Valentina Angelina Jonas – Kto je dcéra Kevina Jonasa? Wiki

ObsahKto je Valentina Angelina Jonas?

Valentina Angelina Jonas je mladšie dieťa Kevina Jonasa, hudobníka a herca, a jeho manželky Danielle Deleassovej, televíznej osobnosti, návrhárky šperkov a bývalej kaderníčky. Valentina je ešte veľmi mladá, určite si vybrať svoju vlastnú kariéru, často sa objavuje na instagramovom účte svojho otca, pretože miluje zdieľanie jej obrázkov a videí, a preto je Valentina hviezdou, keď má len štyri roky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Kevin Jonas, mohol by si nám, prosím, aktualizovať fotky, na ktorých máš svoje dcéry? Vďaka! – – |#KevinJonas #AlenaJonas #ValentinaJonas #BabyJonas #BabyJonas2 #JonasBrothers #AlenaRose #ValentinaAngelina #Jonas #Deleasa #AlenaRoseJonas #ValentinaAngelinaJonas|

Príspevok zdieľaný používateľom Kevin Jonas Brazília (@kevinjonasbrasil) 24. júla 2020 o 17:13 PDT

Valentina Angelina Jonas Wiki- Vek, detstvo, rodina

Valentina sa narodila 27. októbra 2016 v Morristowne, New Jersey USA, je mladšou dcérou Kevina a Danielle, jej sestrou je Alena Rose Jonas. Valentinini strýkovia sú Joe Jonas, Nick Jonas a Frankie. Naposledy sa Valentina stala sesternicou Willy, dcéry Joea Jonasa so Sophie Turnerovou.

Otec Valentiny Angeliny Jonasovej, Kevin Jonas

Paul Kevin Jonas II sa narodil 5. novembra 1987 v Teaneck, New Jersey USA, má troch mladších súrodencov, ktorých už poznáte – Joea narodeného v roku 1989, potom Nicka v roku 1992 a Frankieho, ktorý má narodeniny 28. septembra 2000.

Nick, Joe a Kevin sú členmi skupiny Jonas Brothers, zatiaľ čo Frankie si buduje kariéru ako štúdiový inžinier, predtým dokončil Blackbird Academy v Nashville a získal titul v odbore audio inžinierstvo. Kevinovi rodičia sú Paul Kevin Jonas Sr. a jeho manželka, Denise Marle, jeho otec je bývalý vysvätený minister, skladateľ a hudobník, zatiaľ čo jeho matka je bývalá učiteľka posunkového jazyka a speváčka.

Začiatok jeho kariéry

Kevin spolu s Nickom a Joeom pracoval na hudbe, no hoci bol singel Please Be Mine neúspešný, napriek tomu traja bratia podpísali Columbia Records.

V tom čase ešte nemali názov pre skupinu, ale nakoniec sa usadili na názve Jonas Brothers. Ich debutový album It's About Time nedokázal zapôsobiť, a tak ich vydavateľstvo opustilo. Skupina však naďalej existovala a ich tvrdá práca sa vyplatila s ich druhým vydaním, rovnomenným albumom Jonas Brothers (2007), v USA získal platinový status, zatiaľ čo v americkom Billboarde sa umiestnil na 5. mieste. graf 200. Kevin a jeho bratia neustále vydávali novú hudbu a od konca roku 2000 do polovice roku 2010 sa tešili úspechu.

Niektoré z ich albumov zahŕňajú A Little Bit Longer, ich prvý hit č. 1 v Billboarde, potom Lines, Cines a Trying Times (2012). Hoci sa kapela tešila z slávy, rozišli sa kvôli tvorivým rozdielom a Kevin pokračoval v kariére v televíznej reality show.

Televízna hviezda reality

Kevinovi netrvalo veľa, aby sa stal hviezdou v televízii, spustil svoje vlastné relácie – Jonas a Married to Jonas (2012 – 2013) – v ktorých vystupovala jeho manželka a sledovali ich spoločný život. Pracoval na niekoľkých ďalších projektoch, vrátane show Celebrity Apprentice (2015), no jeho kariéra v reality TV netrvala tak dlho, keďže kapela sa dala dokopy v roku 2019 a vrátil sa úplne k tvorbe novej hudby.

Reunion, nový materiál a ďalšie projekty

Prestávka trvala asi šesť rokov, kým traja bratia opäť spojili svoje talenty. Ich nová pieseň Sucker bola vydaná deň po ohlásení opätovného stretnutia, zatiaľ čo plnohodnotný album prišiel len o tri mesiace neskôr, Happiness Begins, a ktorý opäť získal slávu ich predchádzajúcich vydaní, keďže sa dostal aj na prvé miesto v rebríčku Billboard. Teraz pracujú na šiestom albume, ktorého názov ešte nie je známy, hoci niektorí tvrdia, že by sa mohol volať What a Man Gotta Do, čo je aj názov ich najnovšieho singla, ktorý vyšiel začiatkom roku 2020.

Okrem toho Kevin a ďalší bratia napísali spoločné memoáre Blood, na ktorých spolupracovali so slávnym autorom, novinárom a ghostwriterom Neilom Straussom. Kevin tiež založil ďalšiu kapelu, tanečno-rockovú skupinu DNCE, ktorú tvoria aj Jack Lawless, Cole Whittle a JinJoo Lee.

Kevin Jonas Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Kevin je pomerne bohatý a k jeho bohatstvu prispela nielen hudba, ale aj kariéra obchodníka.

Je zakladateľom developerskej a stavebnej spoločnosti s názvom Jonas Werner a je spoluvýkonným riaditeľom spoločnosti The Blu Market. Podľa zdrojov sa čistý majetok Kevina Jonasa odhaduje na 25 miliónov dolárov, zatiaľ čo spoločný majetok skupiny Jonas Brothers je viac ako 150 miliónov dolárov.

Kevin Jonas je vysoký 5 stôp 9 palcov (1,75 m), pričom váži približne 145 libier ~ 66 kg, jeho dôležité štatistiky nie sú známe, ale má atletickú postavu. Je známy pre svoje kučeravé čierne vlasy a bokombrady, zatiaľ čo jeho oči sú orieškové.

Kevin Jonas História randenia a manželstvo

Kevin je verejnosti známy ako playboy, pretože predtým, ako sa konečne usadil, mal za sebou množstvo vzťahov. Jeden z jeho prvých verejných románikov bol s Malese Jow v roku 2006, po ktorom začal chodiť s herečkou Zoe Myers, s ktorou sa zoznámila počas nakrúcania videoklipu The Year 3000. Ich románik sa však skončil v roku 2007, po ktorom začal chodiť s Danielle Deleasa, ktorá je teraz matkou jeho detí. Pár sa zosobášil v decembri 2009 na zámku Oheka.