• Hlavná
 • Herci
 • Všetko, čo vieme o Jade Weberovej narodenej v Hongkongu

Všetko, čo vieme o Jade Weberovej narodenej v Hongkongu

ObsahKto je Jade Weber?

Jade Weber sa narodila 7. marca 2005 v znamení Rýb v Hong Kongu v Číne. Je to 14-ročná francúzska modelka a herečka, ktorá sa pravdepodobne najviac preslávila tým, že sa objavila na obale hudobného videa Hayden Summeral z The Weekndovho singlu Can’t Feel My Face. Jade je tiež senzáciou na sociálnych sieťach a prevádzkuje svoj oficiálny účet na Instagrame pod používateľským menom ‘ jade_weber_official' , s takmer 700 000 sledovateľmi, a jej úradník Facebook stránka s viac ako 32 000 „páči sa mi to“.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

🧢🧢 • • • • • • • Zábery z natáčania pre @katwalkkidsfashionmagazine s @demarest_photography a @christine_pro_makeup @asnhats choďte si pozrieť posledné číslo, mám rozhovor, ktorý si môžete prečítať aj vy! Účelom tohto časopisu je vrátiť ako percento zisku z časopisu charitu, ktorá pomáha deťom so zdravotnými problémami, ako je autizmus. Bolo by úžasné a potešilo by ma, keby ste podporili časopis. Ak niekto chce kópiu, posielajú sa do zahraničia a odkaz je v životopise @katwalkkidsfashionmagazine Ďakujem všetkým mojim podporovateľom, mám vás všetkých rád!♥️

Príspevok zdieľaný používateľom SAG Herečka | Tanečnica | Modelka (@jade_weber_official) 30. januára 2020 o 13:17 PST

Aká bohatá je teraz? Jade Weber Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 čisté imanie Jade Weber presahuje 100 000 dolárov, ktoré získala vďaka svojej krátkej, ale úspešnej kariére modelky, spoluprácou s množstvom módnych a odevných značiek a účinkovaním v niekoľkých hudobných videách. Jade tiež zvýšila svoje bohatstvo prostredníctvom svojej hereckej kariéry.

Raný život, národnosť, etnicita, vzdelanie

Jade Weber sa narodila v Číne svojej francúzskej matke Delphine Weber, zatiaľ čo identita jej otca stále nie je zverejnená. Jade má dvoch starších bratov menom Thibault a Matthieu. Má čínsku aj francúzsku národnosť a patrí k belošskému etniku. V súčasnosti navštevuje strednú školu.

Je bilingválna a hovorí plynule francúzsky a anglicky, ako aj trochu mandarínsky. Jade svoju lásku k tancu rozvinula vo veľmi mladom veku a vyučuje sa v modernom, hip-hope, balete a jazze – už tancovala po celom svete.

Začiatky kariéry v módnom priemysle

Hoci má len 14 rokov, Jade Weber sa už v módnom priemysle presadila ako modelka. Svoju modelingovú kariéru začala ako deväťročná po tom, čo si ju všimol fotograf, ktorý fotografoval jej bratov na konkurz. Fotograf odfotil aj ju a poslal ju žene, ktorá bola riaditeľkou modelingovej agentúry.

Manažment modelovania

Ako detská modelka je Jade Weber podpísaná v LA Models Youth so sídlom v Los Angeles v Kalifornii. Zastupuje ju aj Division Model so sídlom v Holandsku, Sugar Kids Madrid v Španielsku a Monster Management so sídlom v Taliansku. Jej talent manažérom je renomovaný fotograf módy a celebrít Jordan Zuniga.

Modelingové zákazky

Jade je modelkou pre množstvo známych módnych značiek, ako sú Abercrombie a Fitch, Bloomingdale’s, Levi’s, H&M a Ralph Lauren a ďalšie významné osobnosti.

Jade tiež uvádzal také populárne módne časopisy ako „Vogue“, „Poster Child Mag“, „ Hooligans Magazine a „Deti v Paríži“.

Hudobné videá

Jade sa dostala do povedomia v roku 2015 po tom, čo sa objavila v hudobnom videu popovej speváčky Hayden Summeralovej, ktorá vytvorila obal k úspešnému singlu Can’t Feel My Face od The Weeknd v réžii Jimmy T. Summerall a vydaný 29. septembra 2015 – k dnešnému dňu nazbieral viac ako jeden milión videní. V júli 2016 sa objavila v hudbe video Colour My Dreams, ktorú napísala a režírovala Claire Imler a vyšla na Vimeo.

Nasledovala hranie v ďalšom hudobnom videu rappera MattyB a jeho singlu Moment, ktorý vyšiel v auguste toho istého roku na YouTube a doteraz si ho pozrelo takmer 30 miliónov ľudí.

Herecká kariéra

Jade Weber je okrem tanca a modelingu známa aj svojim hereckým talentom. Nastúpila na konzervatórium mladého herca The Playground, kde navštevovala hodiny improvizačného herectva. V televízii debutovala v úlohe Zo v komediálnom seriáli Keys, po ktorom nasledovalo stvárnenie Ivy v krátkom fantasy mysterióznom Les Inconnus: Útek, ktorý napísala a režírovala Eva Doležalová, obe v roku 2018.

Pripravované filmové projekty

Jade bude debutovať vo filme v úlohe Zoe v pripravovanej dráme Tiger Within v réžii Rafal Zielinski a ako Miranda sa predstaví v ďalšej pripravovanej dráme s názvom James The Second, pričom obe sú momentálne v postprodukcii. Je tiež oznámené, že získala také úlohy ako Amélie Conti v mysterióznej dráme La Déesse Du Crépuscule, kocúr Paddy v mysterióznej hre The Game of the Cheetah a dvojičky Britta a Annabell Offenbach v akčnom Print-Maker, všetky režírované. od Dan Pero Mansecu.

Vzhľad a vitálna štatistika

Krásna modelka má dlhé prirodzené blond vlasy a modré oči. Stojí vo výške 5 stôp 3 palce (1,60 m), váži približne 110 libier (50 kg) a jej vitálne štatistiky sú 30-22-32. Jej veľkosť podprsenky je 30B, veľkosť šiat 4 (US) a veľkosť topánok 6 (US). V roku 2017 bola Jade označená ako jedno z desiatich najkrajších detí na svete kanálom sociálnych médií EnewsOf. O dva roky neskôr ju TC Candler označil za jednu zo 100 najkrajších tvárí roku 2019.

Osobný život, koníčky, obľúbené

 • Jade Weber je príliš mladá na to, aby sa s niekým romanticky spájala, takže je stále slobodná.
 • Od roku 2011 sídli v Los Angeles v Kalifornii, kde žije so svojimi rodičmi a bratmi.
 • Je milovníčkou zvierat – jej mačka sa volá Fluffy.
 • Jedným z jej vzorov celebrít je Angelina Jolie.
 • Jade je veľkou fanúšičkou Harryho Pottera.
 • Jej obľúbená farba je Tiffany modrá a raz by chcela jazdiť na aute tejto farby.
 • Jade rád jedáva morské plody, ale je na ne alergický.
 • Vo svojom voľnom čase Jade rada číta a hrá basketbal so svojimi priateľmi.
 • Jej mottom je byť verný sám sebe a zostať rovnaký vo všetkých fázach svojho života.