• Hlavná
  • Herci
  • Všetko, čo potrebujete vedieť o herečke Shelley Hennig

Všetko, čo potrebujete vedieť o herečke Shelley Hennig

Shelley Hennig je postavou, ktorú tínedžerská spoločnosť najviac pozná, no preslávila sa aj v širšom spoločenstve. Hennig je americká modelka a herečka, ktorá sa dostala na veľkú obrazovku, keď mala len 17 rokov. Povedať, že je dokonalá, by bolo podcenenie – jej talent a potenciál uznali najprestížnejší členovia v tomto odvetví, nominovali ju na dve ceny Emmy, v roku 2016 jej udelili titul Teen Choice Award a rôzne ďalšie ocenenia. Je dokonca držiteľkou dvoch parádnych titulov – Miss Louisiana a Miss Teen USA v roku 2004.

Vráťte sa k obľúbenému!

pridané Shelley Hennig na Pondelok 8. apríla 2019

Obsah

Raný život a rodina

Shelley bola uvoľnená v zdieľaní podrobností o nej života pred slávou. Shelley Catherine Hennig sa narodila 2. januára 1987 v Destrehan v štáte Louisiana v USA ako tretie dieťa Glennovi H Hennigovi Snr a Cathy Distefano Gosset. Jej rodičia sa odvtedy rozviedli a jej matka sa znovu vydala za Wayna Gosseta, avšak presné načasovanie týchto udalostí nie je známe. Shelley mala dvoch starších bratov – Glenna H Henniga Jnr a Brada Josepha Henniga, ktorých zbožňovala a zbožňovala. Shelley miluje tanec a písanie, pričom tancovať začala už ako dvojročná. Jej vášeň pre písanie viedla aj k tomu, že dve z jej básní boli publikované v knihe Young Authors Book of Poetry. Ako všetci ľudia, aj Hennig má svoje osobitosti a odhaľuje, že bola hrdá na to, že je najrýchlejšou pisárkou na svojej škole, a má posadnutosť memorovaním. a pravopis.

Je tragické, že Shelleyho starší brat Brad Joseph Hennig bol zabitý v roku 2001 vo veku 18 rokov pri šoférovaní pod vplyvom alkoholu. Hoci to bolo pre Shelley zničujúce, svoj smútok nasmerovala na vzdelávanie ľudí o nebezpečenstvách zneužívania drog a alkoholu. Na šírení svojho posolstva neúnavne spolupracovala s viacerými organizáciami, vrátane C.A.D.A, Seeds of Peace, D.A.R.E a Shine, aby sme vymenovali len niektoré.

Po srdcervúcom zániku jej brata to pre Shelley nebola len záhuba a pochmúrnosť. O tri roky neskôr sa Hennig zúčastnil a vyhral vyššie uvedené tituly. Jednou z jej cien pre túto súťaž bola ročná zmluva s Trump Modeling Management.

Vzdelávanie

Shelley bola pracovitá a svedomitá študentka. Navštevovala strednú školu Destrehan, kde vložila svoju dušu do anglickej literatúry, no opovrhovala algebrou. Keď maturovala na strednej škole, bola ocenená akademickou vynikajúcou študentkou, čo je pocta jej tvrdej práci. To je ešte pôsobivejšie, keď vezmeme do úvahy jej tanečné úspechy. Hennig študovala tanec v štúdiu Dance Unlimited, kde trávila viac času ako v škole. Shelley milovala svoj tanec a vyhrala niekoľko súťažných ocenení. Potom pokračovala v štúdiu herectvo na New York Conservatory of the Arts, na ktorú získala aj ročné štipendium vďaka svojmu slávistickému titulu.

Potom nie je známe, či navštevovala univerzitu, no v každom prípade to bolo vtedy, keď sa jej herecká kariéra rozbehla.

Kariéra

Herectvo

Shelley sa prvýkrát objavila vo filme v roku 2004 ako Wendy Crane v televíznom seriáli Vášne, menšiu, neakreditovanú rolu, čo bolo najviac, čo na nejaký čas dosiahla. Potom sa jej šťastie vyplatilo a v roku 2007 nahradila herečku stvárňujúcu Stephani Johnson vo filme Days of our Lives. S rolou boli spojené zmiešané pocity. Aj keď to bola zatiaľ jej najvýznamnejšia úloha, rozdiely v jej fyzickom vzhľade v porovnaní s herečkou, ktorú nahradila, vyvolali medzi fanúšikmi seriálu nenávisť.

Tvrdohlavo to však vydržala a robila to, čo milovala, až kým v roku 2017 neodišla zo seriálu po tom, čo sa objavila v úžasných 468 epizódach. Povedala Digest z mydlovej opery že je to správne a všetci tu prijali moje rozhodnutie, hovoriac, že ​​jej neuveriteľne podporovali a chápali, pokiaľ ide o jej voľbu.

Počas tohto obdobia Hennig vystupoval aj vo viacerých ďalších televíznych reláciách a niekoľkých filmoch. V rokoch 2011 – 2012 hrala hlavnú úlohu v televíznom seriáli The Secret Circle, zúčastnila sa hororových filmov ako Friend Me v roku 2012 a Ouija a celkovo sa objavila v najmenej 15 reláciách a filmoch.

V tom čase bola obsadená ako Malia Tate v Teen Wolf, seriáli, ktorý (ako už názov napovedá) je populárnym seriálom pre tínedžerov o vlkolakoch. Zatiaľ čo ona bola najprv len vyskytujúcou sa postavou, jej postava bola povýšená na štvrtú sezónu, aby hrala významnejšiu a kľúčovú úlohu. Dokonca sa objavila aj v hudobných videách – napríklad v klipe I Could use a Love Song od Maren Morris z roku 2017.

Jej kariéra počas rokov rástla a nestratila žiadnu dynamiku. Najnovšie sa objavila ako Ramona v roku 2019 v televíznom seriáli Dollface and Walter (2019) a vo filme When We First Met (2018).

Modelovanie

Napriek ročnej modelingovej zmluve sa touto cestou neuberala až tak silno ako hereckou kariérou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

R u bn good vo vašich malých domovoch (odkaz v bio na plnú @officebeautynyc šírenie)

Príspevok zdieľaný používateľom Shelley Hennig (@shelleyhennig) 1. apríla 2020 o 14:59 PDT

To však neznamená, že to úplne ignorovala. Hennig je známa podporou značky Toyota, pre ktorú v roku 2015 urobila niekoľko fotení. V roku 2016 tiež pracovala ako ambasádorka značky a podporila hodinky Clear & Clean.

Osobný život

Na rozdiel od svojej otvorenosti o svojej mladosti je Hennig v súčasnom živote konzervatívnejšia. Žije si pohodlne bez problémov s peniazmi. Existujú informácie o jej vzťahoch, z ktorých boli tri. Jej prvý zaznamenaný vzťah bol s americkým hercom Jayom Kennethom Johnsonom – títo dvaja sa stretli na natáčaní Days of our Lives, keď Johnson hral postavu Philipa Kiriakisa.

Tí dvaja spolu chodili päť rokov od roku 2007 do roku 2012, ale neprezradili, čo ich vzťah zničilo, aj keď v rovnakom čase opustili Days of Our Lives. Povráva sa, že sa v roku 2012 spojila s Thomasom Dekkerom, americkým hercom a hudobníkom. Nie je to úplne podložené, ale ak je to pravda, nebol to úplný vzťah, ale skôr úlet ako čokoľvek iné. Potom chodila s Benom Makenzie, opäť v zábavnom priemysle, kde pracovala ako režisérka a herec. Títo dvaja spolu začali chodiť v roku 2013, ale vzťah v určitom okamihu vyprchal a opäť to bol rozchod s nízkym profilom.

Vzhľad

Shelley je zmiešaná dedičstvo prispel k jej atraktívnym črtám.

Jej otec je nemeckého, švajčiarsko-nemeckého a anglického pôvodu, zatiaľ čo jej matka je Talianka. Má krásne hnedé oči a zvodné hnedé vlasy, ktoré si udržiava dlhé a dobre udržiavané. Váži 126 libier (57 kg) a je vysoká 5 stôp a 8 palcov (1,73 m). Má štíhlu postavu a štíhly profil, čo je návrat do mladosti, ktorú strávila aktívne a tancovala. Má na sebe šaty veľkosti 4 (USA) a topánku 8,5 (USA).

Čistá hodnota a plat

Plodná a rozsiahla kariéra Shelley Hennigovej zaznamenala nárast jej čistého majetku. V roku 2020 jej čistý majetok dosiahol 1 milión dolárov, čo je míľnik v hereckom a modelingovom priemysle. Jej príjem sa odhaduje na viac ako 160 000 dolárov ročne. Neprezradila žiadne presné čísla týkajúce sa jej zmlúv, no je evidentné, že na bývanie v luxuse a pohodlí má dosť.