Všetko, čo potrebujete vedieť o Alex Sykes – manželka Wanda Sykes

ObsahÚvod

Wanda Sykes je jedným z najznámejších mien v Hollywoode a celá LGBT populácia skákala od radosti, keď bola medzi prvou černoškou, ktorá v roku 2008 nielenže vyšla ako gay, ale tiež priznala, že už bola v manželstvo osôb rovnakého pohlavia na mesiac. Kým však všetci chválili jej odvahu a boj za komunitu, stále zostávala otázka – kto je manželka Wandy Sykesovej?

Raný život a vzdelanie

Alex Niedbalski sa narodila vo Francúzsku v roku 1974, kde aj vyrastala.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dieťa v cukrárni... #artbaselmiami #streetart #popart #noetwo #galleriebartoux #kaws #miamibeach ——- Dieťa v cukrárni! #artcontemporain #popart #arefaire

Príspevok zdieľaný používateľom Alex Sykes (@iamalexsykes) 6. decembra 2019 o 20:34 PST

Od marca 2020 neexistujú žiadne relevantné informácie o jej prvých rokoch vrátane podrobností o dátume narodenia, detstve, vzdelaní a rodičoch. Nie je známe, kde chodila do školy, či chodila na vysokú školu, alebo dokonca aká bola jej kariéra pred rokom 2006, keď sa stretla so Sykesom. Niektoré zdroje nárokovať si že má magisterský titul v odbore obchod a marketing.

Stretnutie s Wandou Sykesovou

Niedbalski sa prvýkrát stretol so Sykesom v roku 2006 počas plavby trajektom okolo Fire Island. Sykes uviedol že Niedbalski sa flákal s malým dieťaťom, keď niesol tašku s počítačom, a vďaka tomu si Sykes uvedomila, že vo svojom živote potrebuje určitú stabilitu.

„Niečo mi povedalo – napríklad počuteľne – Wow, to je to, čo potrebuješ, Wanda,“ poznamenala. Spomenula aj vtipnú anekdotu – v rovnakom čase prázdnin prerábala kuchyňu a všetci jej priatelia žartovali, že si nikdy nevyberie rande, ak bude všetkých nudiť rečami o prestavbe. O niekoľko dní neskôr ju jeden z priateľov predstavil svojej kamarátke, ktorá pracovala so žulovými doskami, aby sa mohlo pokračovať v prerábaní kuchyne – a ukázalo sa, že v stávke bola tá nádherná žena, ktorú Sykes videl na trajekte a bola náhodou slobodná! Tí dvaja pocítili iskru a čoskoro začali spolu chodiť.

Sykesova uvádza, že jedna z jej väčších životných kríz sa stala, keď mala 40 rokov, keď prišla k svojim rodičom, ktorí sú veľmi konzervatívni. Jej matka aj otec boli šokovaní jej sexualitou a najprv ju odmietli prijať – dokonca odmietli ísť na jej svadbu – no rodina sa po niekoľkých rokoch zmierila.

Manželstvo

Pár sa tajne zosobášil 25thOktóber 2008. Manželstvo zostalo nezverejnené až o mesiac neskôr, keď Sykes verejne vystúpil na prehliadke manželstva osôb rovnakého pohlavia týkajúcej sa Návrhu 8 v Las Vegas.

O tom sa v meste rýchlo začalo hovoriť, najmä preto, že pred týmto vzťahom bola Sykes vydatá za Davea Halla, amerického hudobného producenta, a manželstvo trvalo sedem rokov, od roku 1991 do roku 1998. Neskôr sa na manželstvo sťažovala a tvrdila, že v tom vzťahu sa nudila a že vlastne nikdy nepochopila, prečo v ňom tak dlho zotrvala. Na budúci rok, 27. apríla, sa Alexovi narodili dvojičky – dcéra a syn Olivia Lou Sykes a Lucas Claude Sykes.

Deti sú belošské a o Sykesovej je známe, že vo svojich filmoch žartuje o vnímaní čiernych matiek vo svete, najmä ak sú deti medzirasové. Zavtipkovala tiež, že návštevy u lekára necháva svojej manželke, pretože nikto „nebude obviňovať bielu, francúzsku dámu, vinila by to černošskú mamu!“ Ich deti sú bilingválne a hovoria po anglicky aj po francúzsky. plynule. Rodina často navštevuje Niedbalského rodnú krajinu, Francúzsko. Od marca 2020 si pár rozdelil čas medzi Media, Pennsylvania USA, predmestie Philadelphie, ako aj v Sykesovom letnom dome v Cherry Grove, New York USA.

Osobný život

Niedbalski pred svadbou udržiaval svoj život skôr pokojný a tichý a snaží sa o to aj po tom, čo ju vzťah vyniesol do centra pozornosti. To jej však pomohlo stretnúť sa s Barackom Obamom, prvým americkým čiernym prezidentom a pro-LGBT politikom, ako aj s jeho manželkou a prvou dámou Michelle Obamovou. Niedbalskej sa však darí zostať v úzadí a vyhýbať sa väčšine mediálnej pozornosti – okrem príležitostných akcií na červenom koberci, na ktoré chodí so svojím manželom. Pár je tiež veľkým zástancom práv LGBT a obaja sa obzvlášť zaujímajú o legalizáciu manželstiev osôb rovnakého pohlavia v celej krajine a vo svete.

Wanda Sykes s manželkou Alex Sykes.Krásne

pridané Majte deň gayov na Streda 20. februára 2013

Často prispievajú organizácii People for the Ethnic Treatment of Animals (PETA) a obhajujú týranie zvierat. Niedbalski nie je aktívny na žiadnych sociálnych médiách, na rozdiel od svojej manželky, ktorá má veľkú podporu na svojich profiloch Instagram a Twitter. Toto duo bolo videné na US Open 31svaugusta 2018, užívajúc si tenisový zápas.

Čistý majetok

Niedbalski má za sebou kariéru výkonného prezidenta v Polycor Company – kanadskej a americkej firme, ktorá pôsobí od roku 1987 a špecializuje sa na poskytovanie riešení z prírodných kameňov – a ročne zarába okolo 80 000 dolárov.

Predtým viac ako štyri roky pracovala ako sponzorská a marketingová manažérka v Levantine Group a rok vo Francúzskej basketbalovej federácii. Isté skúsenosti má aj s prácou v globálnej spoločnosti WTA. Jej čistý majetok je odhadnutý na približne 3 milióny dolárov začiatkom roku 2020, čo je pôsobivé, ale stále je to niekoľkonásobne menej ako zarába jej manželka, ako uvádza Sykesova sieť

Fyzicka charakteristika

Alex Niedbalski, teraz Sykes, je elegantne stavaná žena. Jej presná výška zostáva neznáma, je však výrazne vyššia ako jej 5 stôp a 1,57 m vysoká manželka. Má krátke, tmavé vlasy a tmavé oči a hoci jej telesné miery nie sú známe, môžeme vidieť, že je skôr štíhla. Často nosí chlapčenské oblečenie, ako sú obleky a nohavice, ale nie je zriedkavé ju vidieť v dlhých elegantných šatách, ktoré ukazujú jej sexi postavu.