• Hlavná
  • Herci
  • Všetko, čo potrebujete vedieť o Paulovi Blackthorneovi – Wiki

Všetko, čo potrebujete vedieť o Paulovi Blackthorneovi – Wiki

ObsahKto je Paul Blackthorne?

Jeho priezvisko znie ako z nejakej fantasy knihy, no nie je to tak, ide o anglického herca, ktorého svet pozná asi najviac ako Quentina Lancea z televízneho seriálu Arrow (2012 – 2020). množstvo ďalších rôznych úloh, ktoré mal počas svojej kariéry.

Paul Blackthorne Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Paul Blackthorne sa narodil 5. marca 1969 vo Wellingtone, Shropshire, Anglicko, z detstva toho veľa nezdieľal, vrátane formálneho vzdelania, ale povedal, že sa o divadelné umenie zaujímal už od útleho veku vďaka jeho strýko Stanley, ktorý robil dojmy, a mladý Paul sa chcel správať ako on.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Už svätojánsky deň! Ďakujem milým švédskym ľuďom, ktorí mi dali moju švédsku kvetinovú pokrývku z Midsommeru, aby som mohol tancovať okolo MayPole...a sleďov a pálenky.... Má niekto nejaké konkrétne tradície/zvyky...??

Príspevok zdieľaný používateľom Paul Blackthorne (@paulblackthorne) 21. júna 2020 o 6:27 PDT

Neskôr sa pripojil k miestnemu hudobnému divadlu a odvtedy sa jeho herecké túžby zvýšili a robil všetko, čo mohol, aby získal potrebné zručnosti. Rozvinul by si aj dokonalý americký prízvuk, čo mu určite pomohlo v ďalšej kariére.

Začiatky kariéry

Neexistujú žiadne záznamy o jeho ranom pracovnom živote, ale Paul začínal v televíznych reklamách, najmä v reklame pre Virgin Atlantic v roku 1997, kde vystupoval ako Grim Reaper. Po úspechu konkrétnej reklamy urobil niekoľko reklám v rádiu, čo mu uľahčilo získanie debutovej úlohy. Jeho filmový debut sa udial v roku 1998, keď bol vybraný na úlohu Rómea v krátkom filme Romeo Thinks Again, a o rok neskôr si zabezpečil svoju prvú opakujúcu sa rolu Liama ​​McGregora v televíznom seriáli Peak Practice.

Úspešne pokračoval v novom tisícročí, keď stvárnil Johna v komediálnom filme Rhythm & Blues (2000), pričom v roku 2001 nastal zlom v jeho začiatkoch kariéry. Najprv stvárnil Guya Mortona v 11 epizódach televízneho seriálu Holby City a potom bol vybraný pre úlohu kapitána Andrewa Russella v dobrodružnom dramatickom filme Lagaan: Once Upon a Time in India. Bollywoodsky produkčný film si vyslúžil nomináciu na Oscara ako najlepší cudzojazyčný film a viac ako 50 víťazstiev na rôznych festivaloch. Paul sa objavil po boku indických hviezd ako Aamir Khan a Gracy Singh a strávil šesť mesiacov učením sa hindčiny pre túto rolu, čo naznačuje, ako veľmi je oddaný svojej kariére herca.

Vystúpte na výslnie

Úloha kapitána Andrewa Russella zmenila pohľad na to, ako sa producenti a režiséri pozerali na Paula, a začal dostávať výraznejšie úlohy. V roku 2001 hral vo filme The Truth Game a potom v rokoch 2002 až 2003 stvárnil Dr. Matta Slingerlanda v televíznom seriáli Presidio Med. Pokračoval v renomovaných televíznych úlohách, najprv ako Dr. Jeremy Lawson v jednej z najpopulárnejších lekárskych -dramas, ER (2004) a potom ako Stephen Saunders v televíznom akčnom kriminálnom seriáli 24. Nasledujúci rok si Paul zahral v oceňovanom nezávislom filme Four Corners of Suburbia po boku Marka Abreua a Mädchen Amick.

V roku 2006 stvárnil Jonasa Exilera v sci-fi komediálno-drámovom špeciáli a v rokoch 2007 až 2008 bol Harrym Dresdenom v krimi-akčnom seriáli The Dresden Files, no séria bola zrušená už po 13 epizódach. Od roku 2008 do roku 2009 mal Paul hlavnú mužskú rolu v televíznom seriáli Lipstick Jungle, kde tiež hrali Brooke Shields, Kim Raver a Lindsay Price.

Pokračujúci úspech

Paul pokračoval vo svojej kariére s televíznymi úlohami, stal sa hviezdou jednosezónnych šou vrátane The River v roku 2010, príbehu o tíme výskumníkov, ktorí sa snažia nájsť strateného televízneho prieskumníka v Amazónii, ktorý napriek nadšeným recenziám a nominácii na Primetime Emmy Award , nedostal druhú sezónu.

O dva roky neskôr však Paul dostal rolu svojej kariéry, vybraný ako detektív Quentin Lance v akčnom dobrodružnom seriáli Arrow. V šou hral až do roku 2018, keď odišiel, hoci sa vrátil v poslednej epizóde ocenenej série.

Okrem Arrowa stvárnil Quentina Lancea v DC’s Legends of Tomorrow (2016) a The Flash ako hosťujúcu hviezdu. Počas práce na Arrowovi mal niekoľko ďalších účinkov, vrátane filmu Daisy Winters (2017) s Brooke Shields v hlavnej úlohe, zatiaľ čo v roku 2019 si zabezpečil úlohu detektíva Toma Hacketta v televíznom sci-fi seriáli The In-Between.

Paul momentálne pracuje na niekoľkých projektoch, vrátane filmu o kráľovnej Margrete s názvom Margrete den første, ktorý je teraz v postprodukcii.

On je tiež pracuje na novom televíznom sci-fi seriáli Home Invasion .

Paul Blackthorne Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Paul preukázal svoje herecké nadanie vo viac ako 45 filmoch a televíznych seriáloch, z ktorých všetky prispeli k jeho bohatstvu. Podľa zdrojov sa čistý majetok Paula Blackthorna odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov od polovice roku 2020.

Paul Blackthorne má hnedé vlasy a hnedé oči, ale je známy svojou pôsobivou výškou, keďže meria 1,92 m (6 stôp 3 palce) a váži približne 200 libier ~ 91 kg.

Osobný život Paula Blackthorna, rande, slobodný alebo ženatý?

Paul je veľmi tajnostkársky muž, no jeho tajnostkárstvo nevyhnutne vyvolalo len fámy. Niektorí dokonca spochybňovali jeho sexualitu a tvrdili, že je gay, no iní ho spájajú s niekoľkými ženami. Podľa zdrojov randil s herečkou Daryl Hannah, no v roku 2011 sa rozišli.

S herečkou Kaley Cuoco bol spájaný už v decembri 2015. Odvtedy Paul úspešne tajil akékoľvek informácie o svojom milostnom živote.

Paul Blackthorne Správy, Fakty

Paulova postava bola zabitá v šiestej sezóne Arrow, napriek tomu sa vrátila vo finále série. Keď to bolo oznámené, fanúšikovia boli ohromení, ale aj zmätení, ale Paulovi, as, to len prospelo bol opäť slávnym detektívom Quentinom Lanceom . Získal kredity spolu s ďalšími postavami seriálu, ktoré zomreli na ceste, a koniec bol vykreslený ako jeden z najkrajších zakončení akéhokoľvek televízneho seriálu.

Nedávno, Paul bol v médiách rozprávanie o šou The In-Between a o tom, ako cíti smrť svojej postavy v Arrowovi.

Okrem herectva je Paulovou ďalšou láskou fotografovanie, urobil niekoľko výstav svojej práce, vrátane jednej s názvom Dillí na Manhattan, vystavenej v Tibet House v New Yorku. Navyše, v roku 2001, keď natáčal svoj debutový film Lagaan: Once Upon a Time in India, zemetrasenie poškodilo byt, v ktorom býval štáb, a profitoval z jeho následnej výstavy, ktorú daroval zraneným.

Paul bol v mladosti futbalistom a je zanieteným hráčom Arsenalu FC. podporovateľ.