Vek Jessicy Bepplerovej, merania, vzťahy, Wiki

ObsahKto je Jessica Beppler?

Jessica Beppler je brazílska modelka a sociálne médiá hviezda , ktorá vystrelila na výslnie vďaka svojej oficiálnej stránke na Instagrame, na ktorej zverejňuje zábery v spodnej bielizni a inom provokatívnom oblečení. Od začiatku svojej kariéry spolupracovala s množstvom úspešných značiek a na Instagrame má už viac ako 1,5 milióna fanúšikov.

Jessica Beppler Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Jessica Beppler sa narodila 28. marca 1995 v Brazílii, to je všetko, čo Jessica zdieľala o svojom ranom živote, pretože nikdy nehovorila o svojich rodičoch, súrodencoch a histórii svojho vzdelania.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Návrat z Islandu 🥶

Príspevok zdieľaný používateľom @ jessicabeppler dňa 12. júna 2019 o 16:11 PDT

Napriek tomu sa Jessica od útleho veku zaujímala o glam, módu a modeling a ako starla, všetko o modelingu sa dozvedela z časopisov. To sa ukázalo ako šikovný krok, keďže je teraz úspešnou modelkou.

Začiatky kariéry

Keďže sa chcela stať profesionálnou modelkou, začala ju Jessica Instagram a v roku 2014 začala nahrávať svoje fotky, prvé v bikinách, ktoré určite pritiahli pozornosť ľudí z celého sveta.

Pokračovala v nahrávaní obrázkov, čo ešte viac prispelo k jej popularite, stala sa známejšou a svojím nezvyčajným vzhľadom len odvážne vypovedala pred ostatnými modelkami. Už teraz má tetovania po celom tele a ich zobrazovanie na obrázkoch len prilákalo viac ľudí na jej stránku. Za chvíľu mala na Instagrame prvých 100 000 sledovateľov a v tomto bode začala spolupracovať s množstvom spoločností a značiek. Jej jedinečný vzhľad s tetovaniami po celom tele, kučeravými čiernymi vlasmi a bielym tónom pleti priniesol len viac nasledovníkov.

Vystúpte na výslnie

S každým novým príspevkom bola o niečo úspešnejšia a oslovili ju také značky ako Cyber ​​Dog, maloobchodná spoločnosť, ktorá predáva kybernetické klubové oblečenie, futuristické outfity a rave outfity, potom si zabezpečila zmluvu aj s vape spoločnosťou Zeus Arsenal. . Vyzeralo to tak, že mladú Jessicu na jej ceste ku sláve nemôže nič zastaviť, a to bol aj tento prípad. Jej ďalším projektom bola vlastná línia spodnej bielizne, keď sa pustila do podnikania a založila spoločnosť na spodnú bielizeň Milk Lingerie. Intímne oblečenie, ktoré často modeluje vo svojich príspevkoch, a pritiahlo množstvo ďalších modeliek, modelingových agentúr a spoločností, ktoré sa zaujímajú o jej tvorbu.

Odvtedy Jessica úzko spolupracuje s Gnarly Clothing, filipínskym maloobchodným predajcom oblečenia, ktorý sa okrem iného špecializuje na predaj tričiek a búnd. Okrem toho sa Jessica stala ambasádorkou značky Fashion Nova, ktorá je jedným z najpopulárnejších predajcov v južnej Kalifornii. Vďaka úspechu s rôznymi značkami a vlastnou líniou spodnej bielizne sa Jessicina popularita na Instagrame zvýšila a od polovice roku 2020 má viac ako 1,6 milióna sledovateľov. Teraz je jednou z najpopulárnejších brazílskych modeliek a naďalej sa zdokonaľuje vo svojej kariére, robí nové fotenia a spúšťa nové projekty.

Jessica Beppler Čistá hodnota, výška, hmotnosť, vzhľad a telesné miery

Jessica Beppler je ešte stále mladou začínajúcou modelkou, no ako modelka už precestovala celý svet a jej bohatstvo sa vďaka obrovskému úspechu poriadne zväčšilo. V polovici roku 2020 zdroje odhadovali čisté imanie Jessicy Bepplerovej na približne 550 000 USD, čo je pekné zlepšenie oproti 300 000 USD, ktoré boli hodnotené v roku 2019.

Jessica Beppler je známa svojim skvelým vzhľadom a krásou, jej výška je 5 stôp 6 palcov (1,68 m), pričom váži približne 121 libier ~ 55 kg. Má čierne vlasy a hnedé oči.

Osobný život Jessicy Bepplerovej, rande, priateľ, slobodný?

Pokiaľ ide o Jessicin osobný život, bola veľmi tajná o všetkých dôležitých detailoch. V dôsledku toho neboli sprístupnené žiadne spoľahlivé informácie o jej živote v zoznamke. Podľa správ je Jessica slobodná a naďalej sa sústreďuje výlučne na svoju rastúcu kariéru v móde a modelingu. Dúfajme, že zmení názor a začne zdieľať viac informácií o svojich ašpiráciách na osobnej úrovni.

Jessica Beppler Správy, fakty, vplyv

Jessica sa preslávila uverejňovaním provokatívnych obrázkov a teraz je hviezdou po celom svete a je chválená vo svojej domovskej krajine Brazílii.

pridané Jessica Beppler na Piatok 1. decembra 2017

Preto sa často objavuje v brazílskych časopisoch a hovorí o svojich úspechoch.

Jessica je fanúšikom tetovania a nafarbila si celé telo, od rúk, hrudníka, bokov a nôh. Niektoré z tetovaní zahŕňajú nápisy Art Never Comes from Happiness, Empty Promises, potom pavučinu a ďalšie predmety po celom tele.

Jessica rada cestuje a do Brazílie sa často vracia, či už za prácou alebo zábavou. Okrem iných štátov a krajín navštívila aj Island, New York a Kaliforniu. Hovorí plynule po portugalsky a jej príspevky na Instagrame sú často citované v portugalčine, nie v angličtine.

Niektorí ľudia z nej urobili tému verejnej kontroly a uviedli, že má za sebou množstvo plastických operácií, Jessica však všetky obvinenia poprela.

Jessica tiež často robí cosplaye – jednou z jej obľúbených postáv je D.Va z Overwatch.
Predtým, ako začala nahrávať provokatívne obrázky, uverejňovala iba videá z každodenného života a životného štýlu a jedným z jej prvých videí bola fotka s jej kamarátkou, s ktorou hrala biliard.

Ovplyvnila a pomohla uviesť na trh niekoľko ďalších mladých modeliek a prostredníctvom vlastnej kolekcie spodnej bielizne dala príležitosť ďalším modelkám ukázať svoj modelingový talent.