• Hlavná
  • Herci
  • Všetko, čo potrebujete vedieť o Margo Harshman – Wiki

Všetko, čo potrebujete vedieť o Margo Harshman – Wiki

Obsah

Kto je Margo Harshman? Wiki Bio

Margo Cathleen Harshman sa narodila v San Diegu v Kalifornii v USA dňa 4. marca 1986 , takže jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Je to herečka, ktorá získala uznanie po tom, čo stvárnila Tawny Dean v komediálnom televíznom seriáli Even Stevens a Alex Jensen v sitcome Teória veľkého tresku.

Detstvo a vzdelanie

Margo bola vychovaná spolu so svojimi dvoma bratmi a dvoma sestrami La Costa v okrese San Diego , ich otcom, ktorý bol profesorom na miestnej vysokej škole, a ich matkou, ktorá bola zdravotnou sestrou – zomrela 14. mája 2014 po tom, čo roky bojovala s rakovinou prsníka.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#HappyBirthdayMargoHarshman #HappyBirthday #MargoHarshman

Príspevok zdieľaný používateľom Emanuela Ela (@ela_emanuela) 4. marca 2015 o 15:24 PST

Margo ukončila základnú školu v La Costa a potom sa presťahovala do Orange County v Kalifornii, kde navštevovala Hewes Middle School a potom sa presťahovala na Foothill High School.

Vlastne začala s modelingom vo veku dvoch rokov, keď ju babička prihlásila na miestnu súťaž krásy a potom začala Margo tancovať a robiť gymnastiku. O herectvo sa začala zaujímať ako osemročná a čoskoro si našla prvého manažéra. Po imatrikulácii sa Margo zamerala na svoju hereckú kariéru a nezapísala sa na vysokú školu.

Vystúpenia vo filmoch

Margo debutovala vo filme Elf, ktorý neveril v roku 1997, po ktorej nasledovali úlohy v Murphyho desiatkach v roku 2001 a Recipe na katastrofu v roku 2003, predtým ako bola pozvaná stvárniť Tawny Dean vo filme Disney. Film Even Stevens v ktorom si zahrali Shia LaBeouf, Christy Carlson Romano a Donna Pescow a ktorý sleduje rodinu Stevensovcov, keď strávia týždeň na tajomnom ostrove v Tichomorí. Za svoj výkon bola Margo nominovaná na cenu pre mladého umelca za najlepší herecký výkon v televíznom filme, minisérii alebo špeciáli mladej herečky vo vedľajšej úlohe.

V roku 2005 stvárnila Ginu v Fellowship, zatiaľ čo v roku 2006 sa objavila v slasher filme Simon Says a Hiding Victoria. V roku 2007 si zahrala v akčnom horore Rise: Blood Hunter a v roku 2008 mala vedľajšie úlohy v piatich filmoch, z ktorých niektoré boli College Road Trip, From Within a Pretty Little Devils. Margo bola ocenená za stvárnenie Sylvie v komediálnom športovom filme Fired Up! v roku 2009, v ktorom si zahrali Eric Christian Olsen a Nicholas D’Agosto a ktorý sleduje dvoch chlapcov navštevujúcich strednú školu, ktorí sa rozhodli ísť do tábora roztlieskavačiek.

Niektoré z Margových najnovších účinkovaní vo filmoch boli vo filme Sorority Row v roku 2009, za ktorý získala cenu ShoWest za najlepšiu ženskú hviezdu zajtrajška, Toxin v roku 2015 a Love on the Vines v roku 2016.

Úlohy v televíznych seriáloch

Margo sa v USA preslávila po tom, čo bola pozvaná, aby stvárnila Tawny Dean v komediálnom seriáli Dokonca aj Stevens v roku 2000, v ktorom si zahrali Shia LaBeouf a Christy Carlson Romano a ktorý je o rodine Stevensovcov v Sacramente v Kalifornii a ich dobrodružstvách a nešťastiach. Za svoj výkon bola Margo nominovaná na cenu pre mladého umelca za najlepší herecký výkon v televíznom seriáli (komédia alebo dráma) mladou herečkou vo vedľajšej úlohe.

Margo potom stvárnila hlavnú postavu Brooke Franklin v sitcome Run of the House v roku 2003 a objavila sa v jednej epizóde Bez stopy a dvoch epizódach Centra vesmíru v roku 2004. Potom bola pozvaná ako hosťujúca hviezda v mnohých televíznych seriáloch. , z ktorých niektoré sú Everwood v roku 2005, Grey's Anatomy v roku 2006 a Journeyman v roku 2007, pričom bola ocenená za svoj výkon v epizóde Hollywood Forever zo série 90210 v roku 2008.

Objavila sa v Boston Legal v roku 2008 a Modern Family v roku 2009 a potom v epizóde Family Dinner for Schmucks zo série $h*! Môj otec hovorí v roku 2010.

Bola obsadená, aby stvárnila Screwsie v šiestich epizódach sitcomu Bent v roku 2012 a potom hosťovala v piatich epizódach kriticky uznávaného sitcomu Teória veľkého tresku a tiež v štyroch epizódach webovej série Betas.

Niektoré z jej najnovších vystúpení v televíznych seriáloch boli v Bones v roku 2013, CSI: Crime Scene Investigation v roku 2014 a NCIS, v ktorom sa objavila ako Delilah Fielding v 14 epizódach medzi rokmi 2013 a 2019.

Milujte život a vzťahy

Margo sa zoznámila so svojím budúcim manželom Austenom Hooksom v roku 2015 v klube, kde hral hudbu, keďže je hudobníkom a DJ-om, a len o niekoľko dní neskôr začali spolu chodiť. Vzali sa na malej ceremónii v San Diegu v roku 2917, na ktorej sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina, avšak už po roku manželstva. Margo podala žiadosť o rozvod dňa 6. decembra 2018.

Ako uviedli viaceré zdroje, Margo a Austen žili oddelene dva mesiace predtým, ako Margo podala žiadosť o rozvod, a dohodli sa, že si nebudú navzájom platiť výživné.

Svoj majetok si rozdelili medzi seba, pričom Margo si nechala svoj dom v Kalifornii, auto Honda Pilot a psa Bullet, zatiaľ čo Austen si nechal auto Toyota Tundra. Títo dvaja majú aj strelné zbrane, no kto čo dostane, to nechali na sudcu.

Margo je momentálne slobodná a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Margo sa už od piatich rokov zaujíma o šport a rôzne aktivity – jej najväčšou vášňou je tanec a navštevovala rovnakú tanečnú školu ako jej kolegyňa herečka Shia LaBeouf. Rada cestuje a bola po celých Spojených štátoch, ako aj v niekoľkých európskych krajinách, ako je Nemecko, Anglicko a Írsko, pretože jej predkovia žili v týchto krajinách. Je milovníčkou zvierat a má psa a mačku. Margo má najradšej leto, keď si rada poleží na pláži s kokteilom v ruke, pričom sa tiež rada pláva v oceáne a hrá plážový futbal a volejbal.

pridané Margo Harshmanová na Streda 4. decembra 2013

Margo vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Johnny Depp, Robert De Niro a Natalie Portman, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patrí franšíza Piráti z Karibiku, Pulp Fiction a V for Vendeta.

Vzhľad a čistý majetok

Margo má 34 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, je vysoká 5 stôp, 1,63 metra a váži okolo 55 kg. Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 6 miliónov dolárov.