnené. Podľa národnosti je Kanaďanka a patrí k bielej etnickej skupine. Vo veku 19 rokov sa Kiera presťahovala do Montrealu a o štyri roky neskôr sa presťahovala do New Yorku.

Hviezda Instagramu

Kiera McNally si získala popularitu po spustení svojho oficiálneho účtu na Instagrame pod používateľským menom „ minikikiipad“ , a začala zdieľať fotografie jej reštaurovania rôznych odevov a predmetov z obchodu. Zháňala a lacno kupovala rôzne predmety v sekáčoch a obnovovala ich. Neskôr uverejní fotografie položiek nákupný web Depop a predávať ich so ziskom. V priebehu rokov sa obchod Kiera stal veľmi populárnym, pretože v aplikácii doteraz získala viac ako 160 000 sledovateľov a má päťhviezdičkové hodnotenie s viac ako 500 recenziami.

Svoje obnovené šetrné oblečenie propaguje tým, že ich nosí pred uvedením na predaj. Kiera sa navyše preslávila vzťahom so slávnym hudobníkom. Často zdieľa ich fotografie na svojom instagramovom účte, čo ju priviedlo k získaniu ďalších sledovateľov.

Vzťah s Macom DeMarcom

Kiera je romanticky zapletená do vzťahu s kanadským rockovým spevákom Macom DeMarcom. Podľa rozhovoru Mac DeMarca pre The Guardian sa stretli, keď mali 14 rokov, ale svoj vzťah začali až o päť rokov neskôr.

Žili spolu v Brooklyne v New Yorku až do roku 2016, kedy sa presťahovali do štvrte Silver Lake v Los Angeles v Kalifornii.

Kto je jej priateľ? Mac DeMarco Krátka Wiki/Bio

Vernor Winfield McBriare Smith IV, známy ako „Mac“ DeMarco, sa narodil 30. apríla 1990 v znamení Býka v Duncan, Britská Kolumbia, Kanada, talianskeho pôvodu bol vychovaný v Edmontone, Alberta. Meno dostal po svojom pradedovi Vernonovi Smithovi, ktorý bol bývalým ministrom železníc a telefónov v Alberte. Macova matka neskôr zmenila jeho meno. Navštevoval McKernan Junior High School a potom Strathcona High School.

veľké tanky do WFUV Public Radio. https://www.wfuv.org/content/mac-demarco-5

pridané Mac DeMarco na Pondelok 5. augusta 2019

Pod vplyvom svojej starej mamy začal Mac hrať na gitare a na strednej škole bol členom niekoľkých kapiel – „Meat Cleavers“, „Sound Of Love“ a „Outdoor Miners“.

Začiatky kariéry

V apríli 2009 vydal Mac DeMarco svoje debutové EP s názvom Heat Wave, po ktorom sa vydal na turné so skupinou „Japandroids“. V nasledujúcom roku vydal ďalšie dve EP, Eating Like A Kid a Bossa Yeye. V roku 2011 sa presťahoval z Vancouveru do Montrealu, kde sa Mac zúčastnil rôznych lekárskych experimentov, aby si zarobil, keďže nemal dosť peňazí na robenie hudby.

Rise to Fame a debutový album

Čoskoro však podpísal zmluvu s nahrávacou spoločnosťou Captured Tracks a vydal EP, Rock and Roll Night Club , v marci 2012. Po tomto úspechu nahral Mac v októbri 2012 svoj debutový plnohodnotný štúdiový album s názvom 2. Vznikol singel Still Together, ako aj pieseň Moving Like Mike, ktorá sa stala licencovanou pre reklamu pre maloobchodnú predajňu Target . O dva roky neskôr vydal svoj druhý štúdiový album Salad Days vrátane dvoch singlov Brother a Passing Out Pieces.

Album sa dostal na 30. miesto v rebríčku amerických albumov Billboard 200 a bol nominovaný na hudobnú cenu Polaris 2014.

Mini-LP „Another One“

V júli 2015 Mac vydal svoje piate EP Some Other Ones, po ktorom nasledovalo jeho debutové mini-LP s názvom Ďalší , distribuovaný v auguste 2015. Zrodil také single ako The Way You'd Love Her, No Other Heart a I've Been Waiting For Her a Rough Trade ho zaradil medzi najlepšie albumy roka, 'The Guardian“ a „NME“.

Dostalo sa na čelo amerického Billboardu Najlepšie rockové albumy rebríčku a vyvrcholil na 25. mieste amerického rebríčka Billboard 200 albumov. Po ňom nasledovalo jeho piate EP Some Other Ones.

Pokračujúci úspech

V januári 2017 Mac oznámil svoj tretí štúdiový album so singlami This Old Dog a My Old Man s názvom This Old Dog, ktorý vyšiel v máji toho istého roku. V rebríčku amerických albumov Billboard 200 sa umiestnil na 29. mieste a dostal sa na vrchol amerického Billboardu Nezávislé albumy graf.

Najnovšie Mac zverejnil svoj štvrtý štúdiový album s názvom Here Comes The Cowboy prostredníctvom Mac's Record Label v marci 2019. Album sa dostal na 10. miesto v rebríčku amerických albumov Billboard 200 a bol zaradený medzi 20 najlepších albumov. z roku 2019 od magazínu „GQ“ a zahŕňa single ako Nobody, All Of Our Yesterdays a On The Square.