• Hlavná
  • Herci
  • Vek Joanne Tuckerovej, tehotná? Životopis manželky Adama Drivera

Vek Joanne Tuckerovej, tehotná? Životopis manželky Adama Drivera

ObsahKto je manželka Adama Drivera Joanne Tucker? Wiki Bio

Joanne Tucker sa narodila v Brooklyne, New York City, USA, 26. júna 1982 – jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Ona je herečka , ale možno najznámejšia ako manželka slávneho amerického herca Adama Divera.

Detstvo a vzdelanie

Joanne bola vychovávaná v Brooklyne ako jediné dieťa jej matkou, ktorá bola divadelnou herečkou, a jej otcom, ktorý bol robotníkom na stavbe. Navštevovala Elite High School v Daltone, kde sa začala zaujímať o herectvo a účinkovala v školských hrách.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Adam Driver a Joanne Tucker 2014 Medzinárodný filmový festival v Toronte za film This is Where I Leave You v septembri 2014. – #adamdriver #joannetucker

Príspevok zdieľaný používateľom Adam Vodič (@driveradamfa) 8. februára 2020 o 10:24 PST

Po imatrikulácii študovala divadelné umenie a performanciu na Liberal Arts Bard College v New Yorku a potom prešla na Juilliard School, ktorú ukončila s titulom Bachelor of Arts v roku 2004.

Po promócii začala Joanne pracovať na rôznych zamestnaniach, aby sa finančne uživila, a zároveň sa vypracovala vo filmovom priemysle. Niekoľkokrát cestovala do Los Angeles, aby sa zúčastnila konkurzov, kým predviedla svoje prelomové vystúpenie.

Kariéra herečky

Joanne debutovala v roku 2010, keď stvárnila Saru v krátkom komediálnom dramatickom filme After You Left, ktorý režíroval a napísal Jeff Taylor a hrali v ňom Michael Tisdale a Jolly Abraham. ja

V tom istom roku sa Joanne objavila v krátkom mysterióznom komediálnom filme Party Trick o veľmi nebezpečnej domácej trikovej párty, v ktorej hrali Matthew Casuccio, Matt Hopkins a Ambre Kelly.

V roku 2011 Joanne stvárnila Lindsay v krátkom romantickom dramatickom filme Loft, ktorý režírovala Elizabeth Wood a napísala Margot Arakelian, a nasledujúci rok sa objavila ako Valerie v romantická komédia dráma Gayby a ako Cathy Avery v krátkom komediálnom filme I’m Coming Over. V roku 2013 Joanne stvárnila Elle v krátkom dramatickom filme Jack Heart Jump, ktorý je o dievčati, ktoré kontaktuje svojho brata po tom, čo bola 20 rokov preč od rodiny, a tiež stvárnila Jo v krátkom komediálnom filme Babes, ktorý režíroval a napísal. Matthew Balzer a Sonya Goddy.

V roku 2014 hrala Eve v komediálnom dramatickom filme Listen Up Philip, v ktorom hrali Jason Schwartzman a Elisabeth Moss a ktorý získal dve ceny a bol nominovaný na 12 ďalších.

V roku 2016 bola Joanne pozvaná, aby stvárnila postavu NSA v dokumentárnom filme Zero Days, ktorý je o počítačovom malvéri vyvinutom USA a Izraelom, pričom film získal jediné ocenenie a bol nominovaný na ďalších osem. Ďalšou úlohou Joanne bola Sandy Stearn v epizóde The Deal dramatického seriálu Billions, ktorý vytvorili Brian Koppelman a David Levien. Dve z jej najnovších úloh boli v epizóde Hello Kitty z komediálneho dramatického seriálu Girls v roku 2016 a v životopisnom kriminálnom filme The Report v roku 2019, pričom nedávno bola obsadená ako Emma v pripravovanej komediálnej dráme Give or Take. .

Joanne sa objavila ako sama v niekoľkých filmoch a televíznych seriáloch, v jednej epizóde dokumentárnej mini-série Prohibition v roku 2011 a potom rozprávala tri epizódy dokumentárnej mini-série The Roosevelts: An Intimate History v roku 2014. Objavila sa v epizóda Adam Driver prináša monológy do armády: Umenie v ozbrojených silách dokumentárneho seriálu Vice News v roku 2015, zatiaľ čo jej dve najnovšie úlohy ako ona boli v krátkom dokumentárnom filme Zero Days VR v roku 2017 a TV Special 34th Film Independent Spirit Awards .

Milujte život a manželstvo s Adamom. je tehotná?

Joanne sa stretla s Adamom Diverom na Juilliard School, keď bol prepustený z námornej pechoty pre zranenie, keďže tam obaja študovali.

Chodili spolu niekoľko rokov, kým sa v roku 2013 zosobášili na súkromnom obrade, ktorého sa zúčastnilo len pár blízkych priateľov. V roku 2016 Joanne porodila ich syna a podarilo sa jej utajiť svoje tehotenstvo aj pôrod pred pozornosťou médií a až keď malo dieťa dva roky, vyšlo najavo, že je skutočne chlapcom Adama a Joanne. Uviedli to dvaja bola to 'vojenská operácia' , skrývajúc skutočnosť, že mali syna.

Trojčlenná rodina momentálne žije vo svojom dome v Brooklyn Heights v New Yorku, pričom počítajú aj s ďalším členom rodiny, keďže majú domáceho psa.

Záľuby a iné záujmy

Joanne je filantropka, ktorá spolupracovala s rôznymi charitatívnymi organizáciami, pričom sa väčšinou zameriava na zvyšovanie povedomia o globálnom otepľovaní a iných spôsoboch, akými ľudia ničia svoju planétu.

Je milovníčkou zvierat a darovala peniaze a dobrovoľne pracovala v útulku pre zvieratá v Brooklyne – to bol jej nápad, aby si s Adamom zaobstarali psa, ktorý by vyrastal spolu s ich synom. Rada cestuje a bola po celých Spojených štátoch, aby nakrúcala pre svoje filmy a televízne seriály, zatiaľ čo ona a Adam boli pri niekoľkých príležitostiach v Európe a dovolenkovali v Grécku a Španielsku.

Joanne má svojho obľúbeného herca a herečku, ktorými sú Matt Damon a Angelina Jolie, pričom niektoré z jej obľúbených filmov sú Catch Me If You Can, Titanic a Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life.

Vzhľad a čistý majetok

Joanne má 37 rokov. Má dlhé blond vlasy a hnedé oči, meria 1,67 metra a váži okolo 56 kg.

Adam Driver a Joanne Tucker

pridané Ciné – teraz pozerám na Pondelok 28. októbra 2019

Od júna 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 800 000 dolárov, zatiaľ čo Adamov čistý majetok je údajne viac ako 8 miliónov dolárov.

Kto je Adam Driver? Wiki Bio

Adam Douglas Driver sa narodil v San Diegu v Kalifornii v USA 19. novembra 1983 – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Možno je najznámejší pre jeho stvárnenie Kyla Rena v epickom vesmírnom opernom filme Star Wars: Sila sa prebúdza v roku 2015, v ktorom hrali Daisy Ridley, John Boyega a Oscar Isaac a je o Renovi, Hanovi Solovi a Chewbaccovi, ktorí sa snažia obnoviť mier vo vesmíre. Film získal 62 ocenení a bol nominovaný na 131 ďalších, vrátane piatich Oscarov.

Adama vychovávali v San Diegu spolu so svojou staršou sestrou ich matka Nancy Wrightová, ktorá bola koncipientkou, a ich otec Joe Douglas Driver, ktorý bol taxikárom. Jeho rodičia sa rozviedli, keď mal päť rokov, a jeho matka sa vydala za Rodneyho G. Wrighta, ktorý bol baptistickým kazateľom. Adam sa ako sedemročný presťahoval do Mishawaka v Indiane, kde navštevoval strednú školu Mishawaka a po imatrikulácii v roku 2001 a po útokoch z 11. septembra vstúpil do americkej námornej pechoty. Zostal tam 32 mesiacov, kým bol z lekárskeho hľadiska prepustený a potom sa zapísal na University of Indianapolis, než ho po druhej žiadosti prijali na Juilliard.

V roku 2009 získal titul bakalára výtvarných umení.

V roku 2009 debutoval v televíznom seriáli v epizóde The E. I. D. komediálneho dramatického seriálu The Unusuals a potom sa objavil v jednotlivých epizódach niekoľkých seriálov, ako sú policajná procedurálna dráma Zákon a poriadok, dráma The Wonderful Maladys a kriminálna dráma Zákon a poriadok: Útvar pre špeciálne obete. Uznanie získal v roku 2012, keď bol pozvaný, aby stvárnil Adama Sacklera, jednu z hlavných postáv v komediálnom dramatickom seriáli Girls, v ktorom si zahrali aj Lena Dunham (tvorkyňa seriálu), Allison Williams a Jemima Kirke a ktorý sleduje životy ľudí. štyroch dievčat vo veku 20 rokov.

Séria bola obrovským úspechom, pretože získala 19 ocenení vrátane dvoch Zlatých glóbusov a bola nominovaná na 107 ďalších, ktoré Adam natáčal, kým sa neskončila v roku 2017. Dve z jeho posledných účinkovaní v televíznych seriáloch boli v neskorých nočných priamych prenosoch. komediálna skeč show Saturday Night Live a komediálny seriál Bob's Burgers.

Adam debutoval vo filme v roku 2011, keď stvárnil Waltera Lylea Film Clinta Eastwooda J. Edgar Potom sa objavil v mnohých filmoch, z ktorých niektoré sú dráma Not Waving But Drowning v roku 2012, čierna komediálna dráma Inside Llewyn Davis v roku 2013 a komediálna dráma Kým sme mladí v roku 2014.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Takéto nádherné fotenie • Našli ste @_driver_daily_ pri každodennom hľadaní obsahu Adama? Nezabudnite sledovať! • • • © Všetky práva patria pôvodnému vlastníkovi → Iba úprava je moja, len na zábavné účely

Príspevok zdieľaný používateľom ᴿʸᵃⁿ (@_driver_daily_) 13. júla 2020 o 5:29 PDT

V roku 2017 si opäť zahral Kylo Rena vo filme Star Wars: The Last Jedi, ktorý bol komerčne úspešný, zatiaľ čo v roku 2019 si svoju rolu zopakoval vo filme Star Wars: The Rise of Skywalker. Dve z jeho najnovších úloh vo filmoch boli vo filme historický dramatický thriller Posledný duel v roku 2020 a muzikál Anette, ktorý by mal vyjsť v roku 2021.

Adam sa objavil vo viac ako 10 hrách na Broadwayi, z ktorých niektoré sú Angels in America v roku 2010, Man and Boy v roku 2011 a Burn This v roku 2019, a objavil sa vo videohre Disney Infinity 3.0 v roku 2015, ako aj v Lego Star. Wars: The Force Awakens v roku 2016. Za svoje výkony vo filmoch a televíznych seriáloch získal 57 ocenení a bol nominovaný na 107 ďalších, vrátane dvoch Oscarov.