• Hlavná
  • Kotvy
  • Vek, výška, plat, rozvod Hollie Strano. Zasnúbený? – Bio

Vek, výška, plat, rozvod Hollie Strano. Zasnúbený? – Bio

ObsahKto je Hollie Strano?

Holly Strano sa narodila 3. decembra 1972 v Clevelande v štáte Ohio v USA a je meteorologičkou, ktorá sa preslávila najmä prácou na televíznej stanici WKYC-TV, ktorá vystupovala počas ranného vysielania ako reportérka počasia. V priebehu rokov získala so stanicou veľa príležitostí, vrátane hosťovania niekoľkých relácií vrátane programu o varení.

Čistá hodnota Hollie Strano

Začiatkom roku 2020 sa čisté imanie Hollie Strano odhaduje na viac ako 500 000 dolárov, ktoré zarobila najmä úspešná kariéra v meteorológii vysielania.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Každý, kto nepridáva do vášho života pozitivitu, by v ňom nemal byť. — Neznámy Chráň svojho ducha, chráň svoje emócie, CHRÁŇ TEBA! Je to dôležité ako vždy v týchto neistých časoch. ĽÚBIM ŤA ❤️! #piatok #tgif #fridayvibes #stayhome #stayhealthy #staysafe #socialdistancing #staypositive xoxo photo creds : môj syn, Grady!

Príspevok zdieľaný používateľom Čudná Hollie (@holliestrano) 3. apríla 2020 o 1:39 PDT

S WKYC spolupracuje už niekoľko rokov a jej popularita viedla aj k ďalším príležitostiam, najmä v online sfére, kde má významnú sledovanosť.

Raný život a vzdelávanie

Hollie vychovali jej rodičia v Clevelande a žila v normálnej domácnosti po boku dvoch súrodencov. Má blízko k svojim rodičom a starým rodičom, ktorí ich často navštevovali, najmä k babičke, ktorá rada vyrábala rôzne remeslá pre svoje vnúčatá, hoci zomrela niekedy v roku 2000. Väčšinu svojho raného vzdelávania strávila v Clevelande, kde navštevovala latinčinu katedrály Notre Dame. Ako už názov napovedá, ide o školu sponzorovanú náboženskou organizáciou s názvom Sestry z Notre Dame.

Po maturite na strednej škole sa zapísala na neďalekú John Carroll University so sídlom v University Heights. Súkromná univerzita patrí medzi najlepšie na stredozápade USA a ponúka rôzne programy až po magisterskú úroveň. Škola je pomenovaná po prvom americkom katolíckom arcibiskupovi Johnovi Carrollovi, ktorý sa zaslúžil o založenie mnohých vzdelávacích inštitúcií v krajine. Po ukončení bakalárskeho štúdia pokračovala v ďalšom štúdiu na Mississippi State University, pretože sa začala zaujímať o kariéru meteorologickej reportérky a v roku 1995 ukončila štúdium meteorológie.

Pracujte s WKYC

Po akademických štúdiách sa Strano snažila získať certifikáciu od Národnej asociácie počasia (NWA). Tí, ktorí sú certifikovaní organizáciou, sa považujú za schopných začať pracovať ako vysielatelia pre živé a televízne prezentácie.

Po získaní súhlasu sa rozhodla, že pre ňu bude najlepšie pracovať niekde bližšie k domovu, a začala spolupracovať s miestnou stanicou Cleveland. WKYC . Stanica siaha svoju históriu do 40. rokov minulého storočia a obsluhuje mnohé oblasti v Ohiu. Je známy rôznymi miestnymi programami, ako sú správy, dokumentárne filmy a programy pre deti. Začala pracovať pre ranné vysielanie stanice ako súčasť Channel 3 News Today.

Robila predpovede počasia na deň, pričom často zahŕňala, že bola na stanici už o 4:30 ráno. Stanica jej poskytla aj ďalšie príležitosti na hosťovanie, pretože sa stala súčasťou každodennej show Live on Lakeside, ktorá sa vysiela na poludnie. Pripojí sa k Alexe Lee program ktorá sa viac zameriava na novinky a funkcie v oblasti životného štýlu.

Manželstvá a rozvody

Hollie prvé manželstvo bolo s Brianom Toohigom, s ktorým sa zoznámila počas štúdia na strednej škole. Odvtedy boli spolu a zosobášili sa v roku 2008. Zostali spolu tri roky a mali spolu dve deti, veci sa však rozpadli, čo viedlo k ich rozvod .

Napriek odlúčeniu vďačí svojim deťom za to, že ju pomohli rozveseliť, pretože miluje byť mamou a chodí domov z práce za svojimi deťmi.

Niekedy v nasledujúcich troch rokoch začala vzťah s floridským rodákom Alexom Giangrecom, ktorého spoznala na dovolenke. Vzali sa v roku 2014 na jednoduchom obrade na pláži Pompano na Floride. Po ich svadbe si zmenila priezvisko na Giangreco a v určitom bode svojej kariéry bola za to uznaná. Bolo to však ďalšie krátke manželstvo, keď verejnosti oznámila, že sa rozišla a je v procese rozvodu, a vo vysielaní začala opäť používať svoje dievčenské meno Strano.

Bola otvorená o tom, aké ťažké je zotaviť sa z rozvodu, ale z týchto neúspešných vzťahov sa veľa naučila.

Bojuje so zdravím a úzkosťou

V roku 2019 sa mnohí Stranovi nasledovníci obávali o jej stav. Bola otvorená v tom, že často chodí k lekárovi, aby riešila problémy duševného zdravia a úzkosti, najmä odkedy má za sebou dve neúspešné manželstvá. Pri jednej príležitosti nemohla ísť do práce kvôli tomu, čo bolo opísané ako a zdravotné strašenie . Aj keď neuviedla, čo sa stalo, keď bola v práci, neskôr urobila verejné vyhlásenie, v ktorom vyhlásila, že lekári nenašli nič zlé a že je pripravená vrátiť sa do práce.

Neskôr sa otvorila o svojich nedávnych bojoch s ťažká úzkosť , problém, ktorý má už niekoľko rokov. Bola väčšinou pozitívnym a šťastným človekom, no rozvody ju citovo ovplyvnili. S povzbudením svojich rodičov začala navštevovať poradenstvo v oblasti duševného zdravia, o ktorom hovorí, že jej pomohlo zachrániť život. Tiež ďakuje svojim fanúšikom za to, že ju podporovali v jej bojoch. Otvorila svoje utrpenie, pretože cítila, že dostala požehnanie napriek tomu, že prešla ťažkým obdobím, a chcela inšpirovať aj ostatných, najmä tých, ktorí zvažujú vyhľadať odbornú pomoc so svojou ťažkou úzkosťou.

Osobný život

Vo svojom voľnom čase Strano rád trávi čas vonku, chodí do posilňovne alebo na pláž. Je si veľmi vedomá svojho imidžu, najmä preto, že sa často objavuje pred kamerou. Vyznávala lásku k jedlu a rada jedáva cheeseburgery, aj keď to znamená, že musí tráviť viac času udržiavaním kondície. Jej obľúbené hamburgery nájdete na miestach ako B-Spot, Fahrenheit, Urban Farmer a Red the Steakhouse. Je tiež veľkou fanúšičkou profesionálneho basketbalu a sleduje tím Národnej basketbalovej asociácie (NBA), Cleveland Cavaliers.