• Hlavná
  • Speváci
  • Vek Zacha Herrona, výška, priateľka, čistá hodnota, životopis

Vek Zacha Herrona, výška, priateľka, čistá hodnota, životopis

ObsahKto je Zach Herron?

Zachary Herron sa narodil v Dallase v Texase v USA 27. mája 2001 – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je to popový spevák ktorý by mohol byť známy tým, že je členom päťčlennej skupiny Why Don’t We, pričom svoju sólovú kariéru odštartoval aj vydaním svojho debutového singla Timelapse.

Raný život a vzdelanie

Zacha vychovávali spolu s mladším bratom Ryanom a sestrou Reese, ich otcom Joshom Herronom, ktorý sa stal aktívnym na internete len preto, aby propagoval skupinu svojho syna, a ich matkou Mytou, ktorá pracuje v miestnom supermarkete.

Zach sa začal zaujímať o spev vo veľmi ranom veku a jeho rodičia ho zapísali do speváckej školy. Bol chválený za svoj talent a potom, čo sa zapísal na strednú školu v Dallase, Zach pokračoval v súťaži v mnohých talentových šou a vstúpil do školského zboru – stal sa jedným z najmladších členov Master Select Programu Septien Entertainment Group. Zach sa tiež zaujímal o herectvo a cvičil ho v dramatickom klube svojej školy, kde sa objavil v niekoľkých hrách, ktoré sa tam hrali.

Po imatrikulácii v roku 2019 sa rozhodol nenavštevovať vysokú školu, ale sústrediť sa na svoju kariéru speváka.

Kariéra ako spevák

27. septembra 2016 Zach so svojimi štyrmi priateľmi Jackom Averym, Jonahom Maraisom, Corbynom Bessonom a Danielom Seaveyom založili kapelu Why Don't We po približne roku spoločných stretnutí a cvičení – ich debutový singel s názvom Taking You vyšiel 7. októbra 2016 a bola uvedená na ich prvej rozšírenej hre (EP) Only the Beginning, ktorá vyšla 25. novembra 2016.

V januári 2017 sa chlapci vydali na svoje prvé turné Taking You Tour a 21. apríla 2017 sa ich nové EP Something Different dočkalo zmiešaných recenzií – po vydaní odštartovali Why Don’t We svoje nové Something Different Tour.

Dňa 2. júna 2017 vyšlo ich tretie EP s názvom Why Don’t We Just a do konca roka kapela podpísala zmluvu s jednou z najoceňovanejších amerických nahrávacích spoločností Atlantic Records. Pokračovali vo vydaní svojho nového EP Invitation a ich najnovšie EP A Why Don’t We Christmas vyšlo 23. novembra 2017, po ktorom sa vydali na svoje Invitation Tour.

Ich debutový štúdiový album s názvom 8 Letters vyšiel 31. augusta 2018 s väčšinou slabými ohlasmi, no chlapci sa napriek tomu rozhodli ísť na svoje 8 Letters Tour, aby album spropagovali – odvtedy vydávajú každý mesiac nový singel a sú momentálne pracujú na svojom druhom štúdiovom albume, ktorý by mal vyjsť do konca roka 2020.

Keď sa pýtali na ich hlavnú inšpiráciu, všetci chlapci si vybrali Justina Biebera, pričom ich ovplyvnili aj Boyz 2 Men a Drake.

Hviezda sociálnych médií

Zach je YouTuber, ktorý spustil svoj kanál 1. marca 2015 a momentálne ho odoberá takmer 300 000 ľudí a má viac ako 7,8 milióna zobrazení všetkých jeho videí dokopy. Nahral väčšinou cover verzie skladieb a jeho najobľúbenejšie video – Stitches Cover || Zach Herron – od 9. septembra 2016 si ho pozrelo viac ako 3,4 milióna krát.

Na Instagrame je veľmi populárny, pretože jeho účet sleduje viac ako 2,3 milióna ľudí, pričom naň nahral viac ako 550 obrázkov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Zachom Herronom • WHY DON’T WE (@imzachherron)

Jeho účet na Twitteri sleduje takmer 750 000 ľudí a Zach má tendenciu tweetovať aspoň raz za deň. Aktívny je aj na TikTok, ktorý je považovaný za jednu z najpopulárnejších sociálnych sietí súčasnosti, no Zacha sleduje necelých 20 000 ľudí.

Milovať život a priateľku

V roku 2018 začal Zach randiť so speváčkou a hviezdou sociálnych médií Kay Cook, ktorá je snáď najznámejšia vďaka svojmu účtu na Instagrame, ktorý sleduje viac ako 170 000 ľudí. Týchto dvoch bolo možné vidieť na turné a tráviť spolu väčšinu svojho voľného času, no rozišli sa v auguste 2019 po tom, čo Kay obvinila Zacha z podvádzania.

Zach napísal neskôr v tweete ‚Never všetkému, čo počuješ, vážne bolí.‘ a hoci sa títo dvaja po rozchode mesiac či dva nerozprávali, pokračovali v spolupráci na Kayovom EP What’s Meant to Stay.

Podľa niekoľkých Zachových fanúšikov by mohol v súčasnosti randiť so záhadným dievčaťom, keďže ich pár ľudí údajne videlo kráčať ruka v ruke, no keďže Zach tieto fámy nekomentoval, od októbra 2020 je slobodný, hasn nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Zach a ostatní chlapci z Why Don’t We sú všetci fyzicky aktívni, pretože to je dôležité pre imidž ich kapely – zvyčajne spolu cvičia niekoľkokrát týždenne v telocvični, aby sa navzájom povzbudzovali.

Zach je fanúšikom rýchlych áut a dúfa, že si v budúcnosti kúpi Ferrari alebo Lamborghini.

Je podporovateľom hnutia Black Lives Matter a zúčastnil sa pokojného protestu organizovaného v Los Angeles v Kalifornii.

Zach sa zaujíma o umenie, najmä o maľby, a navštívil množstvo múzeí a galérií.

Vo svojom voľnom čase a väčšinou neskoro v noci rád sleduje filmy s niektorými z jeho obľúbených hercov a herečiek – Johnny Depp, Robert De Niro a Anne Hathaway – ako napríklad franšízu Piráti z Karibiku, trilógiu Krstný otec a Les. Mizerovia.

Vek, výška a čistý majetok

Zach má 19 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 6 palcov (1,67 m) a váži okolo 130 libier (59 kg).

Od októbra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 400 000 dolárov.