• Hlavná
  • Herci
  • Vek Kennyho Wormalda, manželka, výška, čistá hodnota, priateľka, životopis

Vek Kennyho Wormalda, manželka, výška, čistá hodnota, priateľka, životopis

ObsahKto je Kenny Wormald?

Kenneth Edgar Wormald sa narodil v Bostone, Massachusetts, USA, 27. júla 1984 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je to herec, tanečník a hviezda televíznych reality show , ktorý je možno najlepšie známy pre stvárnenie hlavnej postavy Rena McCormacka v roku 2011 kritikmi uznávanom hudobnom komediálnom filme Footloose, ktorý napísal a režíroval Craig Brewer a v ktorom si zahrali aj Julianne Hough a Dennis Quaid. Film sleduje tanečníka Rena, ktorý sa presťahuje do mesta, v ktorom je tanec a rocková hudba zakázaná. Bol nominovaný na tri ocenenia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Andrew Quinney (@andrew_quinney)

Raný život a vzdelanie

Kennyho vychovávali spolu so svojimi dvoma bratmi Leem a Dylanom v Stoughtone v štáte Massachusetts ich otec Edgar K. Wormald, ktorý bol divadelným hercom, a ich matka Melanie, ktorá bola modelkou.

O tanec sa začal zaujímať už vo veľmi ranom veku a potom, čo si jeho vášeň všimli rodičia, prihlásili ho do školy múzických umení, kde Kenny sa venoval tancu, spevu a herectvu . V roku 1998 sa zapísal na strednú školu v Stoughtone, kde bol fyzicky veľmi aktívny, keďže hral futbal aj futbal a bol členom školského zboru a dramatického klubu, pričom účinkoval takmer vo všetkých predstaveniach školy.

Po imatrikulácii v roku 2002 sa Kenny rozhodol nezapísať sa na vysokú školu, ale presťahovať sa do Los Angeles v Kalifornii a sústrediť sa na svoju hereckú a tanečnú kariéru.

Kariéra ako tanečník

Kenny bol už v 13 rokoch vášnivým tanečníkom, keďže vyhral Master Dance of New England a titul Junior Mr. Dance of New England – len o rok neskôr získal titul Teen Dancer of Boston a o rok neskôr že sa stal Teen Mr. Dance of New England . Kenny mal tiež príležitosť zatancovať si v Bielom dome pre bývalého prezidenta Spojených štátov amerických Billa Clintona.

Mal 18 rokov, keď súťažil na Majstrovstvách sveta v tanečnom športe v nemeckej Riese a vyhral ich so stepařským vystúpením. Objavil sa v mnohých videoklipoch populárnych spevákov, ako sú Madonna, Christina Aguilera a Chris Brown – absolvoval aj turné s The Pussycat Dolls a Justinom Timberlakeom ako ich záložný tanečník.

Kariéra ako herec

Kenny debutoval v televíznom seriáli v roku 2002, keď bol obsadený do úlohy Tanečníka v epizóde Family Affair komediálnej drámy The Drew Carey Show a o dva roky neskôr stvárnil iného tanečníka v hudobnom dramatickom filme You Got Served, ktorý napísal a režíroval. od Chrisa Stokesa, v ktorom hrali Omarion, Jarell Houston a Raz B – film sleduje dvoch chlapcov, ktorí musia vyhrať mestskú tanečnú súťaž, ak si chcú otvoriť vlastné nahrávacie štúdio. Získal jednu cenu a bol nominovaný na ďalších päť.

V roku 2006 sa Kenny objavil v kriticky uznávanom komediálnom filme Clerks II, ktorý napísal a režíroval Kevin Smith a ktorý získal tri ceny a tri ďalšie bol nominovaný. O dva roky neskôr stvárnil Tommyho Andersona v romantickom hudobnom filme Center Stage: Turn It Up, potom v roku 2012 hral vo všetkých 23 epizódach komediálneho seriálu Massholes po boku Paddyho Quinna a Jimmyho Ruggiera – seriál sleduje dvoch chlapcov, ktorí sa presťahovali do Hollywoodu. stať sa slávnymi youtubermi.

Pokračoval v hlavnej úlohe Seana krátky film That’s So Relatable: Soon or Later z roku 2013 napísal a režíroval Michael Riccio a v tom istom roku si Kenny zahral Petea Collinsa v komediálnom filme Cavemen.

V roku 2014 sa objavil v šiestich filmoch, z ktorých niektoré boli životopisná komédia Kid Cannabis, mysteriózna kriminálna dráma The Living a životopisná hudobná dráma Love & Mercy – Kenny sa objavil aj v kriticky oceňovanom krátkom filme Instagram: A Caption Story, ktorý sleduje dvoch priateľov pri hľadaní dokonalého titulku na Instagrame.

V roku 2015 stvárnil Chrisa v kriminálnom trileri The Girl in the Photographs, ktorý získal protichodné recenzie, a v roku 2016 hral ako Tommy v hudobnom dramatickom filme Center Stage: On Pointe po boku Nicole Munoz a Bartona Cowperthwaitea.

Neskôr v tom istom roku sa Kenny objavil v rodinnom hudobnom filme Honey 3: Dare to Dance a v štyroch epizódach sci-fi hororového seriálu Fear the Walking Dead, predtým ako v roku 2017 stvárnil Juniora Burnsidea, jednu z hlavných postáv westernového hororového filmu Happy. Poľovníctvo.

Kenny sa naposledy objavil v dramatickom filme High Low Forty z roku 2017, ktorý napísal a režíroval Paddy Quinn a v ktorom hral ako Travis po boku Geoffa Stultsa a Jaya Harringtona. Film je o dvoch bratoch, ktorí spolu cestujú domov, aby sa rozlúčili s umierajúcim otcom – získal tri ocenenia.

Milovať život. Má priateľku alebo manželku?

Kenny je celkom otvorený, pokiaľ ide o jeho milostný život, a bol vo vzťahu s tromi ženami, vrátane jedného tajného manželstva, pričom sa povráva, že chodil s ďalšími dvoma ženami.

V rokoch 2003 až 2009 bol vo vzťahu so slávnou americkou speváčkou a modelkou Ashley Roberts, ale mnohí tomu veria. že Kenny podviedol Ashley s Rachele Brooke Smith , po boku ktorého si zahral vo filme Center Stage: Turn It Up v roku 2008. V rokoch 2009 až 2011 chodil s britskou speváčkou, tanečnicou a modelkou Lauren Bennett a kolujú klebety, že mal pomer s americkou herečkou a tanečnicou Julianne Hough. , krátko po jeho rozchode s Lauren.

V roku 2013 začal Kenny chodiť s Danielly Silvou, ktorá je modelkou a hviezdou Instagramu, a v septembri 2014 sa obaja tajne zosobášili v Los Angeles – verejnosť sa o manželstve dozvedela až potom, čo Danielly v septembri 2015 podala žiadosť o rozvod. Rozvod bol dokončený v roku 2018, po ktorom Kenny opäť začal chodiť s Lauren Bennett – začiatkom roku 2020 Lauren porodila ich dcéru.

Od októbra 2020 Kenny chodí s Lauren Bennett, raz sa oženil a má dcéru.

Záľuby a iné záujmy

Kennyho koníčkom číslo jedna je cestovanie a jeho herecká a tanečná kariéra ho zaviedla do celého sveta. Jeho najobľúbenejším momentom v kariére však bolo, keď doma v Bostone tancoval pre svojho obľúbeného umelca Justina Timberlakea.

Kenny je filantrop a zástanca hnutia Black Lives matter a zúčastnil sa niekoľkých pokojných protestov organizovaných po USA.

kenny wormald.

pridané Annabeth na Piatok 27. marca 2015

Kenny je milovníkom zvierat a delfíny sú jeho obľúbené – má psieho miláčika, ktorého občas môžeme vidieť na jeho obrázkoch na Instagrame.

Je fyzicky veľmi aktívny, pretože má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni a dodržiava prísnu diétu.

Vo svojom voľnom čase Kenny rád pozerá filmy – jeho obľúbeným hercom a herečkou sú Jim Carrey a Kate Winslet, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patrí Večný svit nepoškvrnenej mysle, Yes Man a Bruce Almighty.

Vek, výška a čistý majetok

Kenny má 36 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 10 palcov (1,79 m) a váži okolo 70 kg.

Od októbra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 6 miliónov dolárov.