Untold Truth Of Tulsi Gabbard's Ex-Manžel – Eduardo Tamayo

ObsahKto je bývalý manžel Tulsi Gabbard Eduardo Tamayo? Wiki Bio

Eduardo Tamayo sa narodil 2. februára 1959 v Penarroya-Pueblonuevo, Cordoba, Andalúzia, Španielsko. Eduardo je politik, ale možno najznámejší ako bývalý manžel Tulsi Gabbard , americký politik a major v Národnej garde havajskej armády.

Detstvo a vzdelanie

Eduardo bol vychovávaný ako jedináčik v Cordobe, jeho otcom, ktorý prevádzkoval malý obchod s potravinami, a jeho matkou, ktorá učila na miestnej základnej škole. Eduardo má strýka, ktorý pracoval s jogovým guru Chrisom Butlerom na Filipínach a strávil tam nejaký čas počas svojho detstva.

pridané Gabriel S. Mack na Sobota 7. marca 2020

Vyrastal, keď pomáhal svojim rodičom okolo domu a ich majetku, a už vo veľmi ranom veku sa naučil pracovať s rastlinami a stromami. Eduardo bol fyzicky aktívny, keď navštevoval verejnú strednú školu v Cordobe, keď hral futbal a basketbal, a po imatrikulácii v roku 1977 sa zapísal na univerzitu Complutense v Madride, kde v roku 1983 získal titul z práva.

Eduardova kariéra

Eduardo začal svoju kariéru v roku 1985, keď sa pripojil k El Partido Socialista Obrero Espanol (PSOE), v úzkej spolupráci s Madridskou socialistickou federáciou. 4. júla 2002 sa stal členom Volebného výboru Svetovej federácie odborových zväzov.

Eduardo získal uznanie 10. júna 2003, keď sa nezúčastnil na madridskom zhromaždení spolu so socialistickou poslankyňou Mariou Teresou Saezovou, a preto pomohli zabrániť tomu, aby sa socialista Francisco Cabacco stal zvoleným prezidentom, pričom Concepcion Dancause vyhral voľby 55 ku 54 hlasom. Z volieb sa stal politický škandál, ktorý dostal meno Tamayazo zatiaľ čo Maria a Eduardo boli obvinení El Partido Socialista Obrero Espanol z toho, že dostali peniaze od Ľudovej strany, aby zabránili Franciscovi stať sa prezidentom.

Po vykonaní vyšetrovania Eduardo nebol viazaný na Ľudovú stranu a voľby sa opakovali. Eduardo a Maria pokračovali vo vytvorení strany Nový socializmus, ktorá nezískala žiadne kreslá, čo znamenalo Eduardov odchod z politiky.

Milujte život a manželstvo s Tulsi

Eduardo a Tulsi sa poznali od čias základnej školy a po mnohých rokoch sa opäť videli v roku 2000, keď bola s niektorými zo svojich priateľov na dobrovoľníckej misii v Španielsku, a krátko po stretnutí začali spolu chodiť. V roku 2002 sa vzali na malej ceremónii za účasti ich najbližších priateľov a rodiny a nasledujúci rok prišiel Eduardo na Havaj, kde spolu robili dobrovoľnícku prácu.

Eduardo a Tulsi sa však zdali byť spolu veľmi šťastní, sa 5. júna 2006 rozviedli v dôsledku, ako uviedla Tulsi, „zdôraznenie vojnových miest na vojenských manželov a rodiny“ a Eduardo sa odvtedy zdržiaval mimo pozornosti médií a nie je známe, či sa znova oženil alebo nie.

V roku 2015 sa Tulsi vydala za Abrahama Williamsa, ktorý je kameramanom a filmovým strihačom na védskom obrade. Nemajú žiadne deti a momentálne spolu žijú v Honolulu na Havaji.

Záľuby a iné záujmy

Eduardo bol fyzicky aktívny už od detstva a športu zostal dodnes, keďže stále môže hrať futbal a príležitostne golf so svojimi priateľmi.

Baví ho byť vonku v prírode a robiť čokoľvek, čo nájde, namiesto toho, aby sedel pred televízorom a nič nerobil. Rád však pozerá filmy neskoro v noci a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Javier Bardem, Antonio Banderas a Penelope Cruz, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Desperado, The Mask of Zorro a Once Upon a Time. v Mexiku. Je nadšený z cestovania a vo svojich 20 a 30 rokoch cestoval po Európe, pričom okrem iného navštívil krajiny ako Anglicko, Francúzsko a Švajčiarsko, pričom pri niekoľkých príležitostiach bol aj na pevnine USA, kde navštívil štáty ako New York a Kalifornia.

Eduardo je milovníkom zvierat a má niekoľko domácich miláčikov, zatiaľ čo jeho obľúbené zvieratá sú kone. Leto je jeho obľúbeným obdobím, pretože si rád zapláva v mori a v starobe si rád zahrá aj plážový futbal.

Vzhľad a čistý majetok

Eduardo má 61 rokov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, je vysoký 5 stôp, 1,75 metra a váži okolo 68 kg. Od mája 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje na viac ako 200 000 dolárov Čistý majetok Tulsy podľa Forbes je údajne viac ako 500 000 dolárov.

Kto je Tulsi Gabbard? Wiki Bio

Tulsi Gabbard sa narodila v Leloaloa, Americká Samoa 12. apríla 1981 – jej znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tu je vaša legislatívna aktualizácia na tento deň!

Príspevok zdieľaný používateľom tulsigabbard (@tulsigabbard) 15. mája 2020 o 16:14 PDT

Je známa tým, že bola v roku 2012 zvolená za členku Kongresu a stala sa jeho prvým hinduistickým členom.

Tulsi strávila len prvé dva roky svojho života v Leloaloa, keď sa so svojimi štyrmi súrodencami neskôr presťahovala na Havaj, kde ich vychovával ich otec Mike Gabbard a matka Carol. Bola vychovaná vo veľmi duchovnej rodine, keďže jej otec aj matka nasledovali duchovného vodcu jogy a učenie nadácie Science of Identity Foundation. Je hinduistkou rovnako ako jej súrodenci , a vzdelával sa doma, ale dva roky navštevoval neformálnu školu na Filipínach.

Zapísala sa na Havajskú tichomorskú univerzitu, kde v roku 2009 ukončila bakalársky titul v odbore Business Administration.

Prvýkrát získala uznanie v roku 1998, keď bojovala proti schváleniu zákona, ktorý by umožnil manželstvá osôb rovnakého pohlavia na Havaji. Odkedy sa Tulsi začala angažovať v politike, spolupracovala s mnohými charitatívnymi a neziskovými organizáciami, ako napríklad Stand Up For America (SUFA), ktorú založil jej otec a ktorá pomáhala obetiam útokov z 11. septembra.

V tom istom roku sa stala inštruktorkou bojových umení a v roku 2002 sa stala najmladšou osobou, ktorá vstúpila do 42. snemovne havajskej snemovne reprezentantov. Vo všeobecných voľbách vyhrala proti republikánovi Alfonsovi Jimenezovi pomerom 65 ku 35 percentám hlasov.

Keď sa jej záujmy zmenili, Tulsi sa rozhodla vstúpiť do Národnej gardy havajskej armády a už vo voľbách nekandidovala. Od júla 2004 do leta 2005 slúžila v Iraku ako špecialistka bojového tímu 29. pešej brigády.

Po návrate z Iraku sa zapísala do Alabamskej vojenskej akadémie, ktorú ukončila v marci 2007 a stala sa dôstojníčkou vojenskej polície a v roku 2008 bola poslaná do Kuvajtu, kde zostala rok. Dňa 12. októbra 2015 bola povýšená na majora.

V roku 2011 sa Tulsi pripojila k mestskej rade Honolulu, keď porazila Sesnitu Moepono s 58 až 42 percentami hlasov a 6. novembra 2012 sa pripojila ku Kongresu porážkou republikána Kawika Crowleyho v pomere 80,6 až 19,4 percent hlasov a bola znovu zvolená dňa 8. novembra 2014, ako aj 8. novembra 2016 a v roku 2018. Rozhodla sa kandidovať na prezidentku vo voľbách v roku 2020, ale 19. marca 2020 zo súťaže vypadla a začala podporovať Joea Bidena.