• Hlavná
  • Herci
  • Tristin Mays“ (Riley Davis na „MacGyver“) Etnická príslušnosť, čistá hodnota

Tristin Mays“ (Riley Davis na „MacGyver“) Etnická príslušnosť, čistá hodnota

ObsahKto je Tristin Mays?

Tristin Mays sa narodila 10. júna 1990 v New Orleans v štáte Louisiana v USA a je herečkou, ktorá sa preslávila najmä prácou v televíznom seriáli Reboot MacGyver, v ktorom stvárňuje skrytú agentku Riley Davisovú. Počas svojej kariéry pracovala aj na iných populárnych reláciách, vrátane The Vampire Diaries.

Bohatstvo Tristina Maysa

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Tristin Mays odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila úspešnou kariérou herectva v tejto profesii od roku 1996. Pracovala aj na niekoľkých celovečerných filmoch, ako aj na niekoľkých nezávislých projektoch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

🤔

Príspevok zdieľaný používateľom Tristin Mays (@tristinmays) 19. februára 2020 o 11:46 PST

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Kým sa Tristin narodila v New Orleans, jej otec pracoval v armáde, čo znamenalo, že sa kvôli jeho práci museli veľa pohybovať. Nakoniec sa usadili v New Yorku a tam strávila väčšinu svojho detstva. Jej matka pracovala ako umelkyňa a pomohla v nej vzbudiť záujem o umenie. Rodina sa znova presťahovala a usadila sa v kalifornskom Moreno Valley. V mladom veku sa venovala herectvu, čo viedlo k jej prvej profesionálnej úlohe v televíznom filme Harambee! v roku 1997.

V tom istom roku bola obsadená do svojej prvej pravidelnej seriálovej úlohy v Guilah Guilah Island, čo je detský seriál, ktorý sa vysielal ako súčasť programovania Nicka Jr.

Ako naznačuje názov, je to trochu inšpirácie kultúrou Guilah, Afroameričanmi v USA, ktorí prijali väčšinu svojich afrických koreňov. Na šou pracovala sezónu ako stála, ale nakoniec odišla, aby sa ďalej vzdelávala. Navštevovala strednú školu Vista del Lago, jednu zo štyroch stredných škôl v jej oblasti.

Návrat k herectvu

Po štvorročnej prestávke od herectva kvôli štúdiu sa Mays vrátila a stala sa opakovaným hosťom v televíznom seriáli Alias, kde stvárnila postavu Robina Dixona. Televízny seriál vytvoril JJ Abrams, v hlavnej úlohe Jennifer Garner, ktorá hrá úlohu dvojitej agentky pre Ústrednú spravodajskú službu (CIA), ktorá sa vydáva za špióna zločineckej organizácie SD-6.

Prehliadka sa zameriava hlavne na jej život ako špiónky, ktorá sa snaží zakryť svoju pravú identitu pred rodinou a priateľmi a zároveň odhaľuje tajomstvá, ktoré po sebe zanechala postava z obdobia renesancie. Predstavenie sa zvažuje jeden z najlepších televíznych relácií svojho času.

Potom mala hosťujúce úlohy vo filmoch True Jackson, VP, Everybody Hates Chris a Ned’s Declassified School Survival Guide. V roku 2009 bola obsadená ako stála v šou Private, ktorá je založená na Kate Brian románová séria rovnakého mena. Pracovala na šou počas celého jej trvania a nasledujúci rok sa objavila v opakovanej úlohe v Zeke a Luther.

Situačná komédia vysielaná na Disney Channel rozpráva príbeh dvoch najlepších priateľov, ktorí sa chcú stať najlepšími skateboardistami na svete.

Filmové dielo

Začiatkom roku 2010 sa Tristin menej sústredila na televíziu, keďže začala prijímať viac filmových úloh, ale niektoré z jej televíznych projektov v tomto období zahŕňali hosťovanie v novinách The Newsroom, Victorious a Big Time Rush. V roku 2011 debutovala v krátkom filme Hot Dog Water, ktorý viedol k jej prvému celovečernému filmu – Thunderstruck.

Vo filme si zahrali profesionálny basketbalista Kevin Durant a Taylor Gray, sledujúci príbeh chlapca, ktorý nejakým spôsobom získa schopnosť Duranta a potom musí prísť na to, ako mu to vrátiť.

O rok neskôr bola obsadená do House Party: Tonight’s the Night, piatej časti filmovej série House Party. Slúži ako pokračovanie tretieho filmu, ktorý sleduje dvoch stredoškolákov, ktorí sa rozhodnú usporiadať párty, zatiaľ čo ich rodičia sú preč na výlete mimo mesta. Film bol vydaný priamo na DVD. Jej zatiaľ posledným filmovým projektom bola menšia úloha vo filme The Wedding Ringer z roku 2015, romantickej komédii s Kaley Cuoco, Joshom Gadom a Kevinom Hartom.

to nedopadol dobre keď prišlo na recenzie, ale aj tak sa mu podarilo zarobiť v pokladni.

Nedávne projekty – MacGyver

V roku 2015 sa Mays vrátila do televízie, pretože bola obsadená do opakujúcej sa úlohy v seriáli The Vampire Diaries, kde túto postavu stvárnila. Sarah Salvatore . Prehliadka je adaptáciou rovnomennej knižnej série LJ a bola počas svojej existencie veľmi populárna, známa tým, že pozdvihla mnohé z kariér jej hviezd, najmä kariéry Niny Dobrev, ktorá neskôr opustila show po šiestej sezóne. Mays sa potom objavila v epizóde Supergirl, predtým ako začala pracovať na televíznom filme Night of the Wild.

Nasledujúci rok bola obsadená do ďalšej hlavnej úlohy so začiatkom reštartu MacGyver v seriáli ju hrá po boku Lucasa Tilla, ktorý hrá titulnú postavu. Rovnako ako pôvodná séria, MacGyver je známy svojou vynaliezavosťou a inžinierskymi znalosťami, ktoré využívajú tieto talenty namiesto použitia smrtiacej sily. Šou beží najmenej päť sezón a hovorí sa, že sídli v rovnakom vesmíre ako Hawaii Five-0. Počas práce na show mala aj niekoľko ďalších projektov, konkrétne Switched at Birth a Impractical Jokers, v ktorých vystupovala ako hosť.

Osobný život

Tristin je slobodný a neodhalil žiadne minulé ani súčasné romantické vzťahy. Je zmesou pôvodných Indiánov, Afroameričanov a kreolských predkov, na ktoré je veľmi hrdá, pričom dodržiava niekoľko aspektov svojho dedičstva. Vo svojom voľnom čase rada hrá videohry a miluje zvieratá, keďže vlastní psa. Je tiež veľkým fanúšikom osemdesiatych rokov, najmä ich hudby. Je tiež veľkou fanúšičkou chlapčenskej skupiny NSYNC, často o nich uverejňuje videá počas ich rozkvetu.

Nakoniec – má veľmi rada ananás.