Vek, výška, priateľ, čistá hodnota Carly Incontro. Kto je ona?

ObsahŽivotopis Carly Encounter Wiki

Carly Incontro sa narodila v Omahe, Nebraska v USA, 21. marca 1991 – jej znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Je youtuberkou a hviezdou sociálnych sietí , ktorý sa stal populárnym po zhromaždení mnohých sledovateľov na dnes už neexistujúcej sociálnej sieti Vine, ktorá sa používala na nahrávanie krátkych synchronizačných a komediálnych videí. Carly väčšinou nahrávala komediálny obsah a v momente, keď bola sieť stiahnutá z internetu, jej účet mal viac ako 200 000 sledovateľov a všetky jej videá spolu prilákali niekoľko miliónov videní.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný carly incontro (@carlyincontro)

Detstvo a vzdelanie

Carly bola vychovávaná ako jediné dieťa v Omahe jej otcom, ktorý je divadelným hercom, a jej matkou, ktorá pracovala ako zdravotná sestra v miestnej nemocnici.

Carly a jej matka často sledovali svojho otca vystupovať v miestnom divadle a väčšina hier, ktoré v ňom vystupoval, bola komédia, vďaka čomu sa Carly začala zaujímať o tento žáner. Často vystupovala pre svoju rodinu a priateľov, aby ich rozosmiala, a jej učiteľ jej odporučil, aby otestovala svoje herecké schopnosti v stredoškolskom dramatickom klube.

Carly sa objavila v niekoľkých hrách hraných na škole , a po imatrikulácii v roku 2008 sa rozhodla nepokračovať v štúdiu na vysokej škole, ale nájsť si prácu, aby sa finančne uživila, pričom sa venovala svojej kariére komičky.

Kariéra ako YouTuber a hviezda sociálnych médií

Carly odštartovala svoju kariéru komičky na svojom kanáli YouTube Carly Incontro 23. októbra 2012 a odvtedy získala viac ako 230 000 odberateľov a viac ako osem miliónov zhliadnutí všetkých svojich videí dokopy.

Videá, ktoré dnes odovzdáva, vznikli väčšinou počas jej každodenného života – jej najobľúbenejšie video LIFE UPDATES! BREAKUP, kde teraz žijem... *not clickbait lol* si od 21. októbra 2019 pozreli takmer dva milióny krát.

Carly tiež prevádzkuje ďalší kanál YouTube spolu so svojou najlepšou priateľkou Erin Gilfoy s názvom Carly a Erin. Obe dievčatá spustili kanál 6. septembra 2015 a má viac ako 1,33 milióna odberateľov a viac ako 256 miliónov zhliadnutí všetkých ich videí dohromady.

Každý týždeň zvyčajne nahrajú tri videá, ktoré ich predstavujú pri vykonávaní ich každodenných činností – ich najobľúbenejšie video DAVIDS PRVÝ KRÁT V STARBUCKS!! od 4. mája 2019 si ho pozrelo viac ako 5,3 milióna krát.

Carly je aktívna na rôznych iných sociálnych sieťach. Na Instagrame ju sleduje viac ako 1,2 milióna ľudí, pričom odovzdala takmer 1 300 obrázkov, z ktorých väčšina má zaostrené na jej telo. Na Twitteri je aktívna od februára 2009 a zhromaždila viac ako 700 000 sledovateľov a má tendenciu tweetovať aspoň raz denne.

Je aktívna na Facebooku a sleduje ju viac ako 7 000 ľudí, zatiaľ čo jej účet TikTok má viac ako 1,1 milióna sledovateľov a viac ako 12 miliónov lajkov všetkých jej videí a obrázkov dohromady.

Milovať život a priateľa

Carly je celkom otvorená, pokiaľ ide o rozprávanie o svojom milostnom živote, a na svoj kanál YouTube nahrala veľa videí, v ktorých hovorí o svojich minulých a súčasných záležitostiach.

V roku 2016 začala chodiť s Bruceom Wiegnerom, hviezdou Instagramu a spevákom, ktorého kanál na YouTube odoberá približne 60 000 ľudí, keďže stále pracuje na svojej ceste nahor v hudobnom priemysle. Carly a Bruce spolu chodili tri roky do polovice roku 2019, kým spolu začali bývať niekedy v roku 2017. Začiatkom roku 2020 sa Carly začala stretávať s Nolanom Feldpauschom, ďalším spevákom, ktorý pracuje na svojej ceste hore – Nolan nazbieral na YouTube len okolo 200 odberateľov.

Od novembra 2020 Carly chodí s Bruceom Wiegnerom, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Carly je vysoko spoločenská osoba, ktorá rada trávi svoj voľný čas v spoločnosti svojich mnohých priateľov, ako sú Durte Dom, Gabbie Hanna a Alex Ernst – väčšina jej priateľov sú tiež youtuberi a často si vymieňajú nápady a natáčajú svoje videá. spolu.

Carly je fyzicky aktívna, pretože príležitostne hrá tenis so svojimi priateľmi a každý týždeň má dva až tri tréningy v posilňovni.

Miluje cestovanie a bola v niekoľkých štátoch USA, ale zatiaľ nemala príležitosť cestovať do zahraničia.

Carly rada sleduje komediálne filmy s niektorými z jej obľúbených hercov Jimom Carreym, zosnulým Robinom Williamsom a Willom Smithom, ako sú Liar Liar, Bruce Almighty a Yes Man. Rada tiež sleduje komediálne seriály, či už animované alebo živé, ako sú Simpsonovci, Rick & Morty a That '70s Show.

Vek, výška a čistý majetok

Carly má 29 rokov. Má dlhé hnedé vlasy, ktoré si prefarbila mnohými farbami ako blond, červená a ružová – oči má modré. Je vysoká 5 stôp 3 palce (1,6 m). , váži okolo 110 libier (50 kg) a jej vitálne štatistiky sú 32-23-32.

Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 300 000 dolárov.