Virgil Hunter Wiki – vek, čistá hodnota, dcéra, etnická príslušnosť, životopis

ObsahKto je Virgil Hunter a aká je jeho etnická príslušnosť?

Virgil sa narodil v USA 10. novembra 1953 – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión, je bieleho etnika a má americkú národnosť. Je televíznou osobnosťou a trénerom boxu , ktorý je azda najznámejší ako otec americkej speváčky Keyshia Cole.

Raný život a vzdelanie

Virgil bol vychovávaný ako jediné dieťa v USA jeho otcom, ktorý bol boxer, a jeho matkou, ktorá bola v domácnosti. Málokedy bolo v dome dosť peňazí na účty aj jedlo, a preto Virgil začal pracovať hneď, ako bol schopný zarábať peniaze a pomáhať svojej rodine.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Na vážení #VirgilHunter #SpencePorter #Boxing#Boxeo#BboyEVAN

Príspevok zdieľaný používateľom BOX Evan Nahuat (@bboyevan2008) 27. septembra 2019 o 19:32 PDT

Navštevoval miestnu strednú školu, na ktorej bol fyzicky veľmi aktívny, keďže hral futbal aj basketbal, no ako jeho otec bol problémový. naučili ho bojovať a Virgil rád predvádzal svoje bojové schopnosti. Pred imatrikuláciou opustil školu a nakoniec sa stal trénerom boxu.

Kariéra ako televízna osobnosť

Virgil sa stal internetovou senzáciou po tom, čo začal trénovať slávneho boxera Andreho Warda, ktorý v roku 2004 získal zlatú medailu na letných olympijských hrách v kategórii ľahkej a ťažkej váhy. Kvôli Andremu hral Virgil hosť v troch epizódach seriálu televízny reality seriál Fight Camp 360: Inside the Super Six World Boxing Classic a v roku 2011 sa objavil v dvoch epizódach talkshow ESPN Friday Night Fights.

V tom istom roku získal Virgil cenu asociácie boxerských spisovateľov v Amerike Futch-Condon Award pre trénera roka.

Virgil sa objavil v jedinej epizóde športového seriálu Golden Boy Boxing, ako aj v dvoch epizódach reality seriálu HBO Boxing After Dark. V roku 2016 hral v krátkom športovom dokumentárnom filme The Rise of Khan a objavil sa aj v piatich epizódach seriálu HBO Boxing. V roku 2017 bol Virgil pozvaný ako hosťujúca hviezda v dvoch epizódach reality série Love & Hip Hop: Hollywood, pričom nasledujúci rok sa objavil v dokumentárnom filme Team Khan.

Jeho posledné vystúpenie bolo v roku 2019, keď hosťoval v siedmich epizódach športového seriálu Premier Boxing Champions.

Milujte život a dcéru

V polovici 70-tych rokov začal Virgil vzťah s Francine Lons, ale keď otehotnela, Francine opustila Virgila bez toho, aby mu povedala o svojom tehotenstve. 15. októbra 1981 sa Francine narodila ich dcéra Keyshia Myeshia Lons, ktorú si potom adoptovali matkini priatelia Leon a Yvonne Coleovci – Keyshia nevedela, že jej biologickým otcom je Virgil až do roku 2016, keď sa prvýkrát stretli. keď sa robil test otcovstva. Virgil má ďalšiu dcéru menom Angela Hunter s ďalšou ženou, ktorej identita bola utajená.

Virgil si podrobnosti o svojom milostnom živote necháva pre seba, no pri mnohých príležitostiach ho videli tráviť čas s rôznymi ženami.

Podľa povestí bol len raz v dlhodobom vzťahu – keď chodil s Keyshiinou matkou – takže od augusta 2020 je Virgil slobodný, neoženil sa a má dve dcéry.

Záľuby a iné záujmy

Virgil sa počas celého svojho života väčšinou sústreďoval na box a dodnes sa mu darí a každý týždeň má niekoľko tréningov v posilňovni, čo udivuje jeho fanúšikov, keďže nie je ďaleko od osemdesiatky. Rád cestuje a sprevádza svojich zverencov do ich boxerské súťaže – jeho práca ho zaviedla po celých USA, ako aj do mnohých európskych krajín ako Anglicko, Taliansko a Španielsko.

Virgil je milovníkom zvierat a mal veľa domácich miláčikov, z ktorých väčšina zomrela na starobu – dnes má dvoch psov.

Virgil rád sleduje boxerské filmy s niektorými z jeho obľúbených hercov Stevenom Seagalom, Jackiem Chanom a Chuckom Norrisom. Niektoré z jeho obľúbených filmov sú V obliehaní, Nad zákonom a Označené na smrť.

Vek a čistý majetok

Virgil má 76 rokov. Je holohlavý a vždy nosí klobúk, jeho oči sú čierne a jeho výška je 5 stôp 11 palcov (1,8 m), pričom váži približne 77 kg. Od augusta 2020 sa jeho čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, zatiaľ čo majetok jeho dcéry sa údajne odhaduje na viac ako 9,5 milióna dolárov.

Kto je Keyshia Cole?

Keyshia mala len 12 rokov, keď začala robiť hudbu s americkým rapperom MC Hammerom – poznala aj Tupaca Shakura, ktorý jej v tú noc, keď zomrel, sľúbil pomoc s kariérou.

Keď mala 16, Keyshia nastúpila do East Oakland Youth Development Center, v ktorom trénovala spev, a potom, čo mala 18 rokov, sa sama presťahovala do Los Angeles v Kalifornii, aby sa tam venovala kariére speváčky.

Jej kariéra bola oficiálne odštartovaná 23. marca 2004 vydaním singlu Never, ktorý potom slúžil ako pôvodný soundtrack (OST) komediálneho filmu Barbershop 2: Back in Business – 21. júna 2004, vyšiel jej debutový album s názvom The Way It Is. Dňa 25. septembra 2007 vydala svoj druhý album Just Like You pod Geffen Records a vyvrcholil na 2. mieste v americkom rebríčku Billboard 200 – jej tretí album nasledoval 16. decembra 2008 s názvom A Different Me a dosiahol 2. miesto v rebríčku Billboard. 200 Chart, pričom sa z neho za týždeň predalo viac ako 320 000 fyzických kópií.

Keyshia začala randiť s bývalou basketbalovou hviezdou Danielom Gibsonom v máji 2009 a 2. marca 2010 im porodila syna a dala si tak trojmesačnú prestávku v hudbe. S Danielom sa rozišli 21. marca 2014, ale ich rozvod bol uzavretý až pred pár dňami, 3. septembra 2020.

21. decembra 2010 vydala Keyshia svoj štvrtý štúdiový album Calling All Hearts, na ktorom sa podieľali Nicki Minaj, Tank a Timbaland – jej piaty album Woman to Woman vyšiel 19. novembra 2012 a umiestnil sa na 3. mieste v rebríčku Billboard 200 Chart. Jej album Point of No Return vyšiel 7. októbra 2014 a za prvý týždeň sa z neho predalo len okolo 25 000 kópií, zatiaľ čo jej najnovší (siedmy) album bol vydaný 20. októbra 2017, z ktorého sa za prvých sedem dní predalo len okolo 15 000 kópií – najhoršie predávaný album Keyshia. album.

Za posledné tri roky nevydala žiadny album, no nedávno oznámila, že pracuje na svojom ôsmom albume.

Keyshia je tiež televíznou osobnosťou, keďže hrala vo svojom vlastnom dokumentárnom seriáli Keyshia Cole: The Way It Is v júli 2006. 9. októbra 2012 spustila novú šou Keyshia & Daniel: Family First a jej prvá epizóda bola sledovaná. takmer tri milióny ľudí. V novembri 2014 bolo oznámené, že Keyshia bude hrať v jej tretej reality sérii Keyshia Cole: All In, zatiaľ čo jej štvrtá reality série Keyshia Cole: My New Life odvysiela svoju prvú epizódu v novembri 2019.

Je tiež dizajnérkou, pretože s pomocou Steva Maddena vyvinula vlastnú líniu topánok, ktorá zahŕňa čižmy, kliny a vysoké podpätky.