Vek Christiana DelGrossa, priateľka, čistá hodnota, Wiki. gay?

Obsah

Kto je Christian DelGrosso? Wiki Bio

Christian DelGrosso sa narodil v Toronte v kanadskom Ontáriu 24. mája 1993, takže jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má kanadské občianstvo. Je to YouTuber a bývalý Viner, známy najmä vďaka svojmu už neexistujúcemu účtu Vine, na ktorý nahrával krátke vtipné videá.

Raný život a vzdelanie

Christiana vychovala v Kanade jeho matka, ktorá pracovala v dvoch zamestnaniach a často ho možno vidieť v Christianových videách na YouTube – zdá sa, že jeho otec nebol prítomný, keď vyrastal. Christian má mladšieho brata menom Julian a obaja navštevovali rovnakú strednú školu, kde boli fyzicky aktívni, pretože obaja hrali futbal, zatiaľ čo Christian bol tiež členom školského dramatického klubu a vystupoval takmer vo všetkých školských hrách.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Začiatok roka

Príspevok zdieľaný používateľom kresťanský delgrosso (@christian) 4. februára 2020 o 7:27 PST

Počas navštevovania 11. ročníka sa začal zaujímať o komédie a začal sledovať vystupovanie stand-up komikov na YouTube, čím sa stal veľkým fanúšikom Jima Carreyho a Willa Ferrella. Po imatrikulácii sa Christian rozhodol venovať hereckú kariéru a nie vysokoškolský titul, a začal sa učiť, ako hrať v EVN Studios.

Kariéra ako herec a hviezda sociálnych médií

Christian začal pracovať vo veku 18 rokov v miestnom obchode so sendvičmi a súčasne sa staral o svoj účet Vine a denne odovzdával svoje 6-sekundové vtipné videá.

Krátko pred vypnutím webovej stránky si Christian vybudoval viac ako 7,6 milióna sledovateľov, čím sa stal jedným z najpopulárnejších ľudí na platforme. Svoj kanál YouTube spustil 27. decembra 2013, ale nezaviazal sa k nemu, kým Vine neklesol. V súčasnosti je na odber kanála prihlásených viac ako 2,74 milióna ľudí, pričom má viac ako 475 miliónov zhliadnutí všetkých jeho videí dokopy – Christianovo najsledovanejšie video s názvom Najzábavnejšie odpovede na detský test! (Najlepších 10) bol nahraný 14. januára 2017 a bol pozretý takmer 20 miliónov krát.

Christian je tiež Hviezda Instagramu , keďže jeho účet sleduje viac ako tri milióny ľudí, na ktorý nahral viac ako 1200 obrázkov a populárne na Twitteri , ktorá má viac ako 1,2 milióna sledovateľov.

Vníma sa skôr ako herec než komik alebo celebrita sociálnych médií a objavil sa v komediálnom filme Mono v roku 2016, v ktorom si zahrali Ty Parker, Sam Lerner a Sarah De La Isla, a hovorí o monovíruse, ktorý napáda iba populárne deti na Highland Park High, čo umožňuje vyhnancom prevziať kontrolu nad školou.

Jeho ďalšie vystúpenie bolo v komediálnom filme Internet Famous, ktorý vyšiel 21. júna 2016, v ktorom si zahrali Shane Dawson a Steve Greene a sleduje príbeh niekoľkých hviezd sociálnych médií, ktoré sú pozvané na účasť v talentovej súťaži, hoci žiadna z nich žiadnu nemá. talent. V roku 2017 sa objavil vo filme Disconnected (známy aj ako Blue Weekend) a v tom istom roku vo filme School Spirits. Nedávno sa presťahoval do Los Angeles v Kalifornii, aby pracoval na svojej ceste nahor vo filmovom priemysle.

Christian tiež pracoval na značkových kampaniach pre mnohé spoločnosti, ktoré sú známe po celom svete, ako napríklad Universal Studios, Pepsi a Google.

Milujte život a vzťahy. je gay?

Internetom kolovali klebety, že populárny herec a internetová hviezda je gay, no tieto sa ukázali ako nepravdivé po tom, čo začal na svoj instagramový účet nahrávať obrázky so svojou dlhoročnou priateľkou Kristen McGowan. Kristen je interiérová stylistka a YouTuber , ktorá spustila svoj kanál 19. novembra 2016, ktorý v súčasnosti odoberá viac ako 350 000 ľudí – časť jej popisu znie: „Kristen McGowan je ambiciózna, pozitívna a kreatívna mladá žena! Vyštudovala bakalárske štúdium interiérového dizajnu a je pripravená podeliť sa so svetom o celý svoj interiérový dizajn, domáce dekorácie, DIY a tipy a triky týkajúce sa životného štýlu!

Kristen aj Christian často nahrávajú svoje spoločné fotografie a videá na svoje účty Instagram, zatiaľ čo Christian jej nedávno zaželal a šťastný Valentín , pričom časť jeho titulku znie „Šťastný Valentín môjmu najlepšiemu priateľovi, láske môjho života a človeku, ktorý mi najviac rozumie @kristenmcgowan. Milujem ťa viac ako život sám.‘

Tí dvaja spolu žijú v Los Angeles a hovorí sa, že Christian nedávno požiadal o ruku Kristen, čomu ona údajne povedala „áno“.

Všetko najlepšie k 10. výročiu moja láska @kristenmcgowan ❤️ Oficiálne sme prekonali väčšinu manželstiev bez…

pridané Christian Delgrosso na Utorok 17. marca 2020

Záľuby a iné záujmy

Christian je veľkým fanúšikom filmového priemyslu a dvaja z jeho obľúbených hercov sú Eddie Murphy a Rowan Atkinson, zatiaľ čo dva z jeho obľúbených filmov sú Zápisník a Klamár. Vo voľnom čase rád číta knihy, pričom jeho obľúbeným spisovateľom je Nicholas Sparks a jeho obľúbená kniha Zápisník, pričom uvádza, že kniha je o niečo lepšia ako film. Rád cestuje a pri viacerých príležitostiach bol vo viacerých štátoch v USA a v Európe, pričom navštívil krajiny ako Francúzsko, Taliansko či Španielsko.

Christian je milovníkom zvierat, on aj jeho priateľka mať dve mačky ktoré možno občas vidieť na jeho obrázkoch na Instagrame. Má rád tetovania a má niekoľko namaľovaných na rukách. Christian je fyzicky aktívny a má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni, pričom sa venuje aj športu, hrá futbal a jazdí na motokáre .

Vzhľad a čistý majetok

Christian má 26 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 1,8 metra a váži okolo 74 kg. Začiatkom roku 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.