Tragický vzťah Paula Walkera a Rebeccy McBrain

Meno Paula Walkera bude navždy žiť v historických knihách Hollywoodu. Aj teraz, takmer sedem rokov po jeho smrti, si Paula budú pamätať ako obľúbeného akčného hrdinu mnohých ľudí, ktorý kedysi urobil z pouličných pretekov jednu z najpopulárnejších aktivít dvadsiateho prvého storočia. Napriek tomu, že sa preslávil ako postava Briana O’Connera vo filmovej ságe „Rýchlo a zbesilo“, existuje veľa vecí, ktoré ľudia o zosnulom hercovi nevedia.

Medzi tieto skryté detaily patrí jeho vzťah s Rebeccou McBrainovou a jeho pomalý vzostup k sláve.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

'To, čo po sebe zanecháš, nie je to, čo je vyryté do kamenných monumentov, ale to, čo je votkané do životov iných.' – Pericles #TeamPW

Príspevok zdieľaný používateľom Paul Walker (@paulwalker) 17. júla 2020 o 16:53 PDT

Mnohí nevedia, že bol detským hercom a tiež hviezdou telenoviel a že matka jeho jediného dieťaťa je často zamieňaná s bubeníčkou Iron Maiden, manželkou Nicka McBraina, tiež Rebeccou McBrain. Po Paulovom odchode dráma neustala, pretože Walkerova matka požiadala o opatrovníctvo jeho dieťaťa, čo viedlo k verejnej právnej bitke. Ak sa chcete dozvedieť viac, pokojne čítajte ďalej, keď uvažujeme o živote, ktorý Paul Walker zanechal, a o tom, čo sa odvtedy stalo.

ObsahPaul’s Walk To Fame

Paul William Walker IV sa narodil v Glendale v Kalifornii 12. septembra 1973.

Jeho matka Cheryl Crabtree bola modelkou a otec Paul William Walker III bol dodávateľ kanalizácie a bývalý boxer, ktorý bol dvojnásobným šampiónom Zlatých rukavíc. Paul bol najstarší z piatich súrodencov, medzi ktorých patrili aj dvaja bratia, Cody a Caleb. S najväčšou pravdepodobnosťou kvôli vplyvu svojej matky začal Paul svoju kariéru ako detský model a herec začiatkom osemdesiatych rokov.

Uznanie získal, keď získal rolu v telenovele „Mladí a nepokojní“, ale preslávil sa vďaka úlohe v „Rýchlo a zbesilo“.

Zdalo sa len osudným, že Paul získa všeobecnú slávu za účinkovanie ako pouličný pretekár, keďže jeden z jeho dedov jazdil v šesťdesiatych rokoch na pretekoch pre Ford na pretekoch.

Paul vyrastal v Sunlande v Los Angeles v Kalifornii a navštevoval kresťanskú školu San Fernando Valley Village. Po imatrikulácii v roku 1991 Paul študoval na niekoľkých komunitných vysokých školách v južnej Kalifornii a nakoniec vyštudoval odbor morská biológia – táto vášeň ho motivovala k účasti v seriáli National Geographic Channel 'Shark Men', ako aj k vstupu do správnej rady Billfish Association. .

Okrem toho bol Paul veľmi vášnivý aj pre autá a v čase svojho odchodu vlastnil viac ako tridsať zberateľských predmetov, medzi ktorými bolo aj niekoľko historických modelov.

Paulove filmové tituly rýchlo rástli po úspechu prvých filmov „The Fast and The Furious“ a zahŕňali tituly ako „Into The Blue“, „Joy Ride“ a veľmi dojímavý film „Eight Below“. Paul však nikdy nedokázal dokončiť natáčanie filmu „Fast 7“ a producent musel na dokončenie filmu použiť svojich bratov ako náhradníkov. Paul bol zabitý v dôsledku autonehody 30. novembra 2013 a všetkým jeho fanúšikom, rodine a priateľom veľmi chýba.

Jeho vzťah s Rebeccou McBrainovou

Rebecca McBrainová sa narodila v roku 1974, takže bola o rok mladšia ako jej dlhoročný priateľ Paul Walker. Kým v roku 1998 nezačala chodiť s Paulom, Rebecca bola pomerne neznáma. Pracovala ako učiteľka základnej školy na Havaji, ale keď začala vidieť, že Paul Walker zanechal vyučovania, aby mohol žiť s ním v Kalifornii.

Hoci sa pár nikdy neoženil, mali spolu dieťa, Paulovo jediné dieťa. Meadow Rain Walker sa narodil 4. novembra 1998 v severnej Kalifornii.

V roku 2009, po tom, čo Rebecca trvala na tom, aby sa obaja vzali a Paul odmietol, sa rozišli. Počas tejto doby sa Rebecca a Meadow presťahovali späť na Havaj, kde Meadow vychovala jej matka. Rebecca sa stala služobníčkou a odvtedy žila v tichosti mimo pozornosti médií.

Kontroverzný vzťah Paula Walkera s Jasmine Pilchard-Gosnell

Po Paulovom neúspešnom vzťahu s Rebeccou McBrain sa stretol Jasmine Pilchard-Gosnell .

Keď tam dáte dobrú vôľu, je úžasné, čo sa dá dosiahnuť. – Paul Walker #DoGood #MondayMotivation #TeamPW

pridané Paul Walker na Pondelok 15. júna 2020

V čase, keď mala Jasmine 16 a Paul 33, no napriek veľkému vekovému rozdielu a kontroverznej povahe ich vzťahu spolu zjavne prežívali šťastné obdobie a chodili spolu sedem rokov, kým Paul predčasne nezomrel.

Hoci sa zo vzťahu nenarodili žiadne deti, Jasmine mala veľmi zdravý a blízky vzťah s Paulovou dcérou Meadow. Jasmine bola z Paulovho odchodu zdrvená, no odvtedy sa presťahovala a momentálne je zasnúbená s hudobníkom Travisom Turpinom.

In The Wake of Paul's Death

Aj keď bol zánik Paula Walkera tragédiou, mnohí sa cítili nútení pridať k dráme. Stalo sa to v prípade súdneho sporu, ktorý proti Porsche podala Paulova dcéra aj jeho otca, ako aj bitky o opatrovníctvo, ktorú podala Paulova matka pre Meadow a ktorá si získala pozornosť verejnosti v roku 2014.

Od pohrebu zosnulého herca prevzala Meadow Rain Walker filantropickú prácu svojho otca a na jeho počesť vyzbierala veľa peňazí na charitu. Ústredná pieseň 'Fast 7' s názvom 'See You Again' v podaní Wiza Khalifu a Charlieho Putha bola vydaná na pamiatku Paula Walkera.