• Hlavná
  • Herci
  • Vek Ashley Liao, výška, priateľ, rodina, čistá hodnota, Wiki

Vek Ashley Liao, výška, priateľ, rodina, čistá hodnota, Wiki

ObsahKto je Ashley Liao?

Ashley Liao je americká herečka, ktorá sa preslávila rolou Loly Esther Wong v televíznom komediálnom seriáli Fuller House (2016-2020) a tiež ako Sasha vo veku 14 až 16 rokov v romantickom filme Always Be My Maybe (2019). ), okrem iných úloh v jej mladej kariére.

Ashley Liao Wiki - Vek, detstvo, vzdelanie

Ashely J. Liao sa narodila 21. októbra 2001 v Hollywoode v Kalifornii v USA. Ashley ázijského pôvodu nehovorila o svojich rodičoch a svojej rodine ako celok.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

áno, bral som to v máji. všetko, čo som odvtedy urobil, je, že som bol posadnutý rastlinami a kričal, aby som folklór nechal na pokoji

Príspevok zdieľaný používateľom ashley liao (@ashleyjliao) 9. augusta 2020 o 11:22 PDT

Už od útleho veku sa zaujímala o herectvo, a keď sa na základnej škole začala objavovať v miestnych divadelných muzikáloch, vrátane role Dorothy v legendárnom príbehu Čarodejník z krajiny Oz, jej vôbec druhé vystúpenie. S pribúdajúcim vekom sa jej záujem o herectvo zvyšoval a profesionálkou sa stala už vo veku 13 rokov.

Začiatky kariéry

Ashley debutovala v roku 2014, keď bola Mary 13 epizód v televíznom komediálnom seriáli Bad Teacher, v ktorom hral Ari Graynor, predtým, ako bola show zrušená.

V tom istom roku Ashely stvárnila mladú Barbaru Wu v televíznom filme Fatrick, v ktorom hrali Marcia Cross, Zach Cregger a Ray Ford, a len o dva roky neskôr si zabezpečila svoju prvú hlavnú úlohu ako Manda vo filme Jessica Darling's It List, v ktorej si zahrala Chloe East. a Emma Rayne Lyle.

Vystúpte na výslnie

Rok 2016 bol pre Ashley veľmi úspešný – bola vybraná pre rolu svojej kariéry ako Lola Wong v televíznom komediálnom seriáli Fuller House. Začínala ako opakujúca sa postava, ale v druhej sezóne bola povýšená na hlavnú postavu, hoci odvtedy bola znížená na opakujúcu sa postavu.

Jej postava je bývalá priateľka Jacksona Fullera, jednej z hlavných postáv. Od roku 2016 do roku 2020 sa Ashley objavila v 16 epizódach a bola nominovaná na cenu Young Entertainer Award v kategórii Najlepšia mladá herečka vo vedľajšej úlohe, ale nevyhrala. Aj v roku 2016 bola Ashely vybraná pre časť Parker Zhao v televíznom komediálnom seriáli The Kicks, ale show bola zrušená.

Teraz pracuje predovšetkým na Fuller House, no v priebehu rokov sa objavila v niekoľkých ďalších projektoch, ako napríklad v televíznom seriáli Great News (2017), potom Speechless (2018), pričom v roku 2019 stvárnila mladšiu verziu hlavnej postavy v romantickú komédiu Always Be My Maybe s Ali Wongom, Randallom Parkom a Jamesom Saitom v hlavných úlohách, pričom Ali a Randall pracovali aj na scenári.

Okrem toho hrala v krátkom dramatickom filme Blue (2019) a bola ohlásená ako hviezda nového projektu Disney Secret Society of Second Born Royals, ktorý teraz čaká na svoju premiéru.

Ashley Liao Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Ashely Liao je 18-ročná vychádzajúca hviezda, ktorá má za sebou už niekoľko úspešných vystúpení. Podľa zdrojov sa jej majetok v polovici roku 2020 odhaduje na približne 300 000 dolárov.

Ashley Liao je vysoká 5 stôp (1,57 m), pričom váži približne 99 libier ~ 45 kg a jej dôležité štatistiky sú 30-23-32 palcov, veľkosť podprsenky je 30B. Má čierne vlasy a hnedé oči.

Osobný život Ashely Liao, zoznamka, priateľ, slobodný?

Ashley držala podrobnosti o svojom osobnom živote ďaleko od médií a zriedka hovorila o akýchkoľvek vzťahoch. Podľa zdrojov je Ashley slobodná a zameriava sa na svoju nastávajúcu kariéru. Bola spájaná s niekoľkými jej kolegami, vrátane Michaela Championa, jej kolegu z Fuller House. Na svojej stránke na Instagrame zdieľala niekoľko obrázkov s chlapcami, ale nepovedala nič oficiálne o povahe jej vzťahu s nimi, hoci si užila svoj plesový večer s jedným z nich.

V minulosti ona chodila s chlapom menom Addison , ale ich vzťah bližšie neuviedol.

Ashley Liao Správy, fakty, vplyv

Ashley sa v priebehu svojej kariéry stala veľmi populárnou u mladých dospelých a vybudovala si meno. Poskytla veľa rozhovorov, rozprávala o svojom živote, ale aj o tom veci, ktoré sa dejú v seriáli Fuller House .

Ashley vo svojom voľnom čase rada spieva a na YouTube zdieľala niekoľko svojich coververzií vrátane piesne Haló , okrem iného.

Ashley využila svoju popularitu a vplyv na komentovanie spoločenských problémov, vrátane vraždy Georga Floyda . Je sociálna aktivistka a podporuje Poznať svoje práva kampaň. Ashley je teraz vo všetkých médiách vďaka pripravovanému filmu Disney Secret Society of Second-Born Royals, ktorý bude niekedy koncom roka 2020 uvedený na celom svete, keď to povolia obmedzenia spôsobené Covid-19.

V súčasnosti žije v Los Angeles, Kalifornia, USA.