• Hlavná
  • Modelky
  • Vek čínskej mačičky, skutočné meno, plastická chirurgia, zoznamka, životopis

Vek čínskej mačičky, skutočné meno, plastická chirurgia, zoznamka, životopis

ObsahAké je skutočné meno Chinese Kitty?

Čínska mačička – vlastným menom Taylor Hing – sa narodila v Queens, New York City, USA, 18. januára 1995 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Je hviezdou sociálnych sietí, rapperkou a modelkou , ktorá môže byť známa najmä svojím účtom na Instagrame, ktorý sleduje viac ako 3,4 milióna ľudí a na ktorý nahrala takmer 400 obrázkov, na ktorých je zaostrené jej telo, najmä prsia a zadok.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný CHINESE NICKY 🇬🇾 (@chinesenicky)

Detstvo a vzdelanie

Chinese Kitty bola vychovaná v Queense spolu so svojimi siedmimi súrodencami – niektorí z nich sú Macayo, Kamerin a Kioni Hing – ich matkou Nikol Hing, ktorá je hviezdou sociálnych médií a odevnou dizajnérkou, a ich otcom, ktorý sa vyhýba médiám – Nikol je tiež známa ako 'Chinese Nicky' a je možno najlepšie známa pre svoje oblečenie, ako napríklad The Nikhol Hing Collection.

Chinese Kitty vyrastala so záujmom o modeling a jej matka ju motivovala a povzbudzovala, aby si splnila svoje sny.

Navštevovala miestnu strednú školu, na ktorej mala záujem precvičiť si svoje herecké schopnosti, aby bola pripravená, keby mala príležitosť začať svoju hereckú kariéru. Mala tiež záujem cvičiť pózovanie a byť fit, aby začala svoju kariéru modelky. V roku 2013 maturovala a potom sa rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju kariéru.

Kariéra Chinese Kitty

Začala účinkovaním v hudobných videách populárnych rapperov ako Ludacris, Young Dolph a Verse Simmonds a potom sa pustila do modelingu a objavila sa na titulných stránkach časopisov ako Smooth, Model Modele a Dynasty.

Čínska Kitty získala uznanie po tom, čo ju a jej matku pozvali hrať v televíznej reality show Love & Hip Hop: Miami, ktorá sa vysiela od roku 2018, a tiež hrajú Trina, Amara la Negra a Shay Johnson . Sleduje niekoľko ľudí, ktorí sa prepracovávajú v hip-hopovom priemysle, a má zmiešané recenzie.

Chinese Kitty tiež odštartovala svoju kariéru ako rapperka a 31. marca 2017 vydala svoje prvé hudobné video On Me na webovej stránke WorldStarHipHop – pieseň je o jej úspechu a hudobnom štýle.

Jej druhé hudobné video Bankrupt Remix s Lil Baby a Lil Yachty vyšlo v máji 2018 a 26. mája 2018 po ňom nasledovala jej tretia pieseň Kitty Walk – pieseň je remixom skladieb Plug Walk od Rich The Kid a Chinese Kitty. oslovuje v ňom svojich neprajníkov. Jedna z jej najobľúbenejších piesní, Purse, bola vydaná 13. decembra 2018 a v roku 2019 vydala niekoľko ďalších skladieb, ako napríklad Hit Stick 3. augusta, Oops 6. októbra a jej debutový štúdiový album Kitty Bandz obsahujúci 11 skladieb. dňa 18. októbra na zmiešané recenzie.

V októbri tiež spievala v newyorskej Rolling Loud a o mesiac neskôr sa objavila v hudobnom videu Thotbox od Hitmaka.

Chinese Kitty je aktívna na Twitteri od októbra 2015 a zhromaždila viac ako 350 000 sledovateľov, pričom má tendenciu tweetovať každý deň, a je aktívna aj na Facebooku, ktorý sleduje viac ako 2 600 ľudí. Jej účet TikTok má takmer 400 000 sledovateľov a viac ako 1,3 milióna hodnotení Páči sa mi na všetky jej videá a obrázky spolu, pričom je tiež youtuberkou, ktorá spustila svoj kanál 30. júna 2016 – Chinese Kitty väčšinou nahráva svoje hudobné videá na kanál, ktorý odoberá viac ako 14 000 ľudí a nazbierala viac ako 1,1 milióna zhliadnutí všetkých svojich videí dokopy.

Milujte život a randenie

Čínska mačička bola v piatich vzťahoch, o ktorých verejnosť vie. V roku 2014 randila s Quavom – je to americký rapper, spevák, skladateľ a hudobný producent, ktorý je známy tým, že je členom hip-hopového tria Migos a ktorého čisté imanie sa odhaduje na približne 26 miliónov dolárov. Tí dvaja spolu chodili necelý rok, potom čínska Kitty pokračoval v rande s Lil TJay (alebo s ním len spal) – skutočné meno Lil Tjaya je Tione Jayden Merritt a je to americký rapper, spevák a skladateľ.

Vzťah netrval dlhšie ako dva mesiace, kým sa Chinese Kitty začala stretávať s Futureom, ďalším americkým rapperom a spevákom, ktorého skutočné meno je Nayvadius DeMun Wilburn.

Chinese Kitty bola tiež vo vzťahu s J. Coleom, ďalším rapperom, a v roku 2015 mala krátky románik s Tori(sflyy) – Tori je ďalšia rapperka a modelka.

Od novembra 2020 je čínska Kitty slobodná, nevydala sa a má syna, zatiaľ čo nezverejnila identitu chlapcovho otca.

Záľuby a iné záujmy

Chinese Kitty trávi veľa času v posilňovni, väčšinou pracuje na svojom zadku, pričom tiež dodržiava trochu prísnu diétu, pretože pre jej kariéru je dôležité, aby zostala fit a nepriberala.

Veľa času trávi líčením, výberom oblečenia a fotením pre svoje účty na sociálnych sieťach.

Miluje cestovanie a jej kariéra ju zaviedla po celých USA, pričom mala možnosť navštíviť aj Francúzsko a Španielsko v Európe.

Vo svojom voľnom čase, väčšinou neskoro v noci, čínska Kitty rada sleduje televízne reality show s niektorými z jej obľúbených hviezd reality show Kim Kardashian, Paris Hilton a Jamie Chung, ako napríklad Keeping Up With the Kardashians, The Bachelor a Project Runaway.

Shawtty a lil baddie

pridané Čínska mačička na Utorok 1. decembra 2020

Plastická operácia

Chinese Kitty je celkom otvorená, pokiaľ ide o plastickú operáciu, ktorú podstúpila, vrátane liposukcie a vylepšenia jej pŕs.

Vek a výška

Čínska mačička má 25 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 7 palcov (1,7 m) a váži okolo 130 libier (58 kg).

Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 350 000 dolárov.