Untold Truth about ‘Street Outlaws’ Star – Jeff ‘AZN’ Bonnett

Jeff Bonnett, muž s nezvyčajným povolaním, je jedným z mnohých, ktorým bolo umožnené premeniť ich výstredné záľuby na kariéru. Jeff Bonnet je pouličný pretekár, ktorému sa v uliciach Oklahomy hovorí „AZN“. Raketovo sa preslávil, keď ho Discovery Channel v roku 2013 zaradil do skupiny Street Outlaws. Odvtedy sa nenápadný a nenápadný životný štýl pretransformoval na očarujúcu kariéru vo vnímaní verejnosti. Bonnett je filozofický mladík v priamom svete a práve táto dichotómia z neho robí takú príbuznú a milovanú postavu v seriáli.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#jeffbonnett #azn #streetoutlaws #farmtruck #sema #sema2016

Príspevok zdieľaný používateľom Sofia Triplettová (@sofiiatriplett) 4. novembra 2016 o 17:20 PDT

ObsahRaný život a rodina

Detstvo

Na rozdiel od mnohých celebrít sa Jeff Bonnett nehanbí zdieľať informácie o svojom ranom živote a rodine. Jeff sa narodil 3. augusta 1981 v Oklahome v USA ako druhé dieťa Denisa a Matsu Bonnettovcov a mladšieho brata Brendy Bonnettových. Jeho rodina má bohatú históriu, jeho otec slúžil v notoricky známej vojne vo Vietname a jeho matka pochádza z Taiwanu. Denis Bonnett bol automobilový nadšenec, ktorý preniesol svoju vášeň na svojho syna, povzbudzoval ho a vzdelával, ako najlepšie vedel. Denis dokonca ešte počas strednej školy požičal svojmu synovi toľko, aby si mohol kúpiť svoje prvé auto, Chevrolet II Nova 1964.

Využil túto udalosť ako príležitosť učiť sa pre svojho syna, ktorý sa zaviazal vrátiť 2 800 dolárov. Jeff príbuzný Motortrend že mi požičal peniaze a ja som mu musel každý mesiac splácať ako v banke.

Jeff sa pri zarábaní peňazí spoliehal na svojho podnikateľského ducha. Začal pracovať ako maliar, maľoval adresy mimo domov, aby ich hasiči mohli ľahko identifikovať, ak by to bolo niekedy potrebné. Už vtedy mal Jeff vášeň pre vozidlá a trávil čas so svojím otcom výmenou motora Chevy za motor V-8 vyššieho kalibru.

Tragédia

Bonnetova mladosť bola sužovaná tragédiou, napriek jeho šťastiu a blízkosti k rodičom.

V roku 1997 zomrel Matsu Bonnett po boji s rakovinou. Už to bolo dosť tragické, ale keďže mal Jeff len 16 rokov, ukázalo sa, že to bolo zničujúce. Jeff prišiel o otca len o niekoľko rokov neskôr v roku 2001 na infarkt. Jeho jedinou zostávajúcou rodinou je jeho sestra Brenda Bonnett.

Vzdelávanie

Jeff prešiel veľmi malým formálnym školením. Jeho otec bol jeho prvým vodičom, ale vzťahy medzi študentmi a učiteľmi to neboli najlepšie a často sa to zvrhlo v veľa kriku a úzkosti, Bonnett pripúšťa, že to bolo pravdepodobne spôsobené jeho nevyspytateľnou jazdou a nedostatkom rozumu na ceste. Bez ohľadu na to to bol jeho otec, kto ho uviedol do sveta šoférovania, aspoň v konvenčnom zmysle.

Neskôr Jeff Bonnett zomrel Sean Whitely , lepšie známy ako „Farmtruck“, a po smrti svojho otca sa Farmtruck stal tak trochu otcovskou postavou Jeffa a naučil ho jazdiť tak, ako dnes.

Kariéra

Racing a Farmtruck

Jeff neprezradil, kedy presne začal svoju kariéru v pouličných pretekoch, ale bol mladý. Skúsil šťastie, vybudoval si reputáciu medzi ostatnými pretekármi, a keď sa rozhodol postaviť sa kráľovi ulíc, prvýkrát stretol Farmtruck, o ktorý prišiel, ale to bol začiatok vzťahu medzi nimi dvoma.

On a Sean sa spojili, Jeff šoféroval VW Bug z roku 1966, láskyplne nazvaný „Dung Beetle“, skrývajúci motor Turbo Charges Precision s výkonom 1 000 HP, a Farmtruck jazdiaci na pickupe C-10 Chevy z roku 1970 s názvom „ Farmtruck “, ktorý má vlastný blokový engine a ďalšie tajné vylepšenia.

Pouliční psanci a garážová rehabilitácia

Po preskúmaní Discovery Channel sa pridali Jeff Bonnet a Sean Whitely Pouliční zbojníci ako silný tím. Prehliadka skúma pouličné preteky, ktoré sa mýlia na strane nezákonnosti, a inováciu prerobenia automobilov.

Majú zaujímavú tímovú dynamiku, pričom Sean robí veľkú časť pretekania, zatiaľ čo Bonnet sa stará o technickejšie detaily a navádza ostatných pretekárov na cestu tým, že hovorí a podceňuje odbornosť ich auta. Jeho úspech na výstave viedol k tomu, že v roku 2017 hral v spin-offe Garage Rehab, ktorý sledoval automobilových expertov, ktorí cestovali, aby rozšírili svoje znalosti a pomohli ostatným autoservisom dostať sa do popredia v tomto odvetví.

Iné podniky

Sean a Jeff sa pri nakladaní chleba na stôl nespoliehajú len na svoj objav Discovery.

Títo dvaja zarobili na svojej rastúcej sláve založením obchodu s tovarom s názvom FNA Firehouse, ktorý umožňuje fanúšikom kúpiť čokoľvek od plagátov zobrazujúcich ich dvoch až po značkové oblečenie. Obaja vlastnia aj automobilové štúdio Farmtruck a AZN Shop, ktoré poskytuje kvalitnú prácu a servis.

Osobný život

Na rozdiel od jeho mladosti sa o Jeffovom súčasnom živote vie veľmi málo. Jeho náklonnosť k autám je stále silná, Farmtruck mu dokonca pomáha pri získavaní jeho prvého auta, ktoré si zachováva čestné miesto v jeho garáži. V súčasnosti je slobodný a odmietol nepodložené fámy, ktoré špekulovali, že je gay.

Má jednu dlhoročnú priateľku, 15 rokov, menom Leesa Lacy, ktorá je vydatá a má dieťa, no stále udržiava ich blízky vzťah.

Vzhľad

Zmiešaná etnická príslušnosť Jeffa Bonnetta je evidentná v jeho črtách. Má tmavé vlasy a oči, a hoci nie je mohutnej postavy, je zreteľne svalnatý. Štatistika jeho tela nie je známa.

Čistá hodnota a plat

Jeff Bonnett má rôzne zdroje príjmov – Street Outlaws, FNA Firehouse, Farmtruck a AZN Shop a výplatu z víťazstiev v pouličných pretekoch. Hovorí sa, že dostane 20 000 dolárov za epizódu show, ale to nie je podložené. Jeho súčasná čistá hodnota sa od polovice roku 2020 odhaduje na viac ako 350 000 dolárov.