• Hlavná
  • Herci
  • Vek Miya Cech, rodičia, národnosť, výška, etnická príslušnosť – Wiki

Vek Miya Cech, rodičia, národnosť, výška, etnická príslušnosť – Wiki

ObsahKto je Miya Cech?

Miya Cech sa narodila 4. marca 2007 v Tokiu v Japonsku herečka , možno najlepšie známa svojou prácou v sci-fi Netflix Rim of the World, v ktorej stvárnila postavu Zhen Zhen. Medzi ďalšie významné projekty, ktoré už mala počas svojej kariéry, patria The Darkest Minds a The Thundermans.

Bohatstvo Miyy Cechovej

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Miya Cech odhaduje na viac ako 350 000 dolárov, ktoré zarobila zatiaľ krátka, ale úspešná kariéra herečky. Jej najväčšia zaznamenaná mzda bola okolo 10 000 dolárov za epizódu. Aj keď je na hereckej scéne relatívne nová, jej bohatstvo bude pravdepodobne naďalej rásť, keď zostane aktívna v tejto profesii.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

poliach

Príspevok zdieľaný používateľom Mija Čech (@miyacech) 29. júna 2020 o 13:34 PDT

Raný život a začiatky kariéry

Mozog sa narodila v Tokiu, a hoci okolnosti nie sú známe, bola ponúknutá na adopciu a prijatá do americkej rodiny. Krátko po narodení sa presťahovala do Kalifornie a vyrastala spolu s tromi súrodencami, z ktorých dvaja boli tiež adoptovaní. Už v mladom veku sa u nej prejavil záujem o herectvo, podporovala ju aj matka. Mala správne načasovanie, keď prišla, keď je rozmanitosť veľmi žiadaná v mnohých filmoch.

Vo veku štyroch rokov sa začala venovať modelingu, pózovala pre časopisy a robila niekoľko reklám.

Práca ju veľmi nadchla, potom v roku 2015 debutovala ako hosť v relácii CBS Hawaii Five-0. Policajná procedurálna šou je rebootom populárnej rovnomennej relácie zo 70. rokov. Rozpráva príbeh policajnej kriminálnej pracovnej skupiny pôsobiacej na Havaji pod vedením guvernéra štátu. Prehliadka trvala približne desať rokov a skončila v roku 2020.

Pokračovanie v hereckej práci

Vďaka skúsenostiam sa jej otvorili ďalšie príležitosti a v roku 2015 bola ďalej obsadená v šou Nickelodeon The Thundermans, kde hrali Chris Tallman, Kira Kosarin a Jack Griffo.

Rozpráva príbeh rodiny, ktorá má superschopnosti, no snaží sa žiť normálny život vo fiktívnom meste. Súrodenci sú vo vzájomnom konflikte, pretože jeden chce byť superhrdinom, zatiaľ čo druhý sníva o tom, že bude darebák. Príbehy postupujú s rodinou, ktorá nakoniec získa uznanie ako superhrdinovia v oveľa väčšej komunite. Nebola súčasťou show počas celého behu, hoci sa objavovala opakovane.

Nasledujúci rok rozšírila svoje skúsenosti, keď sa pustila do hororového žánru, pričom bola obsadená do šiestej série American Horror Story s názvom Roanoke. Prehliadka obsahuje hercov z predchádzajúcich sérií a zahŕňa aj nové postavy a sleduje príbeh manželského páru, ktorý sa presťahuje do Severnej Karolíny, aby nakrútil paranormálny dokument.

V druhej polovici sezóny šou posúva svoje rozprávanie viac k prezentácii found footage, keď sa ukazuje osud dvojice a dokumentárna produkcia. Táto iterácia show získala chválu za svoju tlmenú tému – a temnejší štýl v porovnaní s predchádzajúcou sezónou.

Vystúpte na výslnie

Po American Horror Story začala pracovať na nezávislom filme, vrátane niekoľkých krátkych filmov – Unbound a Angeltown. Objavila sa aj ako hosť v skečovej časti talkshow The Talk.

Nedávno, v roku 2018, bola obsadená do filmu The Darkest Minds, založeného na rovnomennom románe Alexandry Brackenovej, v ktorom si zahrali Mandy Moore, Gwendoline Christie, Amandla Stenberg a Harris Dickinson. Rozpráva príbeh o skupine tínedžerov a detí, ktorí rozvíjajú superschopnosti, čo ich vedie k tomu, že ich vláda prenasleduje. Aj keď mala šou veľa prísľubov, najmä od producentov filmov Stranger Things a Arrival, nedarilo sa jej kriticky, získavala väčšinou negatívne recenzie, kritizovala jej nedostatok osobnosti a nevýrazné herecké výkony, zo svojho rozpočtu zarobila v r. porovnanie.

Film je len adaptáciou prvého zo štyroch románov, a hoci režisér dúfa v pokračovania, je to veľmi nepravdepodobné kvôli jeho slabému prijatiu.

Nedávne projekty

Cech mal v roku 2019 sériu projektov, počnúc filmom Rim of the World, ktorý vyšiel cez Netflix, režíroval ho McG a inšpiroval sa akčnými filmami zameranými na deti z 80. rokov. Film rozpráva príbeh o skupine detí, ktoré sa stretávajú v letnom tábore, všetky z rôznych prostredí, a náhodou sa dostanú do dobrodružstva, ktoré zahŕňa mimozemšťanov a možno aj osud sveta. Film bol po svojom uvedení veľmi populárny, najmä vo Veľkej Británii.

Dana Wheelerová

Jej ďalším projektom bol Always Be My Maybe, v ktorom si zahrali Randall Park a Ali Wong. Rozpráva príbeh dvoch bývalých priateľov z detstva a tínedžerských romantických partnerov, ktorí začínajú prežívať rôzne starosti, keď sa opäť stretávajú a zisťujú, že k sebe stále niečo cítia. Zatiaľ čo bol film uvedený v kinách, mal oveľa širšie vydanie na Netflixe. Film získal väčšinou pozitívne ohlasy, poháňané skvelými výkonmi jeho členov. Odvtedy Miya zatiaľ neprijala žiadny nový projekt a ako mnoho iných sa bude držať ďalej od akejkoľvek výroby, kým koronavírus je stále problémom v mnohých oblastiach.

Osobný život

Miya je slobodná a ešte nie je vo veku, aby sa zaujímala o nejaké dlhodobé vzťahy. Niekoľko digitálnych publikácií ju považuje za jednu z najlepších detských hercov posledných rokov, ktorá je považovaná za veľmi inteligentnú. Okrem svojich hereckých projektov väčšinou zostáva aktívna online v kontakte so svojimi fanúšikmi. Nedávno sa vyjadrila po nepokojoch v USA a vzostupe hnutia Black Lives Matter po smrti Georgea Floyda. Podporuje práva všetkých rás a vyslovila sa proti rasizmu a diskriminácii.