Všetko, čo potrebujete vedieť o Karine Kurzawa – Wiki

Obsah

Kto je Karina Kurzawa?

Karina Kurzawa, na internete známa aj ako KarinaOMG, sa narodila v Kanade 23. marca 2007 – jej znamenie zverokruhu je Baran a má kanadskú štátnu príslušnosť. Je youtuberkou, hráčkou a hviezdou sociálnych médií , ktorá môže byť najznámejšia vďaka jednému z jej kanálov YouTube, na ktorý väčšinou nahráva videá, na ktorých hrá videohry Minecraft a Roblox.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný karinou kurzawa (@szczeawa_karina)

Raný život a vzdelanie

Karinu vychovávajú spolu so svojím bratom Ronaldom v Kanade, ich otcom, ktorý podniká s nehnuteľnosťami, a mamou právničkou – Ronald sa narodil 3. septembra 2008 a je tiež youtuber, ktorý vystupuje pod menom RonaldOMG. Ich rodičia sa objavili v mnohých ich videách na YouTube .

Karina sa začala zaujímať o videohry vo veľmi ranom veku, pretože väčšinu svojho voľného času trávila skôr so svojím bratom a jeho mužskými kamarátmi než s dievčatami.

Chlapci takmer stále hrali videohry a po tom, čo sa k nim pridala Karina, sa stala závislou na hraní a čoskoro sa stala lepšou ako väčšina jej priateľov.

V súčasnosti navštevuje siedmu triedu a základné vzdelanie by mala ukončiť v roku 2021.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií

Karina spustila svoj prvý kanál na YouTube – Karina Kurzawa – 2. novembra 2015 a dnes ho odoberá takmer 1,4 milióna ľudí a má viac ako 55 miliónov zhliadnutí všetkých jej videí dokopy, ktoré sú väčšinou o mejkape, móde a jej v každodennom živote, pričom jej najobľúbenejším videom je How to make Nebula Galaxy Bottle, keďže si ho od 11. júna 2016 pozrelo viac ako 5,3 milióna krát.

Spolu s bratom spustili svoj spoločný kanál SIS vs BRO 3. marca 2016 a dnes ho odoberá takmer 14 miliónov ľudí a má viac ako 6,1 miliardy zobrazení všetkých ich videí spolu. Takmer všetky videá tohto kanála Karina a Ronald hrajú videohry proti sebe – najobľúbenejšie video tohto kanála je NOČNÁ ROUTINA!! ŠKOLSKÝ DEŇ verzus VÍKEND, ktorý si od 14. novembra 2007 pozrelo viac ako 115 miliónov krát.

Karinin tretí a posledný kanál – GamerGirl – bol spustený 24. apríla 2016 a má viac ako päť miliónov odberateľov a viac ako 2,2 miliardy zhliadnutí všetkých jej videí dokopy.

Nahráva videá, v ktorých hrá rôzne videohry, zatiaľ čo najobľúbenejšie video tohto kanála Going to Prison in an OBBY! Escape the Prison + Rob The Bank OBBY si od 6. februára 2017 pozrelo viac ako 45,3 milióna krát.

Je aktívna aj na rôznych sociálnych sieťach, vrátane Instagramu, ktorý v súčasnosti sleduje takmer 600 000 fanúšikov, pričom odovzdala okolo 200 obrázkov, z ktorých väčšina vznikla počas jej každodenného života. Karina je aktívna na Twitteri od júna 2016 a sleduje ju viac ako 6 000 ľudí, pričom má aj facebookovú stránku, ktorú sleduje približne 3 300 fanúšikov.

Jej TikTok účet má okolo 5 700 sledovateľov a viac ako 52 000 označení páči sa mi všetkých jej obrázkov a videí dohromady.

Priatelia a priateľ

O Karine sa hovorí, že je vysoko spoločenský človek, ktorý ľahko vychádza s novými ľuďmi, a tak má aj množstvo priateľov, z ktorých väčšinu spoznala už na základnej škole. Radšej trávi čas s tými, ktorí sú o rok alebo dva starší ako ona, pretože si myslí, že je zrelšia ako väčšina jej rovesníkov.

Zatiaľ čo väčšina ľudí verí, že Karina je príliš mladá na to, aby spolu chodili, internetom kolujú zvesti, že by mohla byť romanticky prepojená so svojím susedským priateľom, keďže ich bolo vidieť, ako spolu trávia čas pri rôznych príležitostiach – zvesti sa po videu začali šíriť ešte rýchlejšie karina má priateľa... – SIS vs BRO TikTok (RonaldOMG & GamerGirl) Ronald Kurzawa Roblox bol nahraný na kanál YouTube jej a jej brata.

Nič z toho nebolo potvrdené, ale Karina je vo svojich 13 rokoch určite stále slobodná v októbri 2020.

Záľuby a iné záujmy

Vymýšľanie nápadov na jej videá na YouTube a ich natáčanie zaberá Karine väčšinu voľného času, a preto je veľmi opatrná v tom, čo robí vo svojom voľnom čase.

Rada tancuje a každý týždeň má dve hodiny tanca, väčšinou ju baví balet. Zaujíma sa aj o herectvo a spev, ako si možno všimnúť na jej videách. Karina vyjadrila túžbu cestovať, ale zatiaľ nemala príležitosť ísť na dovolenku do inej krajiny – dúfa, že jedného dňa navštívi Paríž vo Francúzsku.

Je milovníčkou zvierat, no nemá žiadneho psa, keďže jej rodičia to nedovolia.

Neskoro v noci Karina zvyčajne pozerá film so svojou rodinou, a keď je jej čas vybrať si film, zvyčajne sa rozhodne pre film, v ktorom hrajú jej obľúbení herci Jim Carey, Will Smith a Chris Rock, ako sú Bruce Almighty, Liar Liar a Muži v čiernom.

Vek a výška

Karina má 13 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 1,55 metra a váži okolo 50 kg.

Od októbra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 4 milióny dolárov.