Všetko, čo potrebujete vedieť o Jakeovi Webberovi

ObsahKto je Jake Webber?

Jake Webber je americká osobnosť YouTube a hviezda sociálnych médií, ktorá sa stala hviezdou prostredníctvom svojich krátkych videí na Vine a neskôr sa presťahovala na YouTube. Spolupracoval s ďalšími populárnymi hviezdami YouTube vrátane Coreyho Scherera, Sama Goldbacha a ďalších.

Jake Webber Wiki - Vek, detstvo a vzdelanie

Jake Webber sa narodil 11. júna 1998 v Kansase v USA ako syn Jacka Webbera a jeho manželky Lory. Počas svojho detstva nebol sám, pretože má troch súrodencov, Ryana, Reggieho a Jillian.

Nezverejnil informácie o svojom vzdelaní, aj keď sa predpokladá, že maturoval na strednej škole.

Začiatky kariéry

Jakeova kariéra začala v roku 2013 s jeho účtom Vine, ktorý začal nahrávaním krátkych komediálnych scénok, vďaka ktorým si čoskoro vybudoval slušnú fanúšikovskú základňu. Okamžite mal viac ako 100 000 fanúšikov a ako jeho popularita rástla, stal sa súčasťou MAGCON Next, stretávky a pozdravu pre influencerov a hviezdy YouTube. To ho len posilnilo vo svojej kariére a v roku 2016 mal na Vine viac ako 500 000 sledovateľov.

Bohužiaľ, Vine oznámil, že sa koncom toho roku vypína a v tom čase mal viac ako 800 000 verných fanúšikov.

Kariéra a úspech na YouTube

Nezúfal nad tým a celú svoju kariéru presunul na YouTube svoje prvé video GHOST PEPPER GUMMY BEAR PRANK ON SISTER, ktoré bolo nahrané v roku 2015 a pokračoval vo výrobe nových žartovných a vtipných videí a jeho fanúšikovia z Vine sa presunuli na YouTube. Začal si získavať na popularite a aby sa ďalej zlepšoval, začal spolupracovať s ďalšími vychádzajúcimi hviezdami YouTube.

Bol to šikovný krok, pretože jeho videá získali ešte viac zhliadnutí a počet jeho odberateľov dosiahol nové maximá, teraz sa blíži k miliónu a jeho videá si pozrelo viac ako 100 miliónov krát. Medzi tie najobľúbenejšie patrí REAKCIA NA Vtipné VIDEOMEMY NÁS W/ SPOLUBYDZAJÚCI, ktorý má 4,1 milióna videní, potom HYMNA TRAP HOUSE (3,5 milióna), TRYING DOLLAR STORE FOOD with Corey (viac ako 3,2 milióna) a HODNOTENIE VTIPNÝCH VIDEOMEMOV NÁS W/ SPOLUBYDZAJÚCICH, ktoré má o niečo menej ako tri milióny zhliadnutí, okrem mnohých ďalších videí s viac ako miliónom zhliadnutí, ktoré majú pridal k jeho popularite a čistému majetku.

Jake Webber Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Jake Webber je svetovou hviezdou vďaka svojej kreativite a vďaka jeho úspechu sa Jakeovo bohatstvo zodpovedajúcim spôsobom zvýšilo, zdroje odhadujú, že Jakeovo čisté imanie je od začiatku roku 2020 okolo 5,5 milióna dolárov.

Jake je vysoký 5 stôp a 8 palcov (1,78 m), pričom váži približne 152 libier ~ 69 kg. Jeho dôležité štatistiky nie sú známe, no má atletickú postavu. Má blond vlasy, ale často si ich farbí na viacero farieb, od modrej po ružovú, oči má tmavohnedé.

Osobný život Jakea Webbera, zoznamka, priateľka, slobodný?

Jake málokedy hovoril o svojom osobnom živote, hoci nedávno nahral video s názvom SPOZNAJ MOJU PRIATEĽKU .

Od polovice roku 2019 je Jake vo vzťahu s populárnou hviezdou YouTube a modelkou na Instagrame Tarayummy. Narodila sa 31. júla 2000 v Marylande v USA a teraz má viac ako 200 000 odberateľov. kanál YouTube a viac ako 300 000 sledovateľov na nej oficiálna stránka Instagramu . Slávu si vydobyla nahrávaním vtipných a zaujímavých videí na YouTube, ktoré súvisia s jej životom, ale aj žartovaním so svojimi priateľmi.

Jake Webber Správy, fakty, vplyv

Jake sa v priebehu rokov stal medzinárodnou hviezdou a inšpiroval množstvo mladých ľudí, ktorí sú dostatočne kreatívni na to, aby zdieľali svoj obsah na YouTube s miliónmi ľudí.

Týmito ľuďmi boli aj jeho spolubývajúci a so Samom Goldbackom a Colbym Brockom spolupracoval na niekoľkých webových reláciách, medzi inými vrátane Shadow Man. To mu prinieslo ďalšie úspechy a je aktívny aj na Instagrame, na ktorom má teraz okolo 700 000 sledovateľov, kde zdieľa svoju prácu a momenty so svojimi priateľmi a priateľkou. Kvôli svojej popularite sa objavil vo webovej relácii Dom reality , spolu s ďalšími 12 súťažiacimi, medzi ktorými boli okrem iného Jenn McCallister, známa ako Jennxpenn, potom Elijah Daniel, Crawford Collins a Corey La Barrie.