Všetko, čo potrebujete vedieť o hviezde Instagramu – Vicki Li

Obsah



Kto je Vicki Li?

Vicki Li sa narodila v znamení Leva 31. júla 1993 v Číne. Je to 26-ročná ázijská modelka a senzácia na sociálnych sieťach, pravdepodobne najlepšie známa tým, že vedie svoj oficiálny účet na Instagrame, na ktorom si získala viac ako 1,4 milióna sledovateľov. Má tiež svoj oficiálny účet na Twitteri s takmer 40 000 sledovateľmi. Slávu si získala po tom, čo bola v roku 2015 vyhlásená za Miss Hot Import Nights. Vicki je známa aj tým, že sa objavila v hudobnom videu k singlu Jasona Chena Bittersweet.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tak opäť nadšená pre zábavné farby na vlasy, ako sa vám to páči? Vlasy od: @trungdoesmycolor yayyy, Kontakty od: @ttd_eye (kód Vickibaybeee so zľavou $$$) #thevickili #teamvickili

Príspevok zdieľaný používateľom #⃣VickiLi (@vickibaybeee) 18. januára 2020 o 17:25 PST

Aká bohatá je teraz? Vicki Li Čistá hodnota

Čistý majetok Vicki Li sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov začiatkom roku 2020, z veľkej časti ju získala ako modelka a je aktívna aj na mnohých z najpopulárnejších platforiem sociálnych médií, na ktorých zdieľa sponzorované príspevky pre rôzne módne a odevné značky. Okrem toho Vicki Li pridáva k svojmu majetku predajom svojho sortimentu.

Raný život, národnosť, etnická príslušnosť, vzdelanie

Hoci sa Vicki Li narodila v Číne, svoje rané roky strávila v Spojených štátoch, keďže jej rodina sa krátko po jej narodení presťahovala do Houstonu v Texase, má čínsku aj americkú národnosť, no patrí k ázijskej etnickej skupine. Počas detstva bola Vicki veľmi hanblivá a nemala veľa priateľov, takže čas trávila čítaním a kreslením anime. Bola tiež vyškolená v rôznych tanečných štýloch vrátane baletu, jazzu a tradičnej čínštiny.

O včerajšku... Povedzme, že neznášam rýchlovarnú kanvicu, lol

pridané Vicki Lee na Nedeľa 11. septembra 2016

Po imatrikulácii sa Vicki stala študent ropného inžinierstva .

Začiatky kariéry

Vicki Li sa stala súčasťou odvetvia sociálnych médií, keď spustila svoj účet na Tumblr, veľmi populárnej mikroblogovacej platforme, a začala zverejňovať fotografie. V júli 2012 si pod užívateľským menom vytvorila svoj oficiálny účet na Twitteri @Vickibaybeee “ a so vzostupom sociálnych médií využila príležitosť stať sa populárnou a zarobiť nejaké peniaze.

Jej online vystavenie ju priviedlo k tomu, že si ju všimla módna značka Kineda a Vicki následne so značkou spolupracovala, po čom ju kontaktovali ďalšie módne a odevné spoločnosti s ponukami na modelovanie.

Vzostup k sláve

Veľký zlom pre Vicki Li nastal v roku 2015, keď sa podieľala na niekoľkých veľkých projektoch. V máji sa objavila v publikácii „Amped Asia“, po ktorej sa preslávila ako víťazka Miss Hot Import Nights v roku 2015.

Potom sa objavila v hudobnom videu k singlu Bittersweet od Jasona Chena, vďaka čomu si získala obrovské množstvo sledovateľov.

Pokračujúci úspech

Vicki tiež rozšírila svoj vplyv na Instagram, aplikáciu sociálnej siete na zdieľanie fotografií a videí, vytvorením svojho oficiálneho účtu pod používateľským menom ‘ vickibaybeee' . Vicki, ktorá na fotografiách predvádzala svoje tónované telo a veľký dekolt, naďalej priťahovala mnoho sledovateľov. Doteraz produkovala sponzorované príspevky pre značky ako Benefit Cosmetics, IVY Swimwear a mnohé iné.

Okrem toho propaguje svoj vlastný rad tovaru, ktorý si môžete objednať jej oficiálna stránka . Vicki má tiež súkromný, osobný účet pod užívateľským menom „ denne týždenne' , účet venovaný jedlu a reštauráciám s názvom „ foodadventureswithvicki a účet krásy s názvom „ beautybyvickili' . Stala sa členom webovej stránky Reddit od novembra 2015.

Vzhľad a vitálna štatistika

Krásna hviezda sociálnych sietí má dlhé tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči.

Stojí vo výške 5 stôp 4 palce (1,63 m) a váži približne 105 libier (48 kg). Jej vitálne štatistiky sú 32-26-30 a preslávila sa výrazným dekoltom, keďže jej veľkosť podprsenky je 32F. Jej veľkosť šiat je 2 (USA) a veľkosť jej topánok 7 (USA).

Osobný život

Vicki Li je slobodná a nemá deti. Ďalšie informácie o jej súkromnom živote nie sú zverejnené, pretože je veľmi tajnostkárska osoba. Hovorí sa len o tom, že bola romanticky zapletená do vzťahu s jedným zo svojich fotografov.

Záľuby, obľúbené a charitatívne práce

  • Vicki je milovníčkou zvierat a opisuje sa ako bláznivá mačacia dáma .
  • Vo voľnom čase rada číta a tancuje.
  • Jej obľúbenou knihou je román Great Expectations z roku 1861, ktorý napísal Charles Dickens.
  • Jej obľúbená televízna relácia je Modern Family.
  • Jej obľúbený herec a herečka sú Jamie Flatters a Natasha Thomsen.
  • Jej obľúbené farby sú červená a oranžová.
  • Jej obľúbené jedlo je hlboká pizza a bagel.
  • Tiež rada cestuje a jej vysnívanou dovolenkovou destináciou je Havaj.