• Hlavná
  • Herci
  • V akom ročníku je Ella Anderson? Vek, čistá hodnota, priateľ, životopis

V akom ročníku je Ella Anderson? Vek, čistá hodnota, priateľ, životopis

ObsahKto je Ella Anderson?

Ella Aiko Anderson sa narodila v Ypsilanti, Michigan USA, 26. marca 2005 – jej znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Ona je herečka ktorá je snáď najznámejšia vďaka stvárneniu Rachel Rawlingsovej v komediálnom filme The Boss z roku 2016, ktorý napísal a režíroval Ben Falcone a v ktorom si zahrali Melisa McCarthy, Kristen Bell a Peter Dinklage. Príbeh sleduje ženu, ktorá je poslaná do väzenia za obchodovanie s dôvernými informáciami a po jej prepustení nie každý, koho v minulosti prekročila, jej chce odpustiť – film bol nominovaný na tri ceny.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný ella aiko anderson (@ella)

Detstvo a vzdelanie

Ellu vychovávali spolu so svojimi bratmi dvojčatami Julianom a Gabrielom v Ypsilanti ich otec, ktorý je predajcom áut, a ich matka, ktorá pracuje v telekomunikačnej spoločnosti – rodina sa presťahovala do Los Angeles v Kalifornii v roku 2012, aby Ella mohla pracovať na jej vtedajšej detskej hereckej kariére.

Keď mala Ella päť rokov a ani len nepomyslela na to, že sa stane herečkou, všimol si ju kastingový riaditeľ ktorý ju obsadil, aby sa objavila v jej prvom filme, a odtiaľ Ella pokračovala v trénovaní herectva v škole, miestnom divadle a na nakrúcaní svojich filmov. Len nedávno sa zapísala na miestnu strednú školu v Los Angeles a dnes navštevuje 10. ročník.

Ella je dosť športová, pretože hrá futbal za školský tím a uviedla, že momentálne nemá veľký záujem o vysokoškolské štúdium, ale radšej by sa sústredila na svoju hereckú kariéru.

Úlohy vo filmoch

Ella debutovala vo filme v roku 2011, kedy stvárnila Haley v akčnom dramatickom thrilleri Last Man Standing, ktorý režíroval Ernest R. Dickerson a v ktorom si zahrali Catherine Bell, Anthony Michael Hall a Mekhi Phifer – príbeh sleduje bývalého námorníka, ktorý zisťuje temnú minulosť svojej manželky a teraz musí použiť svoje schopnosti na jej obranu pred ľuďmi, ktorí ju chcú zabiť. V tom istom roku hrala Ella Jamieho v rodinnej fantasy Touchback, ktorú napísal a režíroval Don Handfield.

pridané ona anderson na Piatok 26. mája 2017

V roku 2012 stvárnila Dcéru v romantickej komédii The Giant Mechanical Man, ktorú napísal a režíroval Lee Kirk a hrali v nej Jenna Fischer, Chris Messina a Topher Grace, pričom sa objavila aj vo svojom prvom krátkom filme Family Justice v hlavnej úlohe. Nicole Justice. Boli v nej niektoré z nasledujúcich úloh Elly životopisná dráma Bukowski ktorý bol režijným debutom Jamesa Franca, komédia The Dumb Show a krátka komédia Adopted, všetky uvedené na trh v roku 2013.

V roku 2014 zaznela jej hlas vedľajšia postava Mitzie v animovanom rodinnom komediálnom filme A Fairly Odd Summer a v tom istom roku si zahrala ako Ellie King v horore The Possession of Michael King, ktorý napísal a režíroval David Jung.

V roku 2015 Ella stvárnila Bess Trunkman v komediálnej dráme Unfinished Business a potom bola pozvaná hrať hlavnú postavu Sally v krátkej komediálnej dráme Miss Famous, ktorá je o neatraktívnej žene snívajúcej o tom, že bude žiaduca.

V roku 2016 si Ella zahrala Vicky v kriticky uznávanej romantickej komédii Deň matiek, v ktorej si zahrali Jennifer Aniston, Kate Hudson a Julia Roberts a získala jednu cenu, pričom bola nominovaná na ďalších šesť. Potom bola pozvaná, aby si zahrala v krátkom sci-fi filme The Receipt: Lost & Found a objavila sa v komédii Nickelodeon’s Sizzling Summer Camp Special a v životopisnej dráme Sklenený zámok, ktorú napísal a režíroval Destin Daniel Cretton.

Ella bola nedávno obsadená, aby stvárnila Kristen v pripravovanej dráme James the Second, v ktorej si zahrajú Lynn Collins, George Wallace a Beau Garrett a sleduje tínedžera, ktorý trpí stavom, pri ktorom nepociťuje žiadne emócie.

Úlohy v televíznych seriáloch

Ella debutovala v televíznom seriáli v roku 2012, keď bola obsadená ako Hazel v dvoch epizódach komediálnej drámy A. N. T. Farm, a potom sa objavila v jednotlivých epizódach niekoľkých seriálov, ako je rodinná komédia Raising Hope, komediálna dráma Pes s Blog a komédia Liv a Maddie.

V roku 2014 sa Ella objavila ako Maddie Aschler v epizóde Downloaded Child z kriminálnej drámy mysterióznej série Law & Order: Special Victims Unit, ktorú vytvoril Dick Wolf a v ktorej hrali Christopher Meloni, Mariska Hargitay a Ice-T – séria sa vysiela od r. 1999 a získal 55 ocenení vrátane Zlatého glóbusu, pričom bol nominovaný na 154 ďalších. V roku 2015 počul hlas Elly Piper Hart v epizóde Android Henry of animovaná akčná adventúra Henry Danger Motion Comic a v roku 2018 bola opäť pozvaná, aby vyjadrila Piper, v deviatich z 12 epizód animovaného seriálu The Adventures of Kid Danger.

Ella sa objavila aj v epizóde A Rival Prodigy z roku 2018 a Sir Isaac Neutron z kriticky uznávaného komediálneho seriálu Young Sheldon.

Jeden z Elliných najvýznamnejších hereckých výkonov v televíznom seriáli bol v akčnej rodinnej komédii Henry Danger, v ktorej stvárnila Krtkú kráľovnú a Piper Hart v 121 epizódach medzi rokmi 2014 a 2020. V seriáli hrali Jace Norman, Cooper Barnes a Riele Downs. o 13-ročnom tínedžerovi, ktorý je superhrdina a má svojho vlastného pomocníka.

Iné vystúpenia

Ella sa tiež objavila v približne 25 televíznych špeciáloch a talkshow. V roku 2012 bola pozvaná, aby sa objavila v relácii TinaQ’s Celebrity Interviews a v roku 2014 v dokumentárnom seriáli Teens Wanna Know.

Jej prvé vystúpenie v televíznom špeciáli bolo v roku 2015 v Nickelodeon Kids’ Choice Awards a v tom istom roku súťažila v epizóde The Henry Danger Celebrity Edition hernej show Webheads. Ďalej sa objavila v talk show Today, televíznom špeciáli Nickelodeon’s Not So Valentines’ Special a talk show The After Party (23 epizód).

Tri z posledných vystúpení Elly boli v roku 2019 v krátkej komediálnej talkshow All That, rodinnej show The Best of the Kids’ Choice Awards 2020 a spravodajskej reality show Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards 2020: Celebrate Together.

Milujte život, priateľov a priateľa

V 15 rokoch je Ella veľmi tajnostkárska, pokiaľ ide o jej milostný život, ak nejaký vôbec má, a nehovorila o žiadnych chlapcoch, s ktorými by mohla chodiť, zatiaľ čo väčšina ľudí verí, že je ešte príliš mladá na to, aby chodila. Povráva sa však, že by mohla byť vo vzťahu s chlapcom, ktorý navštevuje rovnakú strednú školu a ktorý je od nej o dva roky starší – títo dvaja údajne boli videní kráčať ruka v ruke v uliciach Los Angeles. viackrát, zo strany Elliných fanúšikov.

Ella je veľmi spoločenská osoba, pretože má veľa priateľov, ktorých občas môžete vidieť na obrázkoch, ktoré nahráva na Instagram. S kolegami hercami a herečkami si vraj ľahko rozumie aj s filmovými režisérmi.

Keďže nekomentovala svoj milostný život, Ella je od októbra 2020 slobodná , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Ella je veľkým fanúšikom sociálnych sietí a stala sa hviezdou Instagramu, ktorú v súčasnosti sleduje viac ako 2,3 milióna ľudí a na svoj účet nahrala viac ako 200 obrázkov.

Cestovanie sa stalo jedným z jej hlavných koníčkov a Ella už mala možnosť navštíviť Paríž vo Francúzsku a Londýn v Anglicku a odovzdala fotografie. pod Eiffelovou vežou a vedľa londýnskych „telefónnych búdok na jej instagramový účet.

pridané Ella Andersonová na Streda 2. marca 2016

Leto je jej obľúbeným obdobím, pretože sa rada opaľuje na pláži, pláva v oceáne a fotí sa so svojimi priateľmi.

Vo svojom voľnom čase a väčšinou neskoro v noci Ella rada pozerá filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Leonardo DiCaprio a Emma Watson, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patrí Titanic, Inception a franšízový Harry Potter.

Vek a čistý majetok

Ella má 15 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 3 palce (1,6 metra) a váži okolo 50 kg.

Od októbra 2020 jej čistý majetok už sa odhaduje na viac ako 1,5 milióna dolárov!