Všetko, čo potrebujete vedieť o 22-ročnej modelke CA – Bridget Satterlee

Obsah

Kto je Bridget Satterlee?

Bridget Satterlee je americká modelka a hviezda Instagramu, ktorá je podpísaná s niektorými z najúspešnejších modelingových agentúr, vrátane Nous Models LA a The Hive, a úzko spolupracovala s BooHoo. Okrem iných úspechov, ktoré dosiahla, sa zúčastnila aj súťaže Elite Model Look.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

🧃

Príspevok zdieľaný používateľom Bridget (@bridgetsatterlee) 29. februára 2020 o 7:51 PST

Bridget Satterlee Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Bridget Rose Satterlee sa narodila 3. decembra 1997 v severnej Kalifornii v USA, zatiaľ neprezradila, kde vyrastala, či má alebo nemá súrodencov, ani veľa informácií o svojich rodičoch. Napriek tomu si vytvorila blízky vzťah s otcom a s ním sa zamilovala do koní a jazdenia na koni. Už v ranom veku začala chodiť na hodiny jazdenia a ako starla, jej jazdecké zručnosti sa zlepšovali, ale nakoniec sa začala zaujímať o modeling a opäť s pomocou svojho otca a jeho kontaktov mohla Bridget rozbehnúť svoju kariéru.

Začiatky kariéry

Bridgetina kariéra začala v roku 2014, keď založila svoju stránku na Instagrame a v tom roku sa prihlásila do súťaže Elite Model Look. Bola jednou z viac ako 350 000 účastníčok kastingu z viac ako 800 miest a 70 krajín po celom svete, v tej istej súťaži, ktorú v minulosti vyhrali také hviezdy modelingu ako Alessandra Ambrosio, Isabeli Fontana, Valentina Zelyaeva a ďalšie hviezdy z modelingový svet.

Žiaľ, Bridget súťaž nevyhrala, ale bola vo finále, čo bol pre ňu dosť veľký prielom, keďže si ju všimlo niekoľko prominentných modelingových agentúr. Bridget podpísala zmluvu s Nous Models LA a oslovilo ju aj The Hive Management, začala spolupracovať s profesionálnymi fotografmi a začala nahrávať svoje fotografie na Instagram, čo len podporilo jej už stúpajúcu kariéru.

Vystúpte na výslnie

Postupne sa Bridget stávala populárnejšou a počet jej sledovateľov na Instagrame sa značne zvýšil, čo priviedlo na jej stránku módne značky.

Začala spolupracovať s mnohými butikmi a odevnými líniami, vrátane American Eagle, Aoui Clothing, Tommy Hilfiger, YMI Jeans, Forever a BooHoo a mnohých ďalších, čo ešte viac zvýšilo jej popularitu, a to všetko prispelo k jej rastúcemu bohatstvu. S pribúdajúcou prácou sa Bridget stala na Instagrame populárnejšou a teraz má na svojej oficiálnej stránke viac ako 600 000 sledovateľov. Aby sme o jej úspechu hovorili ďalej, Bridger podpísala zmluvu aj s modelingovými agentúrami Why Not Milan a UNO.

Bridget Satterlee Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Bridget Satterlee je úspešná modelka a influencerka na Instagrame a jej úspech neustále zvyšuje jej bohatstvo. Podľa zdrojov sa čistý majetok Bridget Saterlee odhaduje na 600 000 dolárov od začiatku roku 2020.

Bridget Satterlee je vysoká 5 stôp 9 palcov (1,75 m), pričom váži približne 126 libier ~ 57 kg a jej dôležité štatistiky sú 33-24-33, zatiaľ čo jej veľkosť podprsenky je 38B. Bridget má svetlohnedé vlasy a hnedé oči.

Osobný život Bridget Satterlee, rande, priateľ, je slobodná?

Bridget zriedka hovorila o svojich osobných záležitostiach, takže informácie o tejto jej strane sú veľmi zriedkavé. V minulosti ju však spájali s televíznou hviezdou Scottom Disickom, no nikdy medzi nimi nepriznala románik. Scott bol tiež spájaný s niekoľkými ďalšími mladými kráskami, vrátane Sofie Richie, Bella Thorne a ďalších. Na druhej strane bola spájaná aj Bridget Andrej Gillott , no podľa zdrojov je teraz single a sústredí sa na svoju kariéru.

pridané Bridget Satterleeová na Nedeľa 29. októbra 2017

Bridget Satterlee Správy, fakty, vplyv

Hoci je Bridget hviezdou, nebola zapojená do kontroverzií, zostala v súkromí o sebe, dokonca ani veľa nehovorila o svojich záujmoch a koníčkoch. Ako mnoho iných mladých žien, aj Bridget však rada nakupuje a cestuje do rôznych destinácií po celom svete, či už pracovne alebo rekreačne. Okrem iného navštívila také krajiny ako Španielsko, Nórsko a Svätý Bartolomej v Karibiku. Momentálne sa nachádza v Arizone, ale povaha jej práce ju poslala na cesty po celom svete.

Bridget spolupracovala aj s ďalšími mladými vychádzajúcimi modelkami, vrátane Maia Bavlna , Maggie Durann, Luna Carolina a mnoho ďalších, ktorí práve začali jej kariéru. Pokračovala vo vytváraní nových videí s novými modelmi a s niekoľkými z nich nadviazala priateľstvá, čo tiež pomohlo v jej vlastnej kariére.