Untold Truth Of Shaquille O'Nealova bývalá priateľka Laticia Rolle

Laticia Rolle je americká podnikateľka, modelka, módna návrhárka a blogerka, narodená 11. februára 1988 v Gardner, Massachusetts, USA. Preslávila sa vzťahom s legendárnym basketbalistom Shaquillem O’Nealom.

ObsahRaný život a rodina

Laticia sa narodila ako najstaršia dcéra Nancy Lee a Al Rolle. Má štyroch súrodencov, ktorí sa volajú Gisemi, Francis, Xavier a Elijah.

Bez ohľadu na vekový rozdiel medzi ňou a jej súrodencami má Laticia s nimi dobrý a blízky vzťah. Na príspevok na Instagrame zdieľala niekoľko obrázkov svojich dvoch bratov a dvoch sestier – označovala ich ako „Rolle crew“ – na oslavu Národného dňa súrodencov. Pridala popis: ‚Som navždy vďačná svojej mame a otcovi, že mi dali moje top 4 na celý život. Najlepšia časť môjho života, môj domov.'

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Laticia Rolle (@laticia.rolle)

Laticia navštevovala Gardner High School a internátnu školu Worcester Academy, kde vynikala v hraní basketbalu a následne získala štipendium na zápis na Eckerd College na Floride. V roku 2010 promovala v odbore Business Management a bola tiež súčasťou univerzitného basketbalového tímu Eckerd Tritons.

Kariéra

Blogger o móde a životnom štýle

V roku 2017 Laticia Rolle založila svoj vlastný blog o životnom štýle s názvom BluHazl, na ktorom zdieľa tipy na rôzne témy, ako je móda, recepty, romantický život, a dokonca píše o svojom osobnom živote a skúsenostiach, o ktorých si myslí, že pomôžu jej čitateľom vyrovnať sa s ich vlastnými. problémy.

Dňa 17. apríla 2017 Laticia uverejnila článok Rozvod je na hovno , na ktorom sa otvorila o rozvode svojich rodičov v roku 2016 a o tom, ako ju to hlboko zasiahlo: ‚Bol to jeden z najťažších zápasov, ktoré sme s mojimi súrodencami kedy vydržali,‘ poznamenala.

Napriek tomu, že priznala, že táto skúsenosť bola pre ňu ťažká, Laticia ponúkla svojim čitateľom pohľad na to, ako prijala svoju situáciu, a pomohla svojim súrodencom. Uistila svoje publikum, že najlepší spôsob, ako sa vyrovnať s takýmito ťažkými chvíľami, je pochopiť, že rodičia majú svoje vlastné problémy a bez ohľadu na pocity ich detí, rozhodnutie odlúčiť sa od seba by malo byť prijaté na základe ich vlastného šťastia.

Okrem vyjadrenia vlastného života do slov pre svoj blog sa Laticia pokúsila poradiť svojim čitateľom v rôznych iných témach. To odlišuje jej blog od iných influencerov, pretože sa snaží pozitívne nakŕmiť svoje publikum cennými znalosťami.

Hoci je BluHazl stále aktívny na webe, Laticia v súčasnosti len zriedka aktualizuje uvedený blog, pretože sa viac sústreďuje na Instagram, na ktorom zdieľa obsah s rovnakým pozitívnym zameraním.

Módny návrhár

Začiatkom roka 2018 začala Laticia Rolle svoju cestu módnej návrhárky založením vlastnej značky TRESS zameranej na vytváranie udržateľných, ale módnych klobúkov pre kučeravé ženy.

Počiatočný nápad na TRESS napadol Laticiu pred neformálnym výletom koncom roka 2014, keď ju jej vtedajší priateľ zrejme ponáhľal, aby odišla z domu, a ako povedala, nemala na sebe klobúk. TheYBF.com .

Za úspechom značky stojí jej originalita a funkčnosť, pretože reaguje na skutočnú potrebu. Aj keď Laticia uviedla, nechcela len dať ženám s objemnými vlasmi niečo užitočné na nosenie, ale chcela tým vytvoriť módne vyhlásenie: „Tiež som vedela, že chcem niečo, čo by nosili všetky ženy, viete ako malé čierne šaty. 'Chcel som malý čierny klobúk.'

Cesta Laticie k rozvoju TRESS ako značky sa začala v roku 2015, ale jej cesta k dosiahnutiu tohto cieľa nebola jednoduchá. Niekoľkokrát ju oklamali a prišla o peniaze, až napokon našla toho správneho výrobcu.

Odvtedy sa popularita značky jednoducho zvýšila, pretože upútala pozornosť mainstreamových médií vďaka svojmu priekopníckemu konceptu, ktorý ženám ponúkal alternatívu k nepohodlným a nekučeravým existujúcim klobúkom. Takže TRESS sa teraz objavil v časopisoch ako Allure, Elite Daily a Pop Sugar. Značka tiež úspešne uviedla na trh kolekciu s True Religion vo februári 2020.

Osobný život

Slávny bývalý priateľ Shaquille O'Neal

Hoci je Laticia Rolle dokonalá a úspešná žena sama o sebe, jej vzťah s legendou Národnej basketbalovej asociácie (NBA) Shaquillom O’Nealom bol tým, čo ju dostalo pod pozornosť médií.

Hľadáte spôsob, ako toto leto získať späť svoje zarábanie peňazí a šetrenie? Zarábanie peňazí so Steady je jednoduché! …

pridané Shaquille O'Neal na Pondelok 17. augusta 2020

Shaquille O'Neal sa narodil 6. marca 1972 v Newarku, New Jersey, USA. V ranom veku sa presťahoval s rodinou do Texasu, kde začal hrať basketbal na strednej škole Roberta G. Colea. Po imatrikulácii navštevoval Louisiana State University (LSU) a bol súčasťou univerzitného basketbalového tímu LSU Tigers.

O'Neal začal svoju kariéru v NBA v roku 1992, keď bol draftovaný floridským tímom Orlando Magic. V roku 1996 bol O'Neal vybraný, aby sa stal súčasťou amerického olympijského basketbalového tímu.

Neskôr v tom istom roku opustil Orlando a pripojil sa k Los Angeles Lakers, tímu, s ktorým hral niekoľko rokov až do roku 2004, kedy bol vymenený do Miami Heat. V roku 2008 sa pripojil k Phoenix Suns a zostal s nimi až do roku 2009, kedy bol vymenený do Cleveland Cavaliers. Jeho cesta za Cavaliers však trvala krátko, pretože v roku 2010 ho získal Boston Celtics a v roku 2011 oznámil svoj odchod do dôchodku.

Na konci kariéry dosiahol viac ako 28 000 bodov a štyri majstrovské prstene. Povedal Športové centrum že hoci sa odvtedy bude sústrediť na svoju rodinu a na svoje novonarodené dieťa, jeho čas ako hráč NBA si bude navždy ceniť: „Súťaž mi bude chýbať. Budem chýbať, viete, honba za prsteňom. Vieš, vlastne mi bude všetko chýbať.'

V súčasnosti je Shaquille O'Neal športovým analytikom v TNT Inside the NBA a má odhadovanú čistú hodnotu 400 miliónov dolárov. V roku 2016 bol uvedený do Basketbalovej siene slávy.

Vzťah

Laticia a Shaquille sa stretli v roku 2014 po tom, čo sa Laticii predstavil na večierku. Zrejme ju zazrel už z diaľky a požiadal ju, aby spolu urobili „modrooké deti“, ako povedala Laticia v roku 2018.

V čase, keď Laticia chodila s niekým iným, však Shaquille O'Neal ignoroval názory jej vtedajšieho priateľa a požiadal ho, aby už Laticii nevolal.

Po tomto neobyčajnom prvom stretnutí Laticia a Shaquille oficiálne nadviazali vzťah, ktorý sa im podarilo udržať väčšinou v súkromí, napriek tomu, že od začiatku priťahoval pozornosť médií.

Hoci Laticia aj Shaquille mali svoje vlastné povolania a projekty, ktoré ich zamestnávali, dokázali si nájsť čas jeden na druhého: „Ak nepracujem, som s ním na cestách a o týždeň môžeme byť v tri rôzne štáty,“ povedala telegram v roku 2017.

Povesti a rozkol

Koncom roka 2017 Laticia zdieľala na Instagrame fotku, na ktorej nosí diamant na štvrtom prste. To spôsobilo rozruch, pretože fanúšikovia páru predpokladali, že sú zasnúbení.

Rolle však čoskoro poprel pravdivosť spomínaných klebiet: „Mám veľa diamantových prsteňov. Shaq mi kupuje veľa diamantov. Neuvedomil som si, že to ľudia uznajú. Len som si myslel, že je to skvelý obrázok.“

Zdalo sa, že pre dvojicu je všetko v poriadku až do júla 2018, keď niekoľkí webové stránky začal špekulovať, že Laticia a Shaquille sa rozišli. Podľa správ sa vzťah skončil v marci toho roku, hoci médiá si všimli, že k rozchodu došlo až vtedy, keď vymazala fotky svojich narodenín zo svojho Instagramu, na ktorom sa objavil.

Koncom júna toho roku sa Laticia vydala na dlhú cestu do Európy, z ktorej zdieľala niekoľko obrázkov na svojich sociálnych sieťach. Na titulkoch svojich príspevkov potvrdila, že sa cíti „slobodná“. Medzitým sa Shaquille zúčastnila rôznych oficiálnych podujatí NBA a nebola na nich prítomná.

Hoci ani jeden z nich nepotvrdil, že sa ich vzťah skončil, už ich spolu nikdy neprichytili.

Čistá hodnota

Ku koncu roka 2020 má Laticia Rolle odhadovanú čistú hodnotu 2 milióny dolárov, čo je výsledok jej kariéry módnej návrhárky a zo sponzorstva, ktoré získala od blogerky o životnom štýle.

Fyzický vzhľad

Laticia Rolle je krásna žena zmiešaného etnika. Má štíhlu postavu, modré oči a kučeravé hnedo-blond vlasy. Je vysoká 5 stôp 6 palcov (1,67 m), no jej hmotnosť nie je známa.

Zaujímavosti

Laticia Rolled chce mať dve deti. V roku 2020 sa prostredníctvom príspevku na Instagrame priznala, že utrpela a potrat začiatkom toho roku napísal na titulok k obrázku: „Uzdravenie bolo pre mňa krásnou cestou plnou vzostupov a pádov, smútku a radosti.“

Na pravej ruke má dve tetovania.

Má na Instagrame televízny seriál s názvom Amplify Her Voice.