• Hlavná
  • Herci
  • Untold Truth Of Maggie Lawson's Ex-Manžel – Ben Koldyke

Untold Truth Of Maggie Lawson's Ex-Manžel – Ben Koldyke

ObsahKto je bývalý manžel Maggie Lawsonovej Ben Koldyke? Wiki Bio

Benjamin ‚Ben‘ Koldyke sa narodil v Chicagu, Illinois, USA, 27. marca 1968, takže jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. On je herec , najznámejší tým, že stvárnil vedľajšiu postavu dôstojníka Tommyho Johnsona v komediálnom filme Stuck on You v roku 2003, v ktorom hrali Matt Damon a Greg Kinnear a ktorý sleduje siamské dvojičky, ktoré prídu do Los Angeles, aby sa jedno z nich mohlo stať hercom. Meryl Streep a Eva Mendes, ktoré tiež hrali vo filme, boli nominované na cenu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

The Boops

Príspevok zdieľaný používateľom Ben Koldyke (@benkoldyke) 17. mája 2018 o 18:06 PDT

Raný život a vzdelanie

Bena vychovávali ako slobodné dieťa v Kenilworthe v štáte Illinois jeho matka Patricia Blunt Koldyke, ktorá pracovala v investičnej firme Laird Norton Company, a jeho otec Martin J. Mike Koldyke, ktorý bol investičným bankárom, ktorý bol známy tým, že založil Frontenac Company, ktorá do roku 2017 investovala viac ako 1,5 miliardy dolárov do viac ako 200 partnerstiev.

Ben navštevoval strednú školu New Trier High School, kde sa zaujímal o futbal a hral za školský tím s bilanciou 14-0, no na štátnom šampionáte prehrali. Po imatrikulácii v roku 1986 sa zapísal na Choate Rosemary Hall, potom prešiel na Dartmouth College, kde v roku 1990 získal bakalársky titul z angličtiny, zatiaľ čo tam hral futbal za univerzitný tím.

Vystúpenia v televíznych seriáloch

Po promócii začal Ben vyučovať angličtinu a futbal na miestnej strednej škole v Chicagu a občas sa objavil vo filmoch a televíznych seriáloch. V roku 2008 sa stretol s Robom McElhenneym, ktorý hral v seriáli It’s Always Sunny vo Philadelphii a ktorý ho pozval, aby sa objavil vo vážnejších televíznych reláciách, čo pomohlo Benovi získať uznanie, ktoré potreboval.

Ben debutoval v televíznom seriáli v roku 2004, keď stvárnil dôstojníka policajného oddelenia v Los Angeles. akčný seriál 24 , zatiaľ čo v roku 2009 sa objavil v jednotlivých epizódach seriálu, ako je komédia Odvážne nikam nevedie, oceňovaný sitcom It’s Always Sunny in Philadelphia a komédia The Big D.

Svoju prvú opakujúcu sa rolu získal v roku 2010, keď stvárnil Dalea Tomassona v piatich epizódach dramatického seriálu Veľká láska, predtým ako bol pozvaný ako hosťujúca hviezda ako Don Frank v šiestich epizódach populárneho sitkomu How I Met Your Mother, v ktorom hral Josh. Radnor, Jason Segel a Cobie Smulders a ktorý sleduje príbeh muža, ktorý sa roky bavil so svojimi štyrmi priateľmi, kým stretol svoju budúcu manželku. Séria mala obrovský úspech, získala 25 ocenení a bola nominovaná na 91 ďalších vrátane dvoch Zlatých glóbusov.

V roku 2012 Ben stvárnil jednu z hlavných úloh Lee Standisha v 11 epizódach sitkomu Work It, predtým ako hosťoval v epizóde politického dramatického seriálu The Newsroom v roku 2013.

Nasledujúce tri roky stvárnil iba opakujúce sa postavy v seriáloch, ako je živá akčná rodinka Gortimer Gibbon’s Life on Normal Street, sitcom Pán Robinson a dobová dráma Masters of Sex.

Niektoré z jeho najnovších účinkov v televíznych seriáloch boli v komédiách Obmedzte svoje nadšenie v roku 2017 a Silicon Valley v roku 2018 a vo fantasy komédii The Good Place v roku 2019.

Úlohy vo filmoch

Ben debutoval vo filme v roku 2000, keď stvárnil postavu Kelly's Boyfriend v komediálnej dráme The Next Best Thing, v ktorej hrali Madonna, Rupert Everett a Benjamin Bratt a ktorá sleduje ženu, ktorá spí so svojím homosexuálnym priateľom, a potom, čo otehotnie. rozhodli sa vychovávať dieťa spolu, film získal tri ceny a bol nominovaný na 10 ďalších. V tom istom roku si Ben zahral vedľajšiu postavu v historickom politickom trileri Trinásť dní, v ktorom hrali Kevin Costner a Bruce Greenwood.

Ben Koldyke

V roku 2001 napísal, režíroval a hral v komediálnom filme Červená zóna, ktorý získal protichodné recenzie, a v roku 2002 napísal a režíroval komediálny film Usáma bin Ládin: Behind the Madness , ktorá nasleduje po rozhovore anketára s Usámom o jeho teroristických aktivitách. V roku 2003 Ben hral vedľajšiu postavu v romantickej komediálnej dráme Say I Do, v ktorej hrali David Bel Ayche a Samuel Bliss Cooper a ktorá sleduje dvoch ľudí, ktorí sa chystali mať dokonalú svadbu, kým sa nestalo niečo neočakávané. Film získal 17 ocenení, zatiaľ čo Ben získal špeciálnu cenu poroty za herecký výkon pre špeciálneho herca na medzinárodnom filmovom festivale Gasparilla.

Niektoré z Benových najnovších účinkov vo filmoch boli v krátkej komédii Jedi Gym v roku 2008, ktorú tiež napísal, a akčnom thrilleri The Finest Hours, v ktorom stvárnil Sama v roku 2016.

Milujte život a manželstvo s Benom Koldykom

Ben sa stretol s Maggie Lawson, keď spolu pracovali na seriáli Back in the Game v roku 2013, a krátko nato spolu začali chodiť. Takmer o dva roky neskôr, 8. augusta 2015, sa obaja zosobášili na súkromnom obrade, ktorý sa konal v Las Vegas na Benovom rodinnom ranči, no manželstvo trvalo necelé dva roky. keďže sa začiatkom roku 2017 rozviedli . Hovorí sa, že sa títo dvaja rozišli, pretože Maggie sa chcela sústrediť na svoju kariéru, zatiaľ čo Ben si chcel založiť rodinu.

Pred Benom randila Maggie s Jamesom Rodayom niekoľko sedem rokov, keď hrali pár v seriáli Psych, ako aj vo filmoch Psych: The Movie a Psych 2: Lassie Come Home. Rozišli sa v roku 2013 z neznámych dôvodov.

Ben je od rozvodu s Maggie slobodný, zatiaľ čo niektorí z jeho fanúšikov uviedli, že videli herca tráviť čas s neznámou ženou.

Záľuby a iné záujmy

Ben sa zaujíma o stand-up komédie a raz alebo dvakrát vystúpil, pričom sa rád pozerá na iných ľudí – dvaja z jeho obľúbených stand-up komikov sú zosnulí Robin Williams a Chris Rock. Rád cestuje a bol po celých Spojených štátoch za prácou aj zábavou, pričom bol aj v niekoľkých európskych krajinách vrátane Anglicka a Francúzska.

Je fyzicky aktívny, keďže má každý týždeň štyri až päť tréningov v posilňovni, pričom drží aj trochu prísnu diétu, teda jeho svalnaté telo.

Ben má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Julia Roberts, Natalie Portman a Matt Damon, zatiaľ čo filmy, ktoré najradšej sleduje, sú Pretty Woman, Notting Hill a Catch Me If You Can. Rád tiež sleduje televízne seriály, pričom jeho najobľúbenejšou je akčná kriminálna dráma Útek z väzenia.

Vzhľad a čistý majetok

Ben má 52 rokov. Má krátke čierne vlasy a modré oči, meria 1,78 m (5 stôp) a váži približne 75 kg. Od mája 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 7 miliónov dolárov.

Ben Koldyke učí v telocvični Jimmyho Hoopera na Mr. Robinson: https://youtu.be/yJniozXiVZY

pridané pán Robinson na Piatok 24. júla 2015

Kto je Maggie Lawson? Wiki Bio

Maggie Cassidy Lawson sa narodila v Louisville, Kentucky USA 12. augusta 1980 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je to herečka, ktorá získala uznanie po stvárnení detektívky Juliet ‘Jules’ O’Hara v detektívnom komediálnom seriáli Psych.

Maggie bola vychovaná v Louisville jej otcom Mikeom Lawsonom, ktorý bol manažérom hotela, a jej matkou Judy, ktorá bola v domácnosti. Maggie študovala na St. Stephen Martyr School predtým, než začala navštevovať Assumption High School, kde sa začala zaujímať o herectvo a objavila sa v niekoľkých hrách hraných na škole. Po imatrikulácii v roku 1998 sa rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale ísť za svojím snom stať sa slávnou herečkou.

Vo svojej prvej hre sa objavila, keď mala osem rokov, a vo veku 12 rokov pôsobila ako moderátorka detskej show Kid’s Club, ktorá sa vysielala na WDRB Fox 41.

V televíznom seriáli debutovala vo veku 16 rokov, keď stvárnila Madelyn v štyroch epizódach sitkomu Unhappily Ever After, po ktorých nasledovali jej vystúpenia v jednotlivých epizódach niekoľkých seriálov, ako napríklad Step by Step, Meego a Kelly Kelly. iní.

Uznanie získala v roku 2001, keď stvárnila hlavnú postavu Evy v sitkome Inside Schwartz, a potom stvárnila bežné postavy v sitcomoch It's All Relative v roku 2003 a Crumbs v roku 2006. V nasledujúcich rokoch sa Maggie objavila v niekoľkých seriáloch a filmoch. z jej najnovších úloh boli vo vianočnom filme Christmas in Evergreen: Tidings of Joy v roku 2019, v sitcome Outmatched, v ktorom stvárnila hlavnú postavu Kay, a v kriminálnom mysterióznom filme Psych 2: Lassie Come Home, v ktorom hrala hlavnú úlohu. rolu ako Juliet O'Hara, obe začiatkom roka 2020.