Tran Jeong – Kto je manželka Kena Jeonga? Vek, rakovina, čistá hodnota

Tran Jeong je vietnamsko-americký rodinný lekár, ktorého sláva sa oženila so stand-up komikom a hercom Kenom Jeongom, ktorý je známy najmä úlohami v komediálnom seriáli NBC, Community a filmovej trilógii The Hangover.

ObsahRaný život a rodina

Tran Jeong sa narodila ako Tran Ho 24. februára 1972 v USA rodičom prisťahovalcom z Vietnamu, ktorí ju vychovali v USA. Žiadne ďalšie informácie o jej rodine a ranom živote nie sú k dispozícii.

Vzdelanie

Ani o jej imatrikulácii nie sú žiadne informácie zo strednej školy, ale ona absolvoval z Lekárskej fakulty Davida Geffena na Kalifornskej univerzite v Los Angeles (UCLA) a potom absolvovala rezidenčný pobyt rodinného lekárstva na Kaiser Permanente v Kalifornii. Je certifikovaná Americkou radou rodinného lekárstva.

KEN JEONG & TRAN JEONG

pridané Jeannette Iliana - To najlepšie od Jeannette Iliana na Nedeľa 22. septembra 2019

Kariéra

Už viac ako dve desaťročia vykonáva medicínu ako rodinná lekárka v Kalifornii. V súčasnosti má prax vo Woodland Hills aj v Thousand Oaks.

Osobný život

Tran a Ken obaja pracovali v Kaiser Permanente vo Woodland Hills. Stretli sa na šťastnej hodine pre lekárov v reštaurácii Dave & Buster’s niekedy v roku 2002 a rozprávali sa o tom, aký je život lekára a slobodný v Los Angeles, a povedali si: ‚Oh wow. Máme spoločnú biedu. Takže, chceš ísť von?‘ Takto opísal Ken ich prvé stretnutie v rozhovore pre Morning Edition. Tí dvaja spolu chodili dva roky, kým sa v septembri 2004 zviazali. V roku 2007 sa im narodili dcéry dvojičky Zooey a Alexa.

Jej boj s rakovinou

Počas dojčenia jedného z ich dvojčiat v roku 2008 si Tran našla na prsníku hrčku, ktorá sa ukázala ako veľmi agresívny variant, trojnásobne negatívny. rakovina prsníka . Tran sa bál o ich dcéry dvojičky, ak to neprežije, ale povedal, že Ken je pre ňu silný, hoci podľa Kena to bol práve Tran, kto bol ten silný a pokojný. Stalo sa to v čase, keď Ken ukončil svoju lekársku prax a rozhodol sa naplno venovať svojej hereckej kariére. Keď prišla ponuka urobiť The Hangover, Ken mal v tomto ťažkom období ich životov druhé myšlienky na jej prijatie. Tran podstúpil mastektómiu, 16 chemoterapeutických sedení a rádioterapiu. Ken viezol svoju manželku na jej chemoterapeutické sedenia a potom sa o ňu staral, ako aj o ich ročné dvojčatá.

Bola to Tran spolu so svojou matkou, kto povzbudil Kena, aby prijal filmovú ponuku. Chceli tiež, aby mal východisko pre svoje starosti a ťažkosti, pretože zažil to, čo nazývali „vyhorenie opatrovateľa“. V októbri 2010 jej onkológ vyhlásil, že nemá rakovinu, aj keď bola varovaná, že rakovina sa môže vrátiť o dva roky, ale odvtedy ubehlo viac ako desať rokov a ona je stále bez rakoviny.

Kto je Ken Jeong?

Ken Jeong je herec a stand-up komik. Narodil sa ako Kendrick Kang Jo Jeong 13. júla 1969 v Detroite, Michigan, USA, D.K. Jeong a Young Jeong, ktorí sú juhokórejskí prisťahovalci. V roku 1986 promoval na Walter Hines Page High School a v roku 1990 promoval na Duke University v rámci premedikamentózneho štúdia a v roku 1995 získal lekársky diplom so špecializáciou na internú medicínu na University of North Carolina v Chapel Hill.

Potom odišiel do Ochsner Medical Center v New Orleans na svoj pobyt a stal sa a licencovaný lekár a praktizoval medicínu v Kalifornii.

Kenova cesta v herectve a komédii

Jeho láska ku komédii a rozosmievanie ľudí začala, keď bol ešte na strednej škole a zapojil sa do súťaže mužskej krásy o titul Mr. Buccaneer. Nemal žiadne výčitky, že zo seba na verejnosti robí blázna, keď sa v plavkách pózuje ako Lou Ferrigno (neuveriteľný Hulk zo 70. a 80. rokov) a predvedie cover verziu skladby Trikrát za dámu od The Commodores. V tú noc v roku 1986, vo veku 16 rokov, dostal dva standing ovations.

Ken sa chcel venovať herectvu ako profesii a v lete pred medicínou začal navštevovať divadelné kurzy na UCLA.

Intenzívne diskutoval so svojím otcom, ktorý chcel, aby mal stabilnejšie zamestnanie. Jeho otec, ktorý bol v tom čase profesorom ekonómie, musel Kenovi sľúbiť, že ak sa dostane na medicínu, dá mu šancu rozvíjať svoje hobby. Ken bol nakoniec presvedčený, že začne medicínu, a povedal: „Vieš? Je to zaručené, stabilné povolanie. A robíš to dobre a pomáhaš ľuďom.‘ Potom pokračoval v premedikačnom štúdiu na Duke.

Na jeho vášeň pre herectvo a komédiu sa nezabudlo ani počas štúdia na lekárskej fakulte, pretože pravidelne navštevoval večery s otvoreným mikrofónom v rôznych kluboch, ako napríklad Tootie’s Durham Comedy Club a Charlie Goodnights v Raleigh. Počas rezidencie sa tiež zúčastnil a vyhral súťaž Big Easy Laff-Off, čo mu dalo šancu vystúpiť dve noci v Improv v L.A.

Porotcami v tejto súťaži boli zakladateľ pôvodného newyorského klubu Improv komédie Budd Friedman a bývalý šéf NBC Brandon Tartikoff. Takže sa Ken stal cez deň doktorom a v noci stand-up komiksom.

Ken Jeong sa nakoniec presťahoval do LA v roku 1998 a vykonával tam medicínu a pokračoval aj v komediálnych koncertoch. V roku 2007 bol obsadený ako lekár v komédii Knocked Up a po nakrútení filmu sa rozhodol opustiť prax a sústrediť sa na herectvo. V tom čase už bol ženatý, no jeho rozhodnutie podporila manželka.

Filmová séria Hangover

Ken bol obsadený do vedľajšej úlohy okázalého čínskeho gangstra pána Leslieho Chowa v komediálnom filme The Hangover, ktorý mal premiéru 5. júna 2009.

Bol komerčným úspechom s celosvetovým zárobkom viac ako 450 miliónov dolárov, získal pozitívne recenzie od kritikov a získal Zlatý glóbus za najlepší film – muzikál alebo komédiu. Po ňom nasledovali ďalšie dva – The Hangover Part II (2011) a The Hangover Part III (2013), pričom išlo tiež o kasové trháky. Trilógia mala celosvetový zárobok takmer 1,5 miliardy dolárov a Ken bol vo všetkých.

Spoločenstva

Bolo to tiež v roku 2009, keď bol Ken Jeong obsadený do úlohy Bena Changa, Greendaleovho nestabilného učiteľa, v komediálnom seriáli NBC Community, ktorý trval šesť sezón od júna 2015, celkovo 110 epizód. Ken je v súčasnosti hlavným účastníkom diskusie v tretej sezóne americkej verzie The Masked King a v prvej sezóne britskej verzie. Špeciálne sa objavil ako súťažiaci v kórejskej televíznej šou King of Mask Singer v januári 2019 – bol vymenovaný za Zlaté prasiatko a naspieval coververziu hitu Creep od Radiohead.

Zaujímavosti

  • Kenov prvý špeciál, ktorý vyšiel na Netflixe na Valentína v roku 2019, bol venovaný jeho manželke. Volal sa You Complete Me, Ho, zrejme to meno bol Tranov nápad.
  • Tran povedala, že Ken sa jej spýtal, či je v poriadku, keď robil vyskočeného nahého zo scény z kufra auta, a ona povedala: ‚Samozrejme‘ a dobre sa na tom zasmiala. Podľa Kena Tran povedal, že to bude dobrý film na leto, pretože každý chlap by sa po zhliadnutí tejto scény vrátil domov s dobrým pocitom.
  • Keď sa Kena v rozhovore spýtali, či si jeho manželka myslí, že prekročil hranicu alebo to prehnal s vulgárnosťou a hrubosťou svojich stand-up komediálnych rutín, povedal: „Nie, v tom je naozaj dobrá.“ Povedal. obaja majú presne rovnaký cit pre to, čo milujú v komédii.
  • Na udeľovaní cien MTV Movie Awards v roku 2010 získal Ken cenu za najlepší moment WTF za slávnu scénu vo filme The Hangover. Vo svojej ďakovnej reči vzdal hold Tran a oslávil jej uzdravenie z rakoviny. Povedal, že dôvod, prečo urobil film, bol ten, že jeho manželka, ktorá mala v čase natáčania rakovinu, mu povedala, aby sa nebál riskovať, pretože život je krátky.
  • Počas natáčania The Hangover používal vietnamské slová a frázy podľa vlastného výberu spolu s jeho dialógmi, ktorým by rozumeli iba on a jeho manželka, akýsi vnútorný vtip medzi nimi. V rozhovore pre ABC News to nazval „čudný milostný list svojej žene v špinavom filme“, o čom režisér nevedel.
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

V MASKED SINGER vieme niečo o maskách a sme dychtiví pomôcť našim záchranárom, lekárom a zdravotným sestrám, ako len môžeme počas tejto pandémie. FOX a THE MASKED SINGER zakúpili 10 000 chirurgických masiek schválených FDA N95, ktoré včera dorazili do New Yorku a budú distribuované do nemocníc, ktoré súrne potrebujú vybavenie. Je to malý krok, ale chceli sme konať rýchlo, keď hľadáme iné spôsoby, ako môžeme pomôcť. Zostaňte v bezpečí, dodržujte pravidlá CDC a ak si potrebujete oddýchnuť, pridajte sa k nám na špeciálnu dvojhodinovú MASKOVANÚ SPEVÁČKU dnes večer o 8/7 C na FOX. Ľúbim ťa.

Príspevok zdieľaný používateľom Ken Jeong (@kenjeong) 1. apríla 2020 o 9:30 PDT

Dobročinnosť

Keďže Tran prežila rakovinu, jej manžel plne chápal, ako si rakovina vyberá svoju daň, a to nielen na osobe, ktorá ňou trpí, ale aj na rodine. Prispieva rôznym charitatívnym organizáciám proti rakovine a svoju podporu iniciatíve Stand Up to Cancer prejavil aj prostredníctvom svojich príspevkov na sociálnych sieťach.

Vzhľad

Tran je 5 stôp 4 palce. (m) vysoký a štíhlej postavy. Má čierne vlasy a hnedé oči.

Čistý majetok a plat

Jej plat ako rodinnej lekárky nie je odhalený, ale podľa povesti sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov čistý majetok jej manžela Kena Jeonga, ktorý má od apríla 2020 podľa zdrojov viac ako 15 miliónov dolárov, by to znamenalo, že sú schopní dobre zabezpečiť svoje dvojčatá a žiť pohodlne.