Vek Keilah Kang, miery, priateľ, rodina – Wiki

ObsahKto je Keilah Kang? Wiki Bio

Keilah Kang sa narodila v Charlotte v Severnej Karolíne v USA 15. júna 1996 – jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je modelkou a osobnosťou sociálnych médií , ktorá je známa tým, že na svojom účte na Instagrame nazbierala viac ako 2,1 milióna sledovateľov.

Raný život a vzdelanie

Keilah bola vychovávaná v Charlotte ako jediné dieťa, jej otec, ktorý je majiteľom malého obchodu, a jej matka, ktorá učí na miestnej strednej škole. Keilah vyrastala s túžbou stať sa modelkou a ona a jej rovesníci začali počas základnej školy čítať dievčenské časopisy a začali cvičiť modelingové pózy pred zrkadlom v spálni.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Momentálne hráme tretiu hru Catan... tu je malý návratový obrázok k našej poslednej ceste do Charlestonu Top: @revolve

Príspevok zdieľaný používateľom Keilah Kang (@keilah.k) 20. mája 2020 o 9:03 PDT

Keilah navštevovala Marvin Ridge High School vo Waxhaw v Severnej Karolíne, kde bola fyzicky aktívna a venovala sa rôznym športom. Po imatrikulácii v roku 2014 bola zapísal na University of North Carolina Wilmington v roku 2019 ukončila bakalársky titul v odbore ekonómia.

Kariéra ako modelka

Keilah si založila svoj instagramový účet počas štúdia na strednej škole a čoskoro sa na platforme preslávila vďaka dokonalému tvaru tela presýpacích hodín a veľkým prirodzeným prsiam. Čoskoro si ju všimol modelingový skaut, ktorý ju pozval, aby sa zúčastnila jej prvého fotenia, a Keilah podpísala zmluvu s jej prvou modelingovou agentúrou vo veku 16 rokov.

Pózovala pre bikini spoločnosť Boutine Los Angeles, ktorá je v USA celkom známa a ktorej účet na Instagrame v súčasnosti sleduje viac ako 1,5 milióna ľudí. Jej ďalšie pozoruhodné fotenie bolo pre spoločnosť FREDDY USA , ktorá predáva nohavice, džínsy a legíny, a potom bola pozvaná, aby pózovala v Plumeria’s Swimwear, čo je spoločnosť, ktorá bola uvedená na trh v októbri 2013, pričom striktne vyrába vysokokvalitné dámske plavky. Potom, čo bola Keilah pochválená za svoj vzhľad, zapózovala pre Skatie Swimwear, jednu z najpopulárnejších plavkových spoločností v USA, a potom bola pozvaná do spolupráce so spoločnosťou London Beach Swimwear so sídlom v Los Angeles v Kalifornii.

V roku 2018 začala pracovať ako ambasádorka značky Bali Body, čo je spoločnosť predávajúca prírodný opaľovací olej a starostlivosť o pleť a ktorej instagramový účet má v súčasnosti viac ako 1,4 milióna sledovateľov. Jedna z jej najnovších pozoruhodných prác bola pre módnu spoločnosť Oh Polly, ktorá navrhuje a predáva šaty, sukne a topy spolu s niekoľkými ďalšími kusmi oblečenia.

Keilah sa objavila v rôznych časopisoch, jedným z najznámejších z nich je Maxim, medzinárodný pánsky časopis, ktorého prvé číslo vyšlo v Spojenom kráľovstve v roku 1995, ale časopis presunul svoju produkciu do New Yorku v roku 1997. .

V priebehu rokov v ňom vystupovali niektoré z najpopulárnejších speváčok, medzi inými Avril Lavigne, Lady Gaga a Lana Del Ray, a okrem iného vystupovali aj známe herečky ako Jennifer Love Hewitt, Jessica Alba a Milla Jovovich. Keilah sa objavila aj v časopise Sports Illustrated, ktorý vlastní Authentic Brands Group, ktorý svoje prvé číslo vydal v roku 1964 a ktorý je dnes známy tým, že udeľuje ocenenie Športovec roka osobe alebo tímu, ktorý v prezentovanom roku zaznamenal najviac úspechov.

Milujte život a vzťahy

Keilah sa zoznámila so svojím budúcim manželom Benom Killianom v ten istý deň, keď sa zapísala na vysokú školu, no trvalo im niekoľko mesiacov, kým spolu začali chodiť. Dňa 13. augusta 2017 vzal Ben Keilah na dovolenku do Labadie na Haiti a po romantickej večeri požiadal ju o ruku . Svadba sa konala 8. mája 2018 a bola to pomerne malá ceremónia, na ktorej sa zúčastnilo len pár ich priateľov a najbližšej rodiny. V súčasnosti žijú vo Wilmingtone v Severnej Karolíne – nemajú deti, pretože sa obaja sústredia na prácu na svojej kariére.

Ben je v súčasnosti zamestnaný v Lowes Foods ako Deli Clerk.

Všeobecne sa verí, že Keilah mala vzťah predtým, ako stretla Bena, so svojou láskou zo strednej školy viac ako dva roky. Obaja sa stretli, keď mala Keilah 15 rokov a rozišli sa krátko pred imatrikuláciou, pretože neboli ochotní udržiavať vzťah na diaľku, keďže sa zapísali na vysoké školy v rôznych štátoch.

Záľuby a iné záujmy

Hlavným koníčkom Keilah je cvičenie a každý týždeň má päť až šesť tréningov v posilňovni, pretože pre jej kariéru modelky je veľmi dôležité zostať vo forme.

Drží tiež prísnu diétu, čo pre Keilah znamená žiadny cukor ani rýchle občerstvenie, pričom jedáva veľa zeleniny a ovocia plus kuracie mäso, vajcia a ryby. Rada cestuje a s Benom bola v mnohých exotických destináciách v USA a obaja nahrali obrázky z týchto destinácií na svoje účty na Instagrame. Obaja sú milovníci zvierat a majú domáceho psa, zatiaľ čo Keilahone obľúbené zvieratá sú kone. Má rada pobyt vonku, najmä v prírode, ako sú lesy a hory. Rada číta knihy, pričom medzi jej obľúbené patria Neznesiteľná ľahkosť bytia od Milana Kunderu a Dear John od Nicholasa Sparksa.

Keilah rada pozerá filmy neskoro v noci a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Matt Damon, Johnny Depp a Sandra Bullock, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Dobrý Will Hunting, franšíza Piráti z Karibiku a Two Weeks Notice.

Vzhľad a čistý majetok

Keilah má 23 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 5 stôp 5 palcov (1,65 m). a váži okolo 117 libier (53 kg). Od mája 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 300 000 dolárov.