Všetko, čo treba vedieť o Elise Jordan – manžel, telo, Wiki

Catherine Elise Jordan je americká novinárka, politická analytička a televízna osobnosť, narodená 23. septembra 1982 v Holly Springs, Mississippi, USA. Bývala autorkou prejavov pre Condoleezzu Riceovú, riaditeľku pre komunikáciu Národnej bezpečnostnej rady počas vlády prezidenta Georgea W. Busha. Objavila sa ako politická analytička na NBC News a MSNBC a je známe, že podporuje republikánsku stranu.

ObsahPrvé kroky

Elise je dcérou Kelly Jordan a Susan Boone Jordan, má brata Russella. Jej zvedavosť na žurnalistiku začala už v ranom veku na strednej škole a už od útleho veku prejavovala záujem o písanie, čo preukázala, keď napísala formálny list, v ktorom sa ospravedlnila svojej matke v tínedžerskom veku.

pridané Elise Jordan na Nedeľa 13. apríla 2014

Vzdelanie, Záľuby a Rodina

Yale University

Elise promovala v roku 2004 na Yale University v odbore história. O jej pobyte na Yale, jej priateľoch alebo akýchkoľvek mimoškolských aktivitách sa toho veľa nevie.

Záľuby

Okrem lásky k písaniu a žurnalistike Elise na svojom instagramovom účte často prejavuje aj lásku k zvieratám a záujem o lyžovanie. Vlastní psa corgi menom Bobby. Jedným z hlavných opakujúcich sa koníčkov Elise je tráviť čas so svojimi neterami a synovcami, pričom na svojom Instagrame zdieľa veľké množstvo ich fotografií.

Kariéra

Prvé úlohy

Elise Jordan začala svoju kariéru, keď vyštudovala Yale a získala svoje prvé prominentné miesto na ministerstve zahraničia ako skladateľka prejavov pre druhú ministerku zahraničia počas vlády Georgea Busha, Condoleezzu Riceovú. ktorý sa neskôr stal riaditeľom pre komunikáciu Národnej bezpečnostnej rady a autorom prejavov prezidenta. V roku 2008 začala pracovať na veľvyslanectve USA v Bagdade.

Po skončení Bushovej administratívy začala Elise v roku 2009 pracovať pre Deloitte & Touche a neskôr v roku 2011 sa stala publicistkou pre konzervatívny redakčný časopis National Review Online. Na druhom z nich pracovala iba šesť mesiacov, ale pomohlo jej to získať skúsenosti publicistky, čo sa ukázalo neskôr, keď sa stala prispievateľkou pre prominentné portály a časopisy ako The Daily Beast a Time.

Televízne relácie – 2011 až 2016

V roku 2011 sa prvýkrát objavila na Fox News, v satirickej talk show Red Eye s Tomom Shillue a druhýkrát v Hannity, relácii vysielanej aj na Fox News, v ktorej sa v priebehu rokov niekoľkokrát objavila. Jej účasť na týchto reláciách vytvorila jej povesť republikánskeho podporovateľa a politického komentátora. Počas nasledujúcich rokov sa objavila v reláciách ako „Fox and Friends a On the Record with Brit Hume“, obe šou konzervatívneho politického charakteru. Ďalšie relácie, v ktorých sa od roku 2016 niekoľkokrát objavila, sú Morning Joe a Weekend Today na NBC News.

Správy NBC a MSNBC – od roku 2016 do súčasnosti

Jej účasť v NBC News a MSNBC, oboch sieťach, ktoré často zobrazujú progresívne politické názory, ju posunula mimo jej komfortnú zónu a spochybnila jej názory.

Poskytlo jej to tiež platformu na zobrazenie širšej palety názorov až do tej miery, že prostredníctvom týchto sietí zviditeľnila svoj nesúhlas s Trumpovou administratívou.

Na podcastových slovách záleží – 2018

V roku 2018, po tom, čo otvorene prejavila svoj nesúhlas s politikou Trumpa, vytvorila podcast s politickou stredopravou tematikou s názvom Words Matter so spolumoderátorom Stevom Schmidtom a produkovaným Adamom Levinom, projekt, ktorý sa náhle skončil vo februári 2019, keď v jednom z epizód podcastu Jordan a jeho producent viedli rozhovor so Schmidtom a pýtali sa, či Howard Schultz kandiduje ako nezávislý kandidát na prezidenta USA. Schmidt, ktorý bol poradcom Schultza, odišiel zo štúdia uprostred rozhovoru, predpokladalo sa, že Jordan a Levine nevedeli o tom, že Schmidt radil Schultzovi, ale otázky položené počas rozhovoru postavili Schmidta do ťažkej situácie.

Elise Jordan

Po epizóde Schmidt hovoril o svojom nesúhlase s výsluchom počas programu. Po tejto epizóde opustila podcast aj Elise Jordan, ale projekt je stále aktívny pod rovnakým názvom s rôznymi hostiteľmi.

Osobný život: Vzťahy a manželstvá

Michael Hastings – 2007 až 2013

Elise Jordan sa stretla s Michaelom Hastingsom, keď pracovala ako skladateľka prejavu pre Condoleezzu Riceovú. Neskôr s ním začala chodiť, keď boli obaja v Afganistane v rokoch 2008 až 2009. Na Nový rok 2010 Hastings požiadal Jordánska o ruku a v máji 2011 sa zosobášili. Hastings bol renomovaný americký novinár, reportér a autor, tiež redaktor a často prispievateľ do Rolling Stone a Buzzfeed.

Slávu získal ako novinár, keď v roku 2010 publikoval The Runaway General, príbeh o Stanleym McChrystalovi, generálovi americkej armády, v Rolling Stone. Táto správa získal Hastingsovu cenu Polk Award a Huffington Post ho označili za jedného z Game Changerov roku 2010. Okrem svojej práce reportéra vydal Hastings v roku 2008 aj knihu s názvom Stratil som lásku v Bagdade: Príbeh modernej vojny, dva roky pred jeho správou o McChrystalovi. V tejto knihe Hastings rozpráva o dni, keď bola v roku 2007 v Bagdade zabitá jeho bývalá snúbenica Andrea Parhamovich, keď bol prepadnutý konvoj, v ktorom cestovala. Tieto diela a jeho správy z Bagdadu získali Hastingsovi dobrú povesť v médiách.

Hastingsova smrť – 2013.

18. júna 2013 zomrel Michael Hastings pri autonehode v Los Angeles a zanechal po sebe ovdovenú Elise Jordanovú a otvárajú sa mnohé otázky týkajúce sa jeho smrti .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Šťastný ❤️ deň. Znovu prežívam túto spomienku, pretože @m1keh0gan ma robí šťastným každý deň. (Foto kredit: talentovaný @justbish)

Príspevok zdieľaný používateľom Elise Jordan (@celisejordan) 14. februára 2018 o 17:48 PST

Rok po jeho smrti vyšiel román s názvom The Last Magazine napísaný Hastingsom od Elise Jordanovej, ktorá ho upravila a uviedla do života po tom, čo našla rukopis po jeho smrti.

Mike Hogan – od roku 2017 do súčasnosti

Elise Jordan znovu našla lásku po niekoľkých rokoch od Hastingsovej smrti. Mike Hogan a jej sa vzali 23. septembra 2017 a odišli na svadobnú cestu do Talianska. Nie je známe, kedy sa Elise prvýkrát stretla s Mikeom Hoganom, ale pred svadbou často zdieľali spoločné fotografie, ako sa starajú o Bobbyho, Jordanovho corgiho, alebo so svojimi neterami a synovcami. Zdieľali tiež malé kúsky svoje lyžiarske zájazdy na Instagrame. Mike Hogan je digitálny redaktor magazínu Vanity Fair.

deti

Elise Jordan zatiaľ nemá žiadne deti. Svojho corgiho psa Bobbyho často označuje ako dieťa svojho manžela Mikea.

Čistý majetok

Od roku 2020 má Elise Jordan odhadovaný čistý majetok na viac ako 1,2 milióna dolárov, pričom sa očakáva, že sa zvýši, keď bude pokračovať v práci v žurnalistike a vystupovaní v televízii.

Fyzicka charakteristika

Elise Jordan je žena bieleho etnika, štíhlej postavy a je vysoká 1,85 m. Jej oči sú zelené a jej prirodzená farba vlasov je blond a necháva si ich štylizovanú krátku dĺžku. Keď sa objaví v televízii, vyzerá elegantne a profesionálne.

Zaujímavosti

  • O Elise Jordanovej je známe, že je zástancom republikánov, ale pri niekoľkých príležitostiach prejavila svoju nespokojnosť s Trumpovou administratívou a politikou.
  • Bez ohľadu na jej konzervatívne politické preferencie sa Jordan objavuje ako politická analytička v NBC News a MSNBC, sieťach, ktoré často smerujú k progresívnym politickým názorom.
  • Jej otec Kelly Jordan zomrel v roku 2016.
  • Má brata Russella Jordana.
  • Vydala sa 22. septembra 2017, len dva dni pred svojimi narodeninami.
  • Elise má neter, ktorá bola pomenované po nej .
  • Elise spolu so svojou rodinou často podniká prázdninový výlet do svojho rodného mesta v Mississippi.