• Hlavná
  • Herci
  • Vek, výška, manžel, čistá hodnota Madison Rileyovej – životopis

Vek, výška, manžel, čistá hodnota Madison Rileyovej – životopis

ObsahKto je Madison Riley? Wiki Bio

Madison Riley Aplanalp sa narodila v Salt Lake City, Utah, USA, 16. marca 1990 – jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Ona je herečka , ktorá je možno stále najznámejšia vďaka stvárneniu Jasmine Hilliard v komediálnom filme Grown Ups v roku 2010, v ktorom okrem iných hrali aj Adam Sandler, Salma Hayek a Kevin James, a ktorý je o piatich priateľoch, ktorí súhlasia s tým, že spolu strávia dovolenku 4. júla. po smrti ich basketbalového trénera zo strednej školy. Film bol úspešný, vyhral tri ceny a bol nominovaný na ďalšie štyri.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Toto sa radšej nenechajte stiahnuť za zobrazenie 2 bradaviek #bigvenusenergy

Príspevok zdieľaný používateľom Madison Riley (@immadisonriley) 22. mája 2020 o 14:36 ​​PDT

Detstvo a vzdelanie

Madison bola vychovávaná v Salt Lake City ako jediné dieťa jej otcom, ktorý bol motivačným rečníkom, a jej matkou, ktorá bola v domácnosti. Madison sa počas navštevovania základnej školy zaujímala o veľa vecí, vrátane písania, hrania na gitare a herectva, a bola členkou školského dramatického klubu, ktorý sa objavil vo všetkých predstaveniach, ktoré sa tam hrali. Základnú školu ukončila v roku 2004 a potom vyhrala súťaž o najlepší nový talent, čo ju nakoniec viedlo k tomu, že sa presťahovala do Los Angeles, kde začala pracovať na svojej hereckej kariére počas štúdia na strednej škole z domu.

Úlohy vo filmoch

Madison debutovala vo filme v roku 2006, keď nahovorila Trendy Girl v hudobnom animovanom fantasy filme Bratz: Passion 4 Fashion – Diamondz, v ktorom hrali Olivia Hack, Soleil Moon Frye a Tia Mowry-Hardrict a ktorý je o štyroch zainteresovaných dospievajúcich dievčatách. v móde. V nasledujúcom roku si zopakovala svoju úlohu v komediálnom rodinnom muzikáli Bratz, ktorý režíroval Sean McNamara a hrali v ňom Skyler Shaye, Janel Parrish a Logan Browning. Film získal slabé recenzie a na webovej stránke IMDb.com na hodnotenie filmov a televíznych seriálov bol ohodnotený ako spodný film č. 46.

V roku 2008 stvárnila Heather the Earthchild v dobrodružnom komediálnom filme Without a Paddle: Natural’s Calling, v ktorom hrali Oliver James a Kristopher Turner a ktorý je o dvoch chlapcoch, ktorí sú najlepšími priateľmi od siedmich rokov. V roku 2009 sa Madison objavila ako Lily komediálny športový film Fired Up! Film, ktorý režíroval a napísal Will Gluck a ktorý sleduje dvoch chlapcov, ktorí idú do tábora roztlieskavačiek namiesto futbalového tábora, vyhral cenu California on Location Award za profesionála roka v oblasti lokality – funkcie. V tom istom roku Madison stvárnila postavu Socialite v romantickej komédii Miss March, ktorá bola nominovaná na dve ceny, a potom hrala Camie Poole v komediálnom rodinnom filme Hatching Pete, v ktorom hrali Jason Dolley a Mitchel Musso, a bola nominovaná na jednu cenu. .

V roku 2010 hrala ako Kim v krátkom filme Jim a Kim po boku Nicka Tripletta a v tom istom roku stvárnila Tiffany Fowler v komediálnom filme The Prankster, ktorý však nedokázal pritiahnuť veľkú pozornosť.

V roku 2011 hrala Madison Kristen v komediálnom rodinnom filme Prom, ktorý režíroval Joe Nussbaum a napísala Katie Wech a ktorý sleduje niekoľko tínedžerov, ako sa pripravujú na svoj stredoškolský ples. Nasledujúci rok sa Madison objavila ako Roxanna v komediálnom filme Super Zeroes, ktorý bol nominovaný na cenu New Filmmakers v Los Angeles za najlepší hraný film, a neskôr v tom istom roku hrala Oksanu v komediálnom rodinnom filme Fred 3: Camp Fred a Ashley vo filme trilerový film Besties, ktorý napísala a režírovala Rebecca Perry Cutter.

Madison Riley (narodená ako Madison Riley Aplanalp 16. marca 1990) je americká herečka.

pridané Svetové ikony na Pondelok 3. septembra 2012

Najnovšia rola Madison vo filme bola v romantickej komédii Naomi a Ely’s No Kiss List, v ktorej stvárnila Dakotu a v ktorej si zahrali Victoria Justice, Pierson Fode a Matthew Daddario.

Úlohy v televíznych seriáloch

Madison debutovala v televíznom seriáli v roku 2008, keď stvárnila Gretchen v epizóde Goodbye Zoey komediálny rodinný seriál Zoey 101 , ktorá séria zožala veľký úspech, pretože získala deväť ocenení a bola nominovaná na 19 ďalších vrátane Primetime Emmy. Potom sa objavila ako Shoshanna v epizóde Speed ​​Bumps z romantickej komediálnej série 'Til Death, v ktorej hrali Brad Garrett, Joely Fisher a Kat Foster.

V roku 2009 sa jej hosťujúca hviezda stala Anya v epizóde Cold Shoulder komediálneho hudobného seriálu Jonas, ktorý získal päť ocenení a bol nominovaný na sedem ďalších vrátane Primetime Emmy. V nasledujúcom roku sa Madison objavila ako Amazónia v jedinej epizóde komediálnej rodinnej fantasy série Pair of Kings, ktorá sleduje dvojičky, ktoré sa dozvedia, že zdedili trón národa, ktorý žije na odľahlom ostrove. Pokračovala ako hosťujúca hviezda v jednotlivých epizódach kritikou uznávaného romantického komediálneho seriálu Dva a pol chlapa, v ktorom hrala Britte, komediálny krimiseriál Biely golier v ktorom stvárnila Genevieve, a kriminálny mysteriózny seriál Elementary, ktorý sa v roku 2015 objavil ako Courtney Stever.

Najnovšia úloha Madison v televíznom seriáli bola v epizódach A Won't They Walks Into a Bar a A Will They Walks Into a Bar komediálneho seriálu Undateable, v ktorom hrali Chris D'Elia, Brent Morin a Bianca Kajlich a ktorý nasleduje. muž, ktorý svojim priateľom pomáha pri zoznamovaní. Séria bola nominovaná na cenu Art Directors Guild’s Excellence in Production Design Award za televízny seriál s viacerými kamerami.

Milujte život a vzťahy

Madison držala svoj milostný život mimo centra pozornosti a nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla chodiť, čo vyvolalo klebety o tom, že populárna herečka je lesbička. Niektorí z jej fanúšikov tvrdili, že ju videli byť príliš blízko k žene v klube, ale Madison tieto fámy nekomentovala.

Niekoľko ďalších ľudí tiež uviedlo, že ju videli kráčať s tajomnou ženou v uliciach Los Angeles, zatiaľ čo zriedka ju možno vidieť tráviť čas s mužmi.

Ďalšia fáma hovorí, že Madison sa vydala na súkromnom obrade v roku 2017, na ktorom sa zúčastnili jej najbližší priatelia a rodina, a že svoje manželstvo drží mimo pozornosti médií, pretože jej manžel nechce, aby sa o ňom písalo na internete. Madison túto fámu tiež nekomentovala a od júna 2020 sa zdá, že je slobodná, nevydala sa a nemá žiadne deti.

Záľuby a iné záujmy

Hlavným koníčkom Madison je cvičenie a každý týždeň má v telocvični niekoľko tréningov, väčšinou zameraných na kardio, pričom rada chodí na túry do hôr, bicykluje a beháva v parku.

Môže hrať rôzne športy vrátane futbalu a plážového volejbalu a leto je jej obľúbeným obdobím, pretože sa rada opaľuje a pláva v oceáne. Madison vie aj lyžovať. Medzi ďalšie Madisonine záľuby patrí čítanie, varenie a dlhé prechádzky. Je veľkou milovníčkou zvierat a má psieho miláčika. Je bojovníčkou za rovnaké práva mužov a žien.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá komediálne filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú zosnulí Robin Williams, Jim Carrey a Julia Roberts, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Patch Adams, Ace Ventura: Pet Detective – When Nature. Hovory a Notting Hill.

Madisonov čistý majetok

Madisonov čistý majetok bol odhadnutý na viac ako 1 milión dolárov od júna 2020. Je vysoká 5 stôp 9 palcov (1,75 m), má blond vlasy a modré oči.