Vek Stephanie Buttermore, miery, priateľ – Wiki

ObsahKto je Stephanie Buttermore?

Stephanie Buttermore sa narodila 25. februára 1990 v znamení Rýb na Floride v USA. Je 30-ročnou vedkyňou zaoberajúcou sa výskumom rakoviny, ako aj fitness modelkou a inštruktorkou a fenoménom sociálnych médií, pravdepodobne najlepšie známym tým, že vedie svoj oficiálny účet na Instagrame, na ktorom má viac ako 530 000 sledovateľov. Tiež prevádzkuje svoj vlastný kanál YouTube, na ktorom má viac ako milión odberateľov, pričom jej videá doteraz získali viac ako 90 miliónov videní.

Aká bohatá je teraz? Stephanie Buttermore Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 čisté imanie Stephanie Buttermore presahuje 600 000 dolárov, ktoré získala vďaka svojej úspešnej kariére v internom prostredí, ako aj vďaka jej zapojeniu do fitness a zdravotníckeho priemyslu. Okrem toho spolupracuje s rôznymi značkami a vytvára sponzorované príspevky a zdieľa ich na svojich oficiálnych účtoch a webových stránkach sociálnych médií, čo tiež zvyšuje jej bohatstvo.

Raný život, národnosť, etnicita

Stephanie Buttermore zrejme strávila svoje rané roky na Floride, kde ju vychovali jej rodičia, no ich mená a profesie ešte neboli zverejnené, ani to, či má súrodencov alebo nie.

Jej národnosť je americká a patrí k belošskej etnickej skupine.

Vzdelanie

Po imatrikulácii sa Stephanie Buttermore zapísala na University of Central Florida, kde promovala s titulom BS v odbore mikro/molekulárna biológia. Potom pokračovala vo vzdelávaní a získala titul MS v lekárskych vedách, zdraví žien, ako aj v lekárskych vedách, patológii a bunkovej biológii na University of South Florida. Stephanie bola nakoniec ocenená jej Ph.D. v biomedicínskych vedách, patológii a bunkovej biológii z tej istej univerzity – špecializovala sa na výskum rakoviny vaječníkov.

Hviezda YouTube

Stephanie Buttermore bola vždy nadšená pre zdravie a kondíciu. Krátko po ukončení štúdia prišla s nápadom podeliť sa o svoju vášeň s ostatnými ľuďmi a 24. novembra 2014 spustila svoj oficiálny kanál YouTube s vlastným názvom, no jej internetová kariéra sa začala až 4. februára 2017, keď začala nahrávať videá. Medzitým sa v roku 2014 stala Bikini víťazkou NPC Sunset Classic. Jej prvé video malo názov Deň v živote doktoranda (Výskum rakoviny) | My Glute Training a stalo sa virálnym, čo ju povzbudilo, aby vytvorila ďalšie videá a podelila sa o svoje cvičebné rutiny.

Následne rozšírila svoj obsah a do svojich videí pridala rôzne rady týkajúce sa fitness a výživy. Niektoré z jej najsledovanejších videí na YouTube majú 10 000 CALORIE CHALLENGE ZNIČENÝCH! | DIEVČA VEDEC VS FOOD | EPIC CHEAT DAY, za jeden deň som zjedol všetko, čo som chcel... (Fantasy CHEAT DAY) a za 1 deň sme zjedli všetko, čo sme chceli (Fantasy Fit Couple’s Cheat Day).

Zúčastnila sa aj mnohých fitness výziev, ako napríklad „výzva 10 000 kalórií“. Okrem toho Stephanie teraz vytvára aj cestovateľské vlogy.

Iné platformy sociálnych médií

Stephanie Buttermore je aktívna aj na svojom oficiálnom účte na Instagrame pod svojím používateľským menom ‘ stephanie_buttermore' , na ktorej často zverejňuje fotky svojich premien tela a selfie z posilňovne. Najnovšie spustila ďalší účet na Instagrame pod používateľským menom ‘ stephshollowleg “, ktorá je zameraná na jej recenzie jedla. Svoje účty používa aj na propagáciu svojich videí a interakciu so svojou obrovskou základňou fanúšikov. Okrem toho má účet v aplikácii Snapchat a vedie svojho úradníka Facebook stránka .

Webstránka Stephanie

Stephanie Buttermore má svoju vlastnú webovej stránky , prostredníctvom ktorej predáva svoje vlastné vedecky založené školiace programy a rad tovaru. Niektoré z jej tréningových programov sú Kompletná príručka domáceho tréningu pre ženy (6 programov), 8-týždňový program pre ženy (stredne pokročilý až pokročilý) a balík Ultimate Program Bundle (programy nadácie, špecializácie a optimalizácie).

Vzhľad a vitálna štatistika

Atraktívna modelka má dlhé tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči.

pridané Stephanie Buttermore na štvrtok 2. marca 2017

Stojí vo výške 5 stôp 5 palcov (1,65 m), pričom váži okolo 118 libier (54 kg). Informácie o jej dôležitých štatistikách, veľkosti podprsenky, veľkosti šiat a veľkosti topánok neboli doteraz zverejnené, ale ako fitness modelka a influencerka má to, čo mnohí považujú za dokonale vytvarované telo.

Cvičebná rutina a diéta

Každodennú cvičebnú rutinu Stephanie Buttermore nájdete na webová stránka Greatest Physiques . Podľa toho zvyčajne cvičí trikrát týždenne, pričom kombinuje zložené zdvihy s izolačnými cvičeniami, aby si udržala dokonalú formu. Uprednostňuje ťažké cvičenia s nízkym počtom opakovaní pred svalovou hmotou a silou.

Stephanie ako mediálna vedkyňa verí, že zdravá strava je vyvážená a že príliš nízka hladina telesného tuku je veľmi nebezpečná pre fyzické a duševné zdravie.

Osobný život: Je slobodná alebo nie?

Mnohí veria, že Stephanie Buttermore bola vydatá za muža menom Alex Biggs Buttermore a že svoje manželstvo ukončili ešte v roku 2016. V súčasnosti je romanticky zapletená do vzťahu s Jeffom Nippardom. Narodil sa 6. októbra 1990 v znamení Váh v Kanade a je profesionálnym kulturistom a trénerom. Je tiež osobnosťou sociálnych médií, ktorá poskytuje informácie o tréningu a výžive prostredníctvom platforiem sociálnych médií.