Všetko, čo potrebujete vedieť o TikTok Star – Sophia Diamond

ObsahKto je Sophia Diamond?

Sophia Diamond sa narodila 21. augusta 2001 v znamení Leva v Moskve v Rusku a je to 18-ročný fenomén sociálnych médií, ktorý sa preslávil uverejňovaním tanca a synchronizácie pier na svojom oficiálnom účte TikTok, na ktorom má viac ako 3,5 milióna sledovateľov. Taktiež prevádzkuje svoj oficiálny účet na Instagrame, na ktorom si nazbierala takmer 1,3 milióna sledovateľov, ako aj oficiálny účet na Twitteri s viac ako 6 000 sledovateľmi. Sophia je aktívna aj na svojom samostatnom kanáli YouTube, na ktorom má takmer 90 000 odberateľov, pričom jej videá prilákali viac ako miliardu zhliadnutí.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vidíš tú žiaru?✨ Tomu sa hovorí už sa nestarám o to, čo si o mne ľudia myslia, pretože som MOCNÝ

Príspevok zdieľaný používateľom MYDLO ( ˘ ³˘)♥ DIAMANT (@sophiadiamond) 27. mája 2020 o 9:29 PDT

Sophia prevádzkuje vlastnú facebookovú stránku s viac ako 2 500 lajkami.

Aká bohatá je teraz? Sophia Diamond Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 sa čisté imanie Sophie Diamond odhaduje na viac ako 100 000 dolárov, ktoré získala z krátkej, ale úspešnej kariéry osobnosti sociálnych médií, ktorá vytvára sponzorované príspevky a zdieľa ich na svojich oficiálnych účtoch sociálnych médií. Svoj majetok zvýšila aj prostredníctvom speňažovania videí na YouTube.

Raný život, národnosť, etnicita, vzdelanie

Sophia Diamond sa narodila v Rusku, ale keď mala osem mesiacov, presťahovala sa s rodinou do Izraela.

Žila tam až do svojich 11 rokov, keď sa rodina presťahovala do Kanady a usadila sa v Toronte v štáte Ontario, takže teraz má kanadskú, ruskú a izraelskú národnosť a hovorí plynule rusky, hebrejsky a anglicky. Informácie o menách a profesiách jej rodičov zatiaľ neboli zverejnené, ale je známe, že má päť súrodencov, z ktorých jeden sa volá Daniel. Patrí k belošskej etnickej skupine. Išla do King City Secondary School, ktorá sa nachádza v King City, Ontario, raz na Twitteri napísala, že ju tam šikanovali jej spolužiaci, ale ona ich ignorovala.

Po imatrikulácii sa Sophia zapísala na University of Toronto na štúdium kinematografie.

Rise to Fame na TikTok

Sophia sa dostala do povedomia v roku 2016 prostredníctvom platformy na zdieľanie videí TikTok (predtým známej ako musical.ly), na ktorej si vytvorila účet pod užívateľským menom 'sophia.ilysm' . Platformu vlastnila spoločnosť ByteDance so sídlom v Pekingu a je jednou z najpopulárnejších služieb sociálnych médií na svete. Sophia začala zdieľať krátke tanečné, hudobné a synchronizačné videá, z ktorých jedno predstavovalo, že tancuje na pieseň Shape Of You od Eda Sheerana, ktorá sa stala virálnou, a povzbudzovala ju, aby pokračovala vo vytváraní podobného obsahu.

Dodnes nazbierala na TikToku takmer 50 miliónov lajkov.

Instagram, Twitter, Facebook

Aj v roku 2016 Sophia spustila svoj oficiálny účet na Instagrame pod používateľským menom 'sophiadiamant' – jej prvým príspevkom bolo krátke video, kde tancuje, odovzdané 29. mája 2016. Jej popularita v aplikácii TikTok rozšírila jej fanúšikovskú základňu aj na Instagrame, čo jej prinieslo množstvo príležitostí, ako napríklad pracovať ako modelka na Instagrame a robiť sponzorovala príspevky pre rôzne značky a spoločnosti, pričom okrem iného spolupracuje s Bang Energy Drink a Fashion Nova, teraz zverejňuje fotografie na dennej báze.

Okrem toho má ešte jeden účet na Instagrame pod používateľským menom ‘mydlo._.diamant’ , ktorú používa na zverejňovanie fotiek a videí zo svojho súkromného života, vrátane toho, kde je s priateľom. Sophia je pomerne aktívna aj na Twitteri, kde ju nájdete pod užívateľským menom „@soapydiamond“ a jej vlastné Facebook stránka .

kanál YouTube

Aj keď Sophia Diamond spustila svoj vlastný kanál na YouTube v júni 2011, aktívna sa stala až o sedem rokov neskôr.

Rozhodla sa vyskúšať ako vlogerka a zverejnila svoje prvé vlogové video s názvom Týždeň mňa¿ , dňa 18. augusta 2018. Z času na čas nahráva videá a niektoré z jej najobľúbenejších sú Mal som na sebe diadém na ples Lol , Ako úspešne chodiť do školy a veľa skokov priamo do nej (Prihláste sa na odber PewDiePie).

Fitness nadšenec, vzhľad a vitálne štatistiky

Hviezda sociálnych médií je známa aj tým, že je nadšencom fitness a takmer každý deň cvičí, aby jej pomohla zostať vo forme. Vo svojich videách väčšinou kombinuje gymnastické a tanečné prvky.

Má štíhlu postavu, dlhé blond vlasy a modré oči. Stojí vo výške 5 stôp 5 palcov (1,65 m), váži okolo 115 libier (52 kg) a jej vitálne štatistiky sú 34-24-38. Jej veľkosť podprsenky je 32B a veľkosť topánok 5 (US).

Osobný život: Je slobodná alebo nie?

Sophia Diamond sa romanticky zaplietla do vzťahu s Kianom Salehim v roku 2017, keď navštevovali rovnakú školu. Často zdieľala ich fotografie na svojich oficiálnych účtoch sociálnych médií, avšak v septembri 2018 Sophia všetky fotografie s ním vymazala a potom prostredníctvom živého vysielania na Instagrame potvrdila, že svoj vzťah ukončili.

Sophia momentálne randí s Yusefom Farhatom. Jej bydlisko je stále v Toronte.

Obľúbené položky, záujmy a koníčky

Sophia má veľa záujmov, rovnako ako každá iná osoba v jej veku. Vo voľnom čase sa rada stretáva s priateľmi, nakupuje, cestuje a počúva hudbu. Jej obľúbený hudobný žáner je R&B, zatiaľ čo jej obľúbený hudobný umelec je The Weeknd. Sophia je milovníčka zvierat a má psa. Jej obľúbený herec je Chris Pine a jej obľúbená herečka Keira Knightley. Jej obľúbenou dovolenkovou destináciou je taliansky Rím a talianska je jej obľúbenou kuchyňou.