• Hlavná
  • Speváci
  • Vek Trinidadu Cardony, etnicita, rodičia, čistá hodnota – Wiki

Vek Trinidadu Cardony, etnicita, rodičia, čistá hodnota – Wiki

ObsahKto je Trinidad Cardona?

Trinidad Cardona sa narodil 23. mája 1999 vo Phoenixe v štáte Arizona v USA a je spevákom, ktorý sa preslávil najmä hitom Jennifer, ktorý bol pôvodne virálnym príspevkom na Facebooku, ktorý skutočne odštartoval jeho spevácku kariéru. Je umelcom podpísaným pod Island Records a produkoval aj ďalšie single, ako napríklad Dinero a Ready.

Bohatstvo Trinidadu Cardona

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Trinidad Cardona odhaduje na viac ako 450 000 dolárov, zarobených úspechom v hudobnom priemysle. Jeho zmluva ako speváka mu priniesla bohatstvo a tiež získal príjmy z popularity svojej hudby na YouTube. Čas ukáže, či bude pokračovať vo vydávaní ďalších hitov, aby svoje bohatstvo ďalej budoval.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Akú farbu preferujete 🤔? @trinidadcmusic @trinidadcmother @trinidadcardonafp @_trinidadcardona_ @trinidadcardonafanpage @trinixace @triniislife @dailytrini @trini.jacks

Príspevok zdieľaný používateľom Trinidad Cardona🤘 (@cardonaforlife) dňa 5. júna 2018 o 19:39 PDT

Raný život a hudobné začiatky

Trinidad má afroamerický, mexický a portorický pôvod. Svojho otca nikdy tak dobre nepoznal, keďže ho ako mladého poslali do väzenia, čo ho viedlo k tomu, že ho vychovávala predovšetkým matka. Jeho matka sa neskôr dostala do vzťahu so ženou a vzali sa, vďaka čomu mal dve matky, ktoré ho vychovávali. To sa mu spočiatku nedarilo, pretože bol šikanovaný kvôli svojim lesbickým rodičom. Tiež priťahoval veľa rasových predsudkov vyplývajúcich zo skutočnosti, že bol černoch aj Latino, dve menšiny, ktoré zažili rasizmus v USA.

Napriek tomu sa nenechal kritikou zvrhnúť, ale nasmeroval svoje úsilie na niečo iné, ako východisko pre všetku negativitu okolo neho. Hudbu objavil, keď mal okolo 16 rokov, a jeho multikultúrna rodina ho povzbudzovala, aby v nej pokračoval.

Vírusový hit

Cardona počúval veľa hudby, hlavne aby si krátil čas a aby sa zabavil. Čím viac počúval, tým viac sa zaujímal o písanie piesní a proces tvorby skladieb. Začal písať verše a potom experimentoval s pridávaním hudby k nim. V roku 2016 vydal svoju prvú skladbu online s názvom Summer Love, no nezískala veľkú pozornosť.

O niekoľko mesiacov neskôr ho nahral kamarát, keď boli v kúpeľni. Už nejaký čas písal pieseň s názvom Jennifer a už mal v hlave nápad na tón. Spieval ju v kúpeľni a zistil, že nahrávka dobre ukazuje jeho vokálne schopnosti. Nahral video na YouTube a spal na ňom. Nasledujúci deň zistil, že video pritiahlo viac ako sedem miliónov návštev, bolo zdieľaných viackrát a rýchlo sa z neho stal internetová celebrita , pričom ľudí zrazu zaujala jeho hudba. Chcel využiť túto novonadobudnutú slávu, no jeho účet si všimli aj hackeri a jeho Facebook bol vymazaný.

V reakcii na to vytvoril kanál YouTube a znova začal budovať svoje publikum od nuly.

Podpísané umelca a hudobné vydania

Trinidad oslovila nezávislá nahrávacia spoločnosť Island Records , ktorý mal záujem vydať svoj singel Jennifer online. Pieseň nahral so spoločnosťou a nakrútil videoklip, ktorý vyšiel začiatkom roka 2017. Pieseň sa ukázala ako úspešná a získala milióny videní rovnako ako pôvodné video. Tiež si získal pozornosť niekoľkých celebrít, vrátane Kelly Rowland, Gucci Mane a Ludacris, ktorí všetci zdieľali jeho hudbu na svojich stránkach sociálnych médií.

Po úspechu svojho prvého singla rýchlo nahral svoju prvú rozšírenú hru (EP) s názvom Jennifer EP, ktorá obsahovala ďalšie dva single – You Are Mine a Ready. Počas niekoľkých nasledujúcich rokov vydal ďalšie piesne, vrátane Call Me Back, Even If a Dinero, ktoré boli vydané prostredníctvom osobného kanála YouTube. Následne získal množstvo predplatiteľov a vďaka príjmom z reklamy, ktoré poskytuje materská spoločnosť webu, Google, zarába ďalší príjem. Po maturite na strednej škole sa rozhodol nepokračovať v štúdiu na vysokej škole a namiesto toho zameranie pri tvorbe hudby.

Vplyvy a nedávne snahy

Hudba Trinidadu je prirovnávaná k R&B hudbe 90. rokov. Bol prekvapený, keď sa prvýkrát dostal k týmto prirovnaniam, pretože nikdy v skutočnosti nepočúval tento žáner hudby, ale hlavne moderné R&B a dancehall. Uvádza, že medzi jeho záujmy patria Jerry Bergonzi, Popcaan, Vybz Kartel, Grover Washington, Jr. a Tommy Lee, ako aj počúvanie mnohých Michaela Jacksona. Okrem spevu miluje rap, ako to vidno z jeho hudobných vydaní v angličtine a španielčine, pričom mnohí ho chvália za jeho textárske schopnosti.

pridané Trinidad Cardona na Pondelok 17. decembra 2018

Jedným z dôvodov jeho slávy nie je len jeho hudobný talent, ale aj jeho vzhľad, keďže si vďaka svojmu vzhľadu získal množstvo fanúšikov.

Spočiatku mal na sebe afro, ale neskôr od neho upustil pre čistejší moderný vzhľad. Po vydaní svojho prvého EP a následných singlov pokračuje vo vydávaní singlov sporadicky. Jeho prvý singel, ktorý obsahoval nový zvuk, sa volal Solo, vydaný v roku 2019. Začiatkom roka 2020 ukazuje známky toho, že pracuje na veľkom hudobnom vydaní, s novými singlami ako Blame Me a Show Off, ktoré nahral hlavne na svoj YouTube. kanál . Bol tiež hlavným umelcom v iných videách, napríklad vo filme Does It Feel Like Falling od Alexa Aiona.

Osobný život

Spočiatku existovali špekulácie týkajúce sa sexuality Trinidadu kvôli jeho pôvodu a orientácii jeho rodičov. Veľa ľudí si o ňom myslelo, že je gay, ale keď začal chodiť s osobnosťou sociálnych médií, umlčal klebety, Meredith Reeves . Je známa svojou stránkou na Instagrame a preslávila sa zverejňovaním komediálnych a meme videí a teraz má na svojom účte státisíce sledovateľov. Je tiež veľkou fanúšičkou rapu a sama je rapperkou, čo vedie k tomu, že tieto dve veci sa spájajú v hudbe. Títo dvaja boli videní na verejných podujatiach a teraz sú vo vzťahu približne rok.