Všetko, čo treba vedieť o manželke Adama Schiffa – Eve Schiff

ObsahKto je Eve Schiff?

Eve Schiff je manželkou amerického politika Adama Schiffa, ktorý slúži ako zástupca USA pre 28. kongresový obvod Kalifornie. Eve sa viac zameriava na súkromné ​​záležitosti a okrem niektorých filantropických snáh sa v médiách nezúčastňuje. Hoci sa túžila stať profesionálnou tenistkou, jej zameranie sa zmenilo, keď sa stala matkou.

Eve Schiff Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Eve Sanderson sa narodila v roku 1960 v Massachusetts v USA a neprezradila svoj konkrétny dátum a miesto narodenia.

Kongresman Adam a Eva Schiffovci

pridané Carl Clifford na štvrtok 22. januára 2009

Jej matka je Marion Sanderson, ale nezdieľala meno svojho otca, má dvoch súrodencov. Chodila na strednú školu Torrey Pines a po imatrikulácii na Kalifornskej univerzite však nikdy nepovedala, čo študovala.

Tenisová kariéra a iné záujmy

S tenisom začala v mladom veku, v mladosti sa stala profesionálkou. Keď však otehotnela so svojím prvým dieťaťom, rozhodla sa Eve ukončiť tenisovú kariéru. Začala dobrovoľníčiť v celej Kalifornii a podporovala množstvo organizácií.

Keď jej dieťa vyrástlo, vstúpila do školskej organizácie PTA a po narodení ich druhého dieťaťa sa úplne zamerala na ich výchovu a podporu manžela.

Eve Schiff Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Hoci jej kariéra nie je taká úspešná ako kariéra jej manžela, stále sa jej podarilo zarobiť slušné bohatstvo. Podľa zdrojov sa Evin čistý majetok odhaduje na 300 000 dolárov začiatkom roku 2020. Na druhej strane, čistý majetok jej manžela sa odhaduje na približne 1,5 milióna dolárov.

Eve Schiff je vysoká 5 stôp 4 palce (1,63 m), pričom váži približne 124 libier (56 kg) a jej dôležité štatistiky sú 34-23-33. Vlasy má čierne a oči tmavohnedé.

Popularita prostredníctvom manželstva

Eve a Adam sa prvýkrát stretli na tenisovom kurte v Marina del Rey v roku 1990, sú rôznych náboženstiev, ale to neovplyvnilo ich románik – ich priatelia často žartovali o význame ich mien a o tom, že by mali pomenovať ich deti Kain a Ábel.

Pár sa zosobášil 19. februára 1995 a v júli 1998 sa im narodilo prvé dieťa, dcéra Alexa Marion. Pár privítal svoje druhé dieťa, syna Elijaha Harrisa v júli 2002.

Manžel Eve Schiff, Adam Schiff

narodený Adam Bennett Schiff 22. júna 1960 vo Framinghame, Massachusetts USA Edwardovi Schiffovi a jeho manželke Sherrill Ann (rodenej Glovsky), bol vychovaný v židovskej domácnosti. Keď mal 10 rokov, rodina sa presťahovala do Scottsdale v Arizone a o dva roky neskôr do Alama v Kalifornii.

Išiel na Danville’s Monte Vista High School, z ktorej maturoval v roku 1978, potom sa zapísal na Stanfordskú univerzitu, kde získal titul bakalára umenia v odbore politológia. V štúdiu pokračoval na Harvardskej právnickej fakulte, kde v roku 1985 získal titul Juris Doctor.

Kariéra pred politikou

Skôr ako Adam vošiel politika pokračoval v kariére ako právnik, jeho prvou prácou bol advokátsky koncipient pre sudcu Williama Matthewa Byrnea Jr. z amerického okresného súdu pre centrálny okres Kalifornia.

Potom sa v rokoch 1987 až 1993 stal asistentom amerického prokurátora na Úrade centrálneho okresu. Počas pôsobenia ako asistent sa Adam dostal do centra pozornosti, pretože pracoval na procese s Richardom Millerom, bývalým agentom FBI obvineným zo špionáže pre Sovietsky zväz. únie.

politika

Adam urobil svoj prvý pokus o vstup do kalifornského štátneho zhromaždenia v roku 1994, keď bol kandidátom na kreslo 43. okresu, ale porazil ho republikánsky nominant James E. Rogan. O dva roky neskôr bol Schiff zvolený do 21. okresu senátu štátu Kalifornia – vo veku 36 rokov bol najmladším členom senátu.

Zostal štyri roky a pôsobil ako predseda súdneho výboru senátu a užšieho výboru pre súdnictvo vo veciach mládeže a bol predsedom Spoločného výboru pre umenie v štátnom zákonodarnom zbore.

V roku 2000 bol zvolený do Snemovne reprezentantov USA za 27. kalifornský kongresový obvod, pričom porazil svojho starého súpera Jamesa E. Rogana. Odvtedy bol každé dva roky znovu volený a jeho 10. funkčné obdobie sa začalo v januári 2019. Stal sa členom poradového výboru Snemovne reprezentantov pre spravodajské služby, v tejto pozícii pôsobil od januára 2015 do januára 2019 a potom sa ujal funkcie pozíciu predsedu Snemovne reprezentantov pre spravodajské služby.

Obžaloba proti Donaldovi Trumpovi

Po nástupe do funkcie sa Adam stal jedným z hlavných vyšetrovateľov pri vyšetrovaní obžaloby Donalda Trumpa. Dňa 15. januára 2020 sa Schiff stal hlavným manažérom pre impeachment, ktorého nominovala predsedníčka Snemovne reprezentantov Nancy Pelosiová. Spolu so siedmimi ďalšími členmi Snemovne reprezentantov mal Adam na starosti predloženie prípadu Trumpovho obžaloby Senátu Spojených štátov amerických. Obžaloba bola úspešná a Trump sa stal len tretím prezidentom USA, ktorý bol obžalovaný.