Všetko, čo potrebujete vedieť o Karsen Liotta

Karsen Liotta je ctižiadostivá modelka a herečka, ktorá je však známejšia ako dcéra Raya Liotta, hviezdy série Shades of Blue, ktorú spustila NBC.

ObsahRaný život a rodina

Karsen Liotta sa narodila 21. decembra 1998 v Los Angeles v Kalifornii v USA, takže jej znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Karsen je jedináčik, ktorý sa narodil v rodine profesionálnych a veľmi známych hercov, Raya Liottu a Michelle Grace. Jej rodičia sa zosobášili vo februári 1997, stretli sa na bejzbalovom zápase bývalého manžela Michelle Grace, Marka Gracea, potom si spolu zahrali vo filme The Rat Pack (1998), v ktorom Ray získal úlohu Franka Sinatru a Michelle stvárnila postavu postava Judith Campbell Exner.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďakujem veľmi pekne @welovecoco za úžasný pohľad! Milujem tieto farby!

Príspevok zdieľaný používateľom Karsen Liotta (@karsen_liotta) 4. októbra 2019 o 19:51 PDT

Karsenovi rodičia sa nakoniec rozviedli v roku 2004, keď mala šesť rokov. Karsen zdieľala, že stále milovala oboch svojich rodičov a neobviňovala ani jedného z nich za ich rozhodnutie rozdeliť sa. Karsen sa od svojich raných rokov inšpirovala kariérou svojich rodičov a tiež chcela hrať. Počas školy chodila na hodiny tanca, spevu a herectva a rada sa objavovala na rôznych podujatiach, na ktoré ju brávali rodičia.

Matka, Michelle Grace

Karsenova matka, Michelle, sa narodila 4. decembra 1968 v Chicagu, Illinois, USA. Aj keď je známa svojou hereckou kariérou a producentskou činnosťou, do širšieho povedomia sa dostala, keď sa vydala za populárneho bejzbalového hráča Marka Gracea. Michelle sa rozviedla s prvým basemanom v roku 1996, ale zostali priateľmi, takže Michelle stále navštevovala jeho zápasy a vedela veľa o bejzbale.

Potom, čo stretla svojho druhého manžela, Raya Liottu, začala svoju hereckú kariéru a objavila sa vo filmoch ako The Rat Pack (1998) a A Rumor of Angels (2000). Povedomie o realite života hráčov bejzbalu jej pomohlo stať sa výkonnou producentkou televízneho programu Baseball Wives (2002) a bola tiež producentkou filmov ako Narc (2002), Knights of the South Bronx (2005). ) a Choďte do vedenia (2006). Povrávalo sa tiež, že sa stala producentkou filmu Joe Carnahana White Jazz, príbehu o šéfovi oddelenia a kriminálnych prípadoch, ktoré vyšetroval v 50. rokoch. Film však nikdy nevyšiel.

Od roku 2020 Michelle pracuje ako manažérka svojej modelingovej dcéry.

Liečba svojej malej princeznej: Ray Liotta bol videný nakupovať so svojou dcérou Karsen v Tichomorí

pridané Stránka fanúšikov Raya Liottu na Piatok 8. decembra 2017

Otec, Ray Liotta

Karsenov otec, Raymond Allen Liotta, sa narodil 18. decembra 1954 v Newarku, New Jersey, USA. Biologickí rodičia ho opustili hneď po narodení a Raya si adoptovali Mary a Alfred Liotta, keď mal šesť mesiacov. Jeho rodičia vlastnili niekoľko podnikov a prežili životy imigrantov do USA. Ray po maturite na Union High School a potom na Univerzite v Miami s titulom BA v odbore výtvarné umenie začal svoju hereckú kariéru účinkovaním v inscenáciách ako Dames at Sea, Cabaret, The Sound of Music atď. Svoju televíznu kariéru začal pristátím menšiu rolu v televíznom seriáli Hardhat and Legs a neskôr bol obsadený ako Raya Sinclair vo filme Something Wild (1986), ktorý mu priniesol štyri nominácie na rôzne ceny, vrátane ceny Zlatý glóbus za najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe – film a Ray získal Cenu Bostonskej spoločnosti filmových kritikov v kategórii Najlepší herec vo vedľajšej úlohe.

Medzi jeho ďalšie slávne diela patrí účinkovanie vo filmoch Narc (2002), The Devil’s in the Detail (2012) a Sin City: Dame to Kill For (2014). Známy je aj vďaka úlohám v televíznych seriáloch ako Smith (2006 – 2007), The Making of the Mob (2015 – 2016) a Shades of Blue (2016 – 2018).

Vzdelanie

Karsen zmaturovala na miestnej strednej škole v roku 2016, no v tom čase už bola zaneprázdnená modelingovými aktivitami, a tak sa venovala hereckej a modelingovej kariére a neprihlásila sa na žiadnu vysokú školu. Nezdieľala žiadne plány týkajúce sa terciárneho vzdelávania.

Kariéra

Kariéra modelky

Vo veku 14 rokov sa Karsen začal veľmi zaujímať o modelovanie pre Brandy Melville, americkú značku oblečenia pre tínedžerov.

Prihlásila sa, ale musela čakať rok, kým dovŕšila 15 rokov, kým ju spoločnosť oficiálne zamestnala. Od roku 2013 Karsen podpísala viacero komerčných zmlúv s odevnými značkami, kozmetickými líniami atď. Do roku 2017 pracovala pre Brandy Melville, medzitým v roku 2015 podpísala zmluvu s agentúrou Ford Models, vystupovala na rôznych mólach a vystupovala vo viacerých módnych a kozmetické časopisy. V júni 2015 poskytla rozhovor Tínedžerský Vogue , pričom uvádza svoju vášeň pre modeling a herectvo. V júni 2016 ona kráčal pre kolekcie Karl Lagerfeld a Chanel haute couture a zdobila obálku Vogue Japonsko vydanie v auguste 2017. Potom sa objavila na stránkach Chváľte sa časopis v januári 2018 a v máji nakrúcal pre Glamour Mexico. Možno ju vidieť aj na instagramovom profile Chanel US Beauty Community, We Love Coco.

Herecká kariéra

Karsen sa herectvu venovala od svojich raných rokov, pretože sa veľa naučila od svojho otca, ktorý ju vždy povzbudzoval, aby nasledovala svoje sny a stala sa herečkou: „Naučil ma robiť si domáce úlohy, vždy cvičiť. Takto sa dostanete tam, kde chcete byť,“ zdieľal ju Karsen rozhovor do Teen Vogue v roku 2015. Ešte predtým, ako sa stala modelkou, získala svoju prvú rolu vo filme, keď mala iba dva roky, keď hrala detskú verziu Jamesa vo filme A Rumor of Angels (2000). Neskôr získala úlohy v niekoľkých krátkych filmoch, a tak si zahrala Jennu vo filme Prettyface (2016), na plátne zdieľala s Annalize Basso a Patrickom Schwarzeneggerom, synom legendárneho Arnolda Schwarzeneggera, dospievajúceho dievčaťa v Trumpovej Amerike (2017), a mladej verzii. z Emily vo filme A Rose for Emily (2018). V roku 2018 sa objavila aj ako supermodelka v seriáli Nobodies a možno ju vidieť v epizóde Alone Star State.

Na konci roka 2018 zdieľala obrazovku so svojím otcom Rayom a stvárnila ducha zosnulej dcéry jeho postavy, Anny Kate Wozniakovej, v seriáli Shades of Blue od NBC. Podľa zápletky šou, Matt Wozniak stratil svoju dcéru po tom, čo spáchala samovraždu vo veku 19 rokov. Potom, čo sa dostal do vážnych problémov a bol zbitý, videl ducha jeho dcéra , ktorý ho viedol a pomáhal mu dostať sa z jeho ťažkostí. Karsen sa objavil v štyroch epizódach show, vrátane A Walking Shadow, Goodnight, Sweet Prince a By Virtue Fall. Medzi posledné Karsenove diela patrí krátky film The Dying Kind (2019) a pripravovaná komédia Teenage Badass (2020), v ktorej Karsen získal úlohu Tiffanyho.

Osobný život

Karsen sa sústreďuje na svoju modelingovú a hereckú kariéru, takže nezdieľa žiadne podrobnosti o svojom súkromnom živote, takže ho drží v tichosti. Nikdy sa neobjavili žiadne klebety o aférach, či už súčasných alebo bývalých.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

  • Karsen si vždy vyberá šaty Chanel, keď sa objaví na červených kobercoch. Sprevádzala teda svojho otca na odovzdávaní cien Zlatý glóbus, na slávnostnom odovzdávaní cien SAG Screen Actors Guild Awards a na mnohých ďalších.
  • Veľmi rada čítala knihu Paríž verzus New York od Vahrama Muratyana.
  • Karsen rád sleduje hokejové zápasy.
  • Jej obľúbená hudobná skupina je Flume a rada počúva aj Kanye Westa a GoldLinka.
  • Karsen sa cíti trápne kvôli niektorým svojim fotkám z detstva, keď ju rodičia nechali obliekať sa do šiat podľa vlastného výberu, takže často vyzerala smiešne.
  • Ako inšpiráciu uvádza herca Bena Platta, ktorý si Karsen užil svoju prácu vo filmoch ako Billy Lynn's Long Halftime Walk (2016) a Drunk Parents (2019).

https://twitter.com/celebstills/status/870891699337404417

Vzhľad, štýl oblečenia

Karsen má stredne dlhé svetlohnedé vlasy a orieškové oči. Je vysoká 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži okolo 125 libier (57 kg), jej dôležité štatistiky momentálne nie sú k dispozícii. Čo sa týka štýlu obliekania, rada nosí haute couture šaty od Chanel a Armani, no denne nosí oblečenie v ležérnom štýle: „Často nosím Vans, tielko a plavky, pretože cez leto som zvyčajne na pláži!“ povedala v jednom zo svojich rozhovorov.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 zdroje odhadujú čisté imanie Karsen na takmer 1 milión dolárov, zatiaľ čo jej otec, Ray Liotta, nahromadil čistý majetok vo výške 14 miliónov dolárov . Karsen je však žiadaná ako modelka a za každú módnu prehliadku, na ktorej chodí, zarobí až 10 000 dolárov, takže sa zdá, že jej bohatstvo bude stále stúpať.