Tyler Grosso – Všetko, čo o ňom potrebujete vedieť

ObsahKto je Tyler Grosso? Wiki Bio

Tyler Grosso sa narodil v Severnej Karolíne v USA 1. decembra 1993, jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Tyler je umelec a dizajnér, ktorý je známy tým, že spustil svoju vlastnú značku oblečenia s názvom Superrradical.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Haf haf

Príspevok zdieľaný používateľom TY (@tylergrosso) 18. júna 2019 o 18:38 PDT

Raný život a vzdelanie

Tylera vychovávala v Charlotte jeho matka, ktorá musela pracovať v dvoch zamestnaniach, aby uživila seba a Tylera po tom, čo ju opustil manžel, keď mal Tyler iba dva roky. Tyler sa začal zaujímať o oblečenie a módu vo veľmi ranom veku, keď sledoval, ako sa jeho matka oblieka do práce a do spoločnosti, a často jej dával rady. Keď sa zapísal na strednú školu, začal sa ešte viac zaujímať o módu v spolupráci so svojimi rovesníkmi a prichádzať s novými nápadmi a keď navštevoval 11. ročník, rozhodol sa odísť zo školy a venovať sa kariére módneho návrhára.

Počas navštevovania strednej školy bol fyzicky aktívny, hral futbal a basketbal, ale len preto, že veril, že mu to pomôže mať lepšie známky a ľahko dokončiť školu.

Kariéra módneho návrhára

Po skončení školy začal pracovať v potravinách, aby mal dosť peňazí pre seba a pomáhal matke. Nakoniec absolvoval online kurzy a v roku 2013 získal diplom všeobecného vzdelávania (GED).

V roku 2014 sa Tyler presťahoval do New Yorku v nádeji, že vo svojej kariére dosiahne určitý pokrok, a začal pracovať pre hip hopový kolektív ASAP Mob ako ich asistent. ASAP Mob založili v roku 2006 ASAP Bari, ASAP Rams a ASAP Illz, pričom jej členmi sú dnes rapperi, režiséri hudobných videí, producenti a módni návrhári.

Tyler s nimi strávil takmer rok, než sa rozhodol vydať sa sám a vytvoriť si vlastnú značku s názvom Superrradical – oblečenie, ktoré vytvára, je väčšinou ovplyvnené rockovými skupinami ako Red Hot Chilli Peppers a The Doors. Spustil svoj internetový obchod s oblečením, na ktorom predáva svoje oblečenie, ktoré sa dá kúpiť aj v mnohých iných internetových obchodoch.

Milujte život a priateľky

Tyler priznal, že ho priťahujú modelky na Instagrame a prvá priateľka, s ktorou chodil a o ktorej verejnosť vie, bola Layla Shapiro, modelka, ktorá sa volá Príliš chudobný .

Narodila sa v USA 8. mája 1993 v znamení zverokruhu Býk a má americkú národnosť. Je fashionistkou a štýlovou blogerkou, ktorá na svojom účte zdieľa svoje kombinácie oblečenia a všeobecné módne rady – jej účet na Instagrame sleduje takmer 600 000 ľudí. Spustila aj svoj vlastný obchod s vintage oblečením, pričom toto oblečenie bolo okrem iného prezentované v obchodoch ako The Cobra Shop a Galore. Tyler a Layla už roky spolupracujú na nápadoch na svoje oblečenie.

Na koži má nafarbené množstvo tetovaní vrátane slov „Too Poor“, ktoré si sama vytetovala na kolená ihlou a ceruzkou, keď prvýkrát prišla do Los Angeles.

Títo dvaja spolu chodili viac ako rok, potom po rozchode začal Tyler chodiť s Grace Shields, ďalšou slávnou modelkou Instagramu. Narodila sa 1. januára 1997 v Narberthu v Pensylvánii USA – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Populárnou sa stala len vďaka minulému vzťahu s Lil Xanom, slávnym rapperom, a niekedy v roku 2017 začala chodiť s Tylerom.

Zrejme spolu chodili do januára 2019, odkedy je Tyler slobodný.

Fámy a kontroverzie

V januári 2018 vyhral World Wrestling Entertainment (WWE) Cruiser Weight šampión Enzo Amore, bol obvinený zo znásilnenia od Philomeny Sheahan, pričom sa tvrdilo, že Tyler tam bol s Enzom, keď došlo k znásilneniu. Prípad bol však stiahnutý po tom, čo sa dostali k správam medzi Philomenou a jej priateľkou, v ktorých sa ukázalo, že Enzov a Philomenin pohlavný styk bol konsenzuálny.

https://twitter.com/tylergrosso/status/1202018840441278464

Záľuby a iné záujmy

Tyler rád trávi svoj voľný čas vonku na skateboarde alebo len tak na pive s kamarátmi, má tiež rád párty a je pravidelným hosťom v niekoľkých kluboch v okolí Los Angeles. Rád sleduje filmy, pričom medzi jeho obľúbených hercov a herečky patria Bruce Willis, Richard Gere a Kate Winslet, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú The Big Lebowski, Dumb and Dumber a The Eternal Sunshine of the Spotless Mind. Je milovníkom zvierat a má a domáci pes menom Fendi ktoré možno vidieť na niektorých obrázkoch, ktoré Tyler nahráva na Instagram.

Tyler vo svojom voľnom čase rád cestuje a bol v niekoľkých štátoch USA, ako je Florida, New York a Kalifornia, pričom v Európe bol aj v Nórsku, Anglicku a Írsku. Zima je jeho obľúbeným obdobím, pretože rád lyžuje a snouborduje, pričom má rád aj leto, väčšinou na popíjanie kokteilov na pláži a kúpanie v oceáne.

Vzhľad a čistý majetok

Tyler má 26 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 1,7 metra a váži okolo 66 kg. Začiatkom roku 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje na viac ako 500 000 dolárov – je vlastníkom Porsche v hodnote viac ako 60 000 dolárov.