• Hlavná
  • Kotvy
  • Všetko, čo potrebujete vedieť o reportérke CNBC – Melissa Lee

Všetko, čo potrebujete vedieť o reportérke CNBC – Melissa Lee

ObsahKto je Melissa Lee, reportérka CNBC? Wiki Bio

Melissa Lee sa narodila v Great Neck, štát New York, USA, 4. novembra 1974, takže jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je reportérkou a moderátorkou spravodajstva, ktorá je známa najmä vďaka práci, ktorú pre ňu urobila sieť CNBC .

Raný život a vzdelanie

Melissin starý otec sa narodil v Číne a prišiel do Buffala v New Yorku so svojou manželkou a ich deťmi. Melissu vychovávali v Great Neck jej otec, ktorý bol taxikár, a jej matka, ktorá učila na miestnej strednej škole.

Rozhovor s Melissou Lee na CNBC re Emerge Americas #Kuba #inovácia #MiamiBeach Vláda mesta Miami Beach EL AL Israel Airlines USA Pre zobrazenie kliknite: youtu.be/iPNUWATYF_s

pridané Major Philip Levine na Utorok 13. júna 2017

Počas dospievania sa zaujímala o herectvo a modelovanie, keďže sa tomu venovala aj väčšina jej priateľov, a keď chodila na strednú školu, Melissa bola členkou školského dramatického krúžku, pričom sa venovala aj športom ako futbal a lakros. Počas štúdia na strednej škole tiež začala sledovať Kaity Tong, moderátorku správ z New Yorku, a začala sa zaujímať o reportáže. Po imatrikulácii sa zapísala na Harvard College a v roku 1995 ukončila bakalársky titul vo vláde.

Kariéra reportéra a iné aktivity

Kým ešte chodila na Harvard, Melissa slúžila ako asistentka šéfredaktora The Harvard Crimson a potom začala pracovať pre newyorské noviny Great Neck Record.

Odtiaľ nastúpila do Bloomberg Television, čo je „americká platená televízna sieť zameraná na programovanie podnikania a kapitálového trhu, kde zostala dva roky, kým sa pripojila k CNN Financial News a získala uznanie ako reportérka. Potom skúsila niečo iné a stala sa konzultantkou v Mercer Management Consulting, kde sa zamerala najmä na ich bankový sektor.

Do CNBC nastúpila v roku 2004 a stala sa ich reportérkou a moderátorkou spravodajstva. V januári 2009 príležitostne moderovala show Closing Bell vždy, keď bola kotva nedostupná, ktorá sleduje všetko spojené s newyorskou burzou.

Hostila a ukotvila aj ďalšie relácie CNBC, ako napríklad Fast Money a Money in Motion: Currency Trading. Dňa 27. marca 2009 sa stala hlavnou hostiteľkou Fast Money po tom, čo Dylan Ratigan, bývalý moderátor show, odišiel pracovať do MSNBC. Za svoj výkon v šou bola nominovaná, no nezískala dve ceny Emmy. Dňa 3. februára 2010 hosťovala dokumentárny film CNBC Made in China: The People’s Republic of Profit a potom hosťovala ďalší dokumentárny film Coca-Cola: Skutočný príbeh za skutočnou vecou.

Keďže bola Melissa chválená za svoj výkon, bola pozvaná, aby hostila ďalšie dokumenty CNBC, ako napríklad The $50M Con, Code Wars: America’s Cyber ​​Threat a Bitcoin: Boom or Bust. Momentálne moderuje tri relácie CNBC – Options Action, Fast Money a Money in Motion: Currency Trading, a zároveň jednu zo štyroch moderátoriek show Power Lunch, ktorá hovorí o ľuďoch a podnikoch a veciach, ktoré sa momentálne dejú na Wall Street.

Milujte život a vzdelanie

Melissa sa zoznámila s Benjaminom Kallom, keď obaja hlásili rovnakú udalosť v roku 2012, krátko nato začali chodiť a o päť rokov neskôr, 18. augusta 2017, sa vydali na súkromnom mieste, pričom sa zúčastnili iba ich najbližší priatelia a rodina.

počas svadobnej cesty a Melissa zdieľala na svojom instagramovom účte veľa obrázkov z cesty. Melissa v jednom zo svojich rozhovorov spomenula, že v dohľadnej dobe neplánuje mať deti a že ona aj Benjamin sa momentálne zameriavajú na svoju kariéru.

Benjamin Kallo je dobre vzdelaný muž, pretože má bakalársky titul z ekonómie na Humboldtovej štátnej univerzite, bakalársky titul z ekonómie a matematiky na Alabamskej univerzite a magisterský titul z ekonómie na Kalifornskej univerzite v Santa Barbare.

Svoju kariéru odštartoval prácou v Merrill Lynch ako finančný poradca od roku 2003 do roku 2006, predtým ako sa pripojil k Pacific Growth Equities do roku 2008. Potom nastúpil do Stanford Group Company, kde pôsobil ako viceprezident 11 mesiacov a potom prešiel k Robertovi W. Bairdovi. je už takmer 11 rokov, v súčasnosti pracuje ako ich hlavný výskumný analytik.

Záľuby a iné záujmy

Melissa vo voľnom čase rada cestuje a bola vo väčšine národných parkov v USA, pretože svoj voľný čas rada trávi v prírode, pričom navštívila aj niekoľko európskych krajín ako Francúzsko, Nemecko a Taliansko – jej vysnívanú cestovateľskú destináciu. je Miami, Florida.

Rada pozerá filmy, pričom medzi jej najobľúbenejších hercov a herečiek patria Leonardo DiCaprio, Will Smith a Meryl Streep, pričom niektoré z jej obľúbených filmov sú Chyť ma ak to dokážeš , Večný svit nepoškvrnenej mysle a Diabol nosí Pradu.

Je milovníčkou zvierat a má psa a mačku. Melissa je fyzicky aktívna a každý týždeň má niekoľko tréningov v posilňovni, pričom sa venuje aj joge a meditácii. Drží prísnu diétu, neje cukor ani rýchle občerstvenie – jej obľúbená kuchyňa je talianska, najmä špagety.

Je filantropkou a darovala veľké sumy charitatívnym organizáciám pracujúcim so znevýhodnenými deťmi, ako sú Genesis Foundation, Pratham Education Foundation a Katha.

Vzhľad a čistý majetok

Melissa má 45 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp, 1,73 metra a váži okolo 65 kg. V marci 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 5 miliónov dolárov.