Vek Ryana Trahana, čistá hodnota, výška, priateľka – životopis

ObsahKto je Ryan Trahan? Wiki Bio

Ryan Trahan sa narodil v Texase v USA 7. októbra 1998 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Ryan je hviezda sociálnych médií a YouTuber , pravdepodobne najznámejší pre svoj kanál, ktorý spustil 27. októbra 2013 a ktorý v súčasnosti odoberá viac ako 2,61 milióna ľudí a má viac ako 255 miliónov zobrazení všetkých Ryanových videí dohromady. Jeho prvé videá boli väčšinou o jeho pozadí ako bežec, takže prvé video odovzdané na jeho kanál ARIEL | Krátky film má od júna 2020 iba 42 000 videní.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

lol

Príspevok zdieľaný používateľom Ryan Trahan (@trahan) 13. marca 2020 o 15:37 PDT

Ryan sa teraz väčšinou zameriava na nahrávanie obsahu súvisiaceho s komédiou a životným štýlom a dve z jeho najobľúbenejších videí sú Tesla Autopilot For 24 Hours Straight! ktorý bol od 24. januára 2020 videný viac ako 10,5 milióna krát a LOREN GREY KLAME VÁM *dôkaz*, ktorý si od 6. júna 2018 pozrelo viac ako 9,3 milióna krát.

Detstvo a vzdelanie

Ryan bol vychovaný v USA spolu so svojím mladším bratom Matthewom, ich otcom, ktorý je právnik, a ich matkou, ktorá pracuje ako sekretárka v miestnej poisťovni.

Ryan vyrastal ako fyzicky aktívny, keď začal hrať futbal na základnej škole a čoskoro sa zamiloval do behu. Bežal trať pre tím svojej strednej školy a tiež hral futbal a tenis a keď dovŕšil 17 rokov, nastúpil do miestnej telocvične a začal niekoľkokrát týždenne cvičiť. Po imatrikulácii v roku 2016 sa Ryan zapísal na Texas A&M University, ale po tom, čo nesúhlasil s Národnou univerzitnou atletickou asociáciou (NCAA) v rôznych veciach, rozhodol sa opustiť univerzitu a zamerať sa na svoju kariéru YouTubera.

Kariéra ako YouTuber a hviezda sociálnych médií

Ryan tiež prevádzkuje svoj druhý kanál Tryan Rahan – predtým Ryan Trahan IRL – ktorý spustil 18. októbra 2013. V súčasnosti ho odoberá takmer 200 000 ľudí a má viac ako 6,5 milióna zhliadnutí všetkých svojich videí dokopy – zvyčajne nahráva zmes obsahu vrátane jeho videohier Minecraft. Ryan a jeho snúbenica Haley Pham spustili ich spoločný kanál The Traphamily 4. augusta 2019, čo má viac ako 620 000 odberateľov a viac ako 24 miliónov zhliadnutí všetkých ich videí dohromady.

V ich videách sa zvyčajne objavujú Ryan, Haley a ich pes, zatiaľ čo ich najobľúbenejšie video THE NÁVRH – Ryan & HaleyNÁVRH – Ryan & Haley si od 23. mája 2020 pozreli takmer tri milióny krát.

Ryan je aktívny aj na rôznych iných sociálnych sieťach, ako sú okrem iného Instagram, Twitter a Facebook. Spolu s Haley založili dva online obchody s tovarom – Neptune Bottle a Hydra Collective.

Milujte život a vzťahy

Ryan sa stretol s Haley v druhej polovici roku 2018 a začali spolu chodiť po tom, čo boli priatelia asi dva mesiace.

Začali spolupracovať na svojich videách na internete a Haley odovzdala množstvo ich spoločných obrázkov, no nie každý podporoval vzťah, pretože veľa chlapcov a dievčat je do nich oboch zamilovaných. V máji 2020 Ryan požiadal Haley o ruku – video s návrhom bolo nahrané na jeho a ich spoločný kanál YouTube, ale dostalo sa mu zmiešaných recenzií, pretože mnohí z ich fanúšikov boli opäť nespokojní so skutočnosťou, že títo dvaja sú teraz bližšie k manželstvu.

Pred Haley bol Ryan v dlhodobom vzťahu so svojou láskou zo strednej školy, chodili spolu až do imatrikulácie, keď sa rozhodli neobťažovať udržiavaním vzťahu na diaľku.

Ryan a Haley žijú spolu v Texase so svojím psom.

Záľuby a iné záujmy

Ryan trávi veľa času na počítači, upravuje svoje videá a nahráva ich na svoj kanál YouTube. Keď to nerobí, športuje a behá vonku – je vášnivým futbalistom a tenistom, ktorý vie hrať množstvo iných športov. Zima je jeho obľúbeným obdobím, pretože rád lyžuje. Stále má každý týždeň štyri až päť tréningov v posilňovni, teda jeho svalnaté telo, pričom jedným z jeho obľúbených cvikov je beh v parku blízko jeho domu. Je milovníkom zvierat, pričom medzi jeho obľúbené patria kone a korytnačky.

Neskoro v noci Ryan rád pozerá filmy so svojím snúbencom a jeho obľúbenými hercami a herečkami sú Johnny Depp, Robert Downey Jr. a Emma Watson, pričom niektoré z jeho obľúbených filmov sú série Piráti z Karibiku, Avengers a franšíza Harry. Potter.

Ryanov čistý majetok

Ryanov čistý majetok sa odhaduje na viac ako 700 000 dolárov a jeho snúbenica má viac ako 500 000 dolárov. Jeho farba vlasov a očí je hnedá, pričom je vysoký asi 1,7 metra. Ryan má 21 rokov.

Kto je Haley Pham, Ryanov snúbenec? Wiki Bio

Haley Pam sa narodila v Austine v Texase v USA 5. decembra 2000 – jej znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť.

Je youtuberkou a hviezdou sociálnych médií, možno najlepšie známa vďaka svojmu YouTube kanálu Haley Pam, ktorý spustila 30. júna 2010 a ktorý v súčasnosti odoberá viac ako 2,36 milióna ľudí, pričom má viac ako 180 miliónov videní všetkých jej videí spolu. . Zameriava sa najmä na nahrávanie obsahu súvisiaceho s autami, módou a pečením – dve z jej najobľúbenejších videí testujú triky na oholenie mojej línie bikín, ktoré si od 31. januára 2018 pozrelo viac ako 10 miliónov krát, a odpovedá na osobné otázky počas pečenia. s mojím priateľom, ktorý si od 9. novembra 2018 pozreli takmer štyri milióny krát.

Haley bola vychovaná v Austine ako jediné dieťa jej otcom, ktorý je majiteľom malého obchodu, a jej matkou, ktorá je v domácnosti a ktorú možno často vidieť na obrázkoch Haley na Instagrame – Haley hovorí o nej ako o „mamičke Pham“ . O tanec sa začala zaujímať už vo veľmi ranom veku, a keď si to všimla jej matka, keď mala Haley sedem rokov, zapísala ju do tanečnej školy, pričom sa venovala prevažne súčasnému a baletnému spevu. V deviatich rokoch spustila svoj prvý kanál na YouTube – sodapop738 – ktorý už nepoužíva. Haley mala počas štúdia na strednej škole iné záujmy, pretože hrala futbal a volejbal a bola členkou školského dramatického klubu, v ktorom si precvičovala svoje herecké schopnosti.

pridané Haley Pham na Nedeľa 18. februára 2018

Po imatrikulácii v roku 2018 sa rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju kariéru youtuberky. V januári 2020 začala spolu s Lilly Ann, americkou hviezdou sociálnych médií, hosťovať podcast The Call Me Candid.

Haley tiež zarába na svojom instagramovom účte, ktorý v súčasnosti sleduje viac ako milión ľudí a na ktorý nahrala viac ako 750 obrázkov. Väčšinou nahráva fotografie, ktoré nafotila počas svojho každodenného života.

Pred stretnutím s Ryanom bola Haley vo vzťahu s Gabe Chau, ktorý trval dva roky, kým sa z neznámych dôvodov rozišli. Ona aj Ryan sú veľmi nábožní a nebudú spolu spať, kým sa nevydajú.