• Hlavná
  • Herci
  • Všetko, čo by ste mali vedieť o Lauren Lindsey Donzis

Všetko, čo by ste mali vedieť o Lauren Lindsey Donzis

ObsahKto je Lauren Lindsey Donzis?

Lauren Lindsey Donzis je americká detská herečka, ktorá sa svetu predstavila ako Ruby v televíznom komediálnom seriáli Live and Maddie (2016-2017). Odvtedy sa objavila v niekoľkých ďalších populárnych seriáloch a filmoch, vrátane televízneho seriálu No Good Nick (2019). Vo svojej mladej kariére toho urobila veľa a tu je všetko, čo by ste o nej mali vedieť.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

🤍

Príspevok zdieľaný používateľom 𝓁𝒶𝓊𝓇𝑒𝓃 𝒹𝑜𝓃𝓏𝒾𝓈 🤍 (@laurendonzis) 6. februára 2020 o 15:33 PST

Lauren Lindsey Donzis Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Lauren Lindsey Donzis sa narodila 28. júla 2004 v Los Angeles, Kalifornia, USA, je dcérou Paula Donzisa, právnika a bývalého oftalmológa pracujúceho v Očnom inštitúte Marina Del Rey, a jeho manželky Robin Donzis, právničky. . Lauren má sestru Elizabeth Donzis. Keď jej kariéra nabrala na obrátkach, Lauren sa rozhodla zostať domácou školou a absolvovala špeciálne vzdelávanie určené špeciálne pre detských hercov.

Začiatky kariéry

Ako malé dieťa začala Lauren navštevovať hodiny tanca, čo jej nakoniec pomohlo v kariére, ktorá začala v roku 2011, keď mala len sedem rokov. Začalo to jednoduchým vystúpením v televíznej reklame pre značku pizze Round Table Pizza, po ktorej pokračovala s niekoľkými ďalšími, vrátane Amazon a Chili’s Restaurant.

VEĽKÝ piatkový pozdrav Lauren Lindsey Donzisovej za rezerváciu Disney Guest Star & Disney Co Star! Si úžasná…

pridané Keep it Real Acting – Premier Acting School na Piatok 19. júna 2015

Lauren debutovala v roku 2015 ako Sadie v epizóde televízneho seriálu Austin & Ally a v tom istom roku bola 9 Year Old Cyd v niekoľkých epizódach v televíznom sci-fi komediálnom seriáli Best Friends Whenever. Pippu Stanley stvárnila aj v televíznom filme The Perfect Stanleys, kde si zahrali Jenna Elfman, Liza Lapira a Matt Letscher.

Vzostup ku hviezde

Ako jej kariéra pokračovala, Lauren sa pomaly stávala hviezdou a v roku 2016 si zabezpečila svoju prvú významnú úlohu, ktorú si vybrala ako Ruby v televíznom komediálnom a dramatickom seriáli Liv a Maddie.

Objavila sa v 15 epizódach oceneného seriálu, kde ukázala nielen svoj herecký talent, ale aj svoje spevácke schopnosti, keďže pre seriál napísala a naspievala pieseň Everything I Need. Vďaka účinkovaniu v šou sa stala veľmi populárnou a veľmi úspešne pokračovala aj v posledných rokoch, keď bola v roku 2018 vybraná, aby poskytla hlas Destiny/Déjà vu v animovanom seriáli 101 Dalmatian Street (2018-2020), zatiaľ čo v roku 2019 bola vybraný pre jednu z hlavných úloh Molly v televíznom komediálnom seriáli No Good Nick spolu s ďalšími hviezdami vrátane Sieny Agudong a Kalama Epstein.

Úloha Molly posunula ju a jej kariéru na ďalšiu úroveň. Teraz pracuje na reboote komediálneho seriálu Punky Brewster, v ktorom hlavné úlohy dostali Quinn Copeland, Emmy Buckner a Noah Cottrell. Séria ešte nedostala dátum premiéry a zatiaľ má iba jednu sezónu.

Lauren Lindsey Donzis Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Lauren Lindsey Donzis je vychádzajúcou mladou hviezdou, ktorá už toho ako herečka veľa dosiahla, čím sa jej majetok výrazne zvýšil.

Podľa zdrojov sa Laurenin čistý majetok odhadoval na viac ako 1,75 milióna dolárov začiatkom roku 2020. Lauren je v tínedžerskom veku a stále sa vyvíja, no momentálne je vysoká 1,6 metra a váži približne 105 libier. (48 kg), jej vitálne štatistiky sú 32-23-34 palcov a jej veľkosť podprsenky je 30B. Má tmavohnedé vlasy a hnedé oči.

Osobný život Lauren Lindsey Donzis, rande, priateľ alebo je slobodná?

Lauren nehovorila o svojom osobnom živote, ale vzhľadom na to, že má len 15 rokov, vieme, že je slobodná, nemá deti a možno je ešte príliš mladá na to, aby chodila.

O jej možnom zapojení do zoznamovacej scény sa nehovorí a Lauren sa zatiaľ sústreďuje na svoju kariéru.

Lauren Lindsey Donzis Správy, fakty, vplyv

Lauren začala svoju kariéru, keď mala len sedem rokov, je teraz takmer desaťročie v šoubiznise a získala si mnoho sŕdc vďaka mnohým časopisom, ktoré o nej napísali, najmä teraz, keď bola označená za jednu z hlavných postáv v Reštart Punky Brewster. Stredobodom pozornosti je aj vďaka obľúbenosti No Good Nick a spolu so Sienou Agudong sa podelila o niekoľko detaily zo zákulisia z epizód seriálu.

S okamžitým úspechom ako herečka sa Lauren stala veľmi populárnou na platformách sociálnych médií a využila svoju popularitu na ovplyvnenie ďalších mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o herectvo, hudbu a šoubiznis ako celok. V šoubiznise sa dobre skamarátila s Jillian Shea, Kylou Drew a mnohými ďalšími, ktorí svoju kariéru len začínajú. Zblížila sa aj so staršími členmi zábavného sveta, vrátane Melissy Joan Hart, ktorá je jej televíznou mamou, a Seana Astina, ktorý hrá jej otca vo filme No Good Nick, medzi inými celebritami.

Iste, mnoho iných mladých dievčat sa túžilo stať ako ona, o čom hovorí, že jej fanúšikovská základňa má takmer 500 000 sledovateľov na Instagram.

Keď Lauren nepracuje, trávi čas so svojimi priateľmi a rodinou, pričom rada cestuje, nakupuje, okrem herectva a spevu Lauren rád tancuje a často sa naťahuje a robí iné cviky, aby sa udržal vo forme. Je milovníčkou zvierat a zdieľala niekoľko svojich fotografií domáca mačka .