Všetko, čo potrebujete vedieť o Maximilianovi Doodovi

ObsahKto je Maximilian Dood? Wiki Bio

Maximilian Dood sa narodil v Los Angeles v Kalifornii v USA 23. septembra 1983 – jeho znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je to hviezda YouTube a Twitcher, ktorý sa preslávil vďaka svojim video sériám bojových hier ako Online Warrior a Pomôž mi .

Raný život a vzdelanie

Maximilian vyrastal v Los Angeles v rodine strednej triedy a vyrastal po boku svojej mladšej sestry Tess.

STREAMOVANIE NA TWITCHU! Lost Planet 2 – PC 4 Player Co-Op...Milujem túto hru (so 12-22) Kliknite a sledujte! ►►► http://twitch.tv/maximilian_dood

pridané Maximilian/Miles923 Oficiálna FanPage na Sobota 22. decembra 2018

Títo dvaja začali hrať videohry na svojom PC vo veľmi ranom veku, pričom hrali aj na PlayStation, neskôr prešli na PlayStation 2, konzolu Xbox a teraz PlayStation 4. Navštevoval miestnu strednú školu v Los Angeles a bol fyzicky veľmi aktívny. keď tam hral futbal, futbal a lakros. Zapísal sa na vysokú školu, ale keď si uvedomil, že titul nie je niečo, čo by chcel, dal výpoveď a pracoval v niekoľkých zamestnaniach, aby sa uživil, zatiaľ čo bol na internete.

Kariéra youtubera

V priebehu rokov pokračoval v hraní videohier a nakoniec sa rozhodol zamerať na bojové hry pre svoj kanál YouTube.

Maximilián spustil svoju kanál YouTube 25. mája 2007, čo na začiatku roku 2020 počítalo viac ako 1,2 milióna predplatiteľov a takmer 650 miliónov zhliadnutí celého jeho videa. Prvýkrát si získal uznanie potom, čo v roku 2011 nahral svoje video Marvel vs. Capcom 3': Maximilian's 'The Online Warrior' Episode 1 Pt-1 video. Komediálne videá mu pomohli získať viac odberateľov, potom v prvej polovici roku 2012, odovzdal prvé video svojej Assist Me! série, v ktorej hovoril o kľúčových prvkoch rámcových dát a o tom, ako sa vyhnúť umieraniu pri hraní bojovej hry.

Za túto sériu videí získal Maximilian niekoľko ocenení z celého sveta.

Po úspechu Assist Me! Maximilian pokračoval v práci na svojom Boss Rage! série a prvé video nahral v roku 2013, pričom zabil posledného bossa vo videohre Killer Instinct s názvom Eyedol, pričom porazil aj iné hry ako Marvel vs. Capcom 3, Bio F.R.E.A.K.S. a Mortal Kombat 9. Jeho najnovšia séria je Git Gud, ktorá učí ľudí hrať bojové hry a zároveň im pomáha vybrať si dobrú hru.

V roku 2015 vyhral čestnú cenu Cannon Award a keďže je veľkým fanúšikom komentovaných videí, bol pozvaný, aby slúžil ako komentátor 8 najlepších finále turnaja EVO 2014-2016 Killer Instinct. V rokoch 2016 a 2017 pôsobil aj ako hostiteľ Svetového pohára Killer Instinct.

Milujte život a vzťahy

Mnohé webové stránky na internete píšu o tom, že Maximilian je slobodný muž, čo nie je tak presné, ako on hovoril o svojej žene pri niekoľkých príležitostiach, pričom sa objavila aj v niektorých jeho videách.

S Jessicou sa stretol, keď pracoval v elektronickom butiku, ktorý Jessica občas navštevovala. Zaujali ju umelecké diela, ktoré videla visieť na stenách butiku, a od Maximiliána sa dozvedela, že je to vlastne jeho umelecké dielo, a tak sa títo dvaja začali rozprávať. V tom čase Maximilian pracoval a študoval a nepozval Jessicu na rande, ale vymieňali si čísla a boli dobrými priateľmi viac ako rok, kým šli na rande a nakoniec sa niekedy v roku 2000 vzali.

Maximilián sa v jednom zo svojich videí priznal, že má zo svadby strach, keďže má priateľa, ktorý sa s manželkou rozviedol krátko po svadbe, pričom tiež veril, že jeho žene by sa nepáčilo, že hrá hry tak často, no jeho manželka je tiež veľkým fanúšikom videohier a títo dvaja spolu zjavne dobre vychádzajú.

Páči sa, nepáči sa a iné záujmy

Maximilian je veľkým fanúšikom filmového priemyslu, a hoci spočiatku nebol fanúšikom Nicholasa Cagea, po tom, čo mu ľudia neustále hovorili, že sú podobní, sa začal zaujímať o sledovanie Nicholasových filmov a odvtedy sa stal fanúšikom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Práve som si uvedomil, že Maximilian Dood vlastní jedno z mojich tričiek Phantasy Star Online.

Príspevok zdieľaný používateľom Nerdémia (@nerdemia) dňa 26. marca 2018 o 6:33 PDT

Niektorí z ďalších hercov a herečiek, ktorých filmy rád sleduje, sú Tom Hanks, Russell Crowe a Natalie Portman, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Gone in 60 Seconds, Gladiátor a séria Harry Potter.

Vo voľnom čase Maximilián rád vonku, chodí, beháva alebo bicykluje po meste a spoznáva nových ľudí. Je veľmi spoločenský človek a keďže je presvedčený, že stretávanie sa s ľuďmi z iných miest a krajín je takmer rovnaké ako cestovanie, je aktívny na niekoľkých sieťach, ktoré boli vytvorené na spájanie ľudí, ako sú Tinder, Couchsurfing a Warm Showers.

Maximilián má iracionálny strach z pavúkov – arachnofóbiu – najstaršiu a jednu z najčastejších fóbií na svete. Je milovníkom všetkých ostatných zvierat, najmä psov, a má domáceho psa menom Benny, ktorého občas môžete vidieť v jeho videách na YouTube.

Kontroverzia

Dňa 16. septembra 2016 Maximilian vysielal naživo na Twitchi pri hraní videohry For Honor a počas svojho streamu zakričal 'CHINGER! CHAGGER! N*GGER! DÝKA!‘.

Hneď po skončení zápasu sa Maximilian ospravedlnil všetkým svojim fanúšikom za svoj slovník a vysvetlil, že sa v skutočnosti pokúšal povedať „Ninjer“, čo je kombinácia „Ginger“ a „Ninja“, čo jednoducho nevyšlo. .

Vzhľad a čistý majetok

Maximilián má 36 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,72 metra na výšku a váži okolo 66 kg. Začiatkom roku 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.