• Hlavná
  • Herci
  • Tom Selleck: partner, manželka, vek, čisté imanie. Je Tom Selleck gay?

Tom Selleck: partner, manželka, vek, čisté imanie. Je Tom Selleck gay?

Tom Selleck je americký herec a producent, narodený 29. januára 1945 v Detroite, Michigan, USA. Je známy najmä svojimi úlohami v televíznom seriáli Magnum, P.I. a Modrá krv.

ObsahSkorý život

Thomas William Selleck sa narodil ako tretie zo štyroch detí Marthy a Roberta Deana Selleckovcov. Jeho starší súrodenci sú Robert a Martha a jeho mladší brat Daniel sa narodil v roku 1950. Neexistujú žiadne informácie o Tomových záľubách v detstve, aj keď je isté, že bol fanúšikom bejzbalového tímu Detroit Tigers.

V čase Tomovho narodenia slúžil jeho otec v armáde ako mechanik. K svojej rodine sa vrátil až v roku 1947, ale s myšlienkou presťahovať sa do Los Angeles, aby našiel lepšie príležitosti pre rodinu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Späť v mojich baseballových časoch. #orioles #baseball #tomselleck #goodolddays

Príspevok zdieľaný používateľom Tom Selleck (@tomselleckofficial) 7. januára 2014 o 13:27 PST

To sa však stalo realitou až v roku 1949, keď Selleckovci pozbierali svojich pár vecí a odcestovali do Kalifornie, kde sa usadili v malom domčeku v Sherman Oaks.

Hoci si patriarcha rodiny našiel prácu ako realitný maklér, ich finančná situácia nebola ani zďaleka privilegovaná, pretože ich príjem bol neistý. Napriek tomu si Tom a jeho súrodenci nikdy neuvedomovali, aká je ich komplikovanosť bola finančná situácia rodiča : ‚Mohol by som ísť do analýzy 20 rokov a nikdy by som z ničoho nevinil svojich rodičov‘.

V detstve sa Tom veľmi zaujímal o šport a hral v niekoľkých školských tímoch. V roku 1962 zmaturoval na Grant High School s basketbalovým štipendiom, ktoré mu umožnilo zapísať sa na Los Angeles Valley College, hoci v juniorskom ročníku prestúpil na University of Southern California (USC) a pri štúdiu sa pripojil k jej basketbalovému tímu Trójania. v Business Administration.

Počas svojho pôsobenia v USC Tom pracoval pre United Airlines ako zástupca, ktorý mu platil štúdium. Tom však nikdy nezmaturoval, namiesto toho odišiel v poslednom ročníku do hereckej školy Beverly Hills Playhouse.

Kariéra

TV debut

Toma Sellecka ešte počas štúdia na USC presvedčili jeho spolužiaci na konkurz do televíznej show The Dating Game, čo mu prinieslo dostatok pozornosti na to, aby sa objavil v iných projektoch, ako je reklama na Pepsi-Colu, a dokonca dostal ponuku trénovať stať sa profesionálnym hercom s pomocou Twentieth Century Fox. Vtedy Tom konečne opustil štúdium, aby sa mohol sústrediť na svoju kariéru.

Pechota a televízny návrat

Tomova herecká kariéra bola dočasne pozastavená počas vojny vo Vietname, keď dostal oznámenie o odvode.

V roku 1967 sa pripojil k pešiemu pluku kalifornskej národnej gardy. Jeho talent a etika ho priviedli k hodnosti seržanta a vybudoval si relatívne prosperujúcu vojenskú kariéru až do odchodu do dôchodku v roku 1973.

Čas, keď slúžil krajine, však na roky vážne ovplyvnil jeho hereckú kariéru. Hoci Tomova zmluva s Foxom bola stále aktívna a obnovovala sa každých šesť mesiacov, v určitom okamihu ho sieť vyhodila.

Tom, ktorý ešte nebol pripravený splniť si svoj sen, si našiel prácu v obchode s odevmi, aby sa uživil, pričom sa vo voľnom čase trénoval v herectve. To mu otvorilo rôzne dvere v zábavnom priemysle, pretože mal zmluvu na účinkovanie v rôznych televíznych reklamách.

Objavil sa aj v niekoľkých pilotoch seriálov, hoci všetky zlyhali a neboli nikdy odvysielané. Jeho odhodlanie uskutočniť svoj sen však neochablo, ako prezradil v rozhovore: „Vedel som, že čoskoro sa dostanem do štádia, kedy to buď budem musieť urobiť, alebo odísť a skúsiť niečo iné. .'

Magnum, P.I

Bez toho, aby vedel, že jeho život sa navždy zmení, Tom Selleck nakrútil pilotný diel Magnum, P.I, ktorý bol okamžite predaný ABC. Jeho postava Thomas Sullivan Magnum III bola jednou z najdôležitejších v jeho kariére, nielen preto, že bola jeho prvou hlavnou úlohou, ale najmä preto, že sa stala populárnou a priviedla ho k sláve.

Magnum, P.I. sa vysielal v rokoch 1980 až 1988 a získal mnoho pozitívnych kritik od divákov a odborníkov, ktorí považovali zobrazenie veteránov prispôsobujúcich sa normálnemu životu za pozitívne.

Tom priznal, že jeho cesta bola náročná: „Je jasné, že som nebol úspešný zo dňa na deň,“ povedal, pričom si jasne pamätal, že od chvíle, keď stratil zmluvu s Foxom, do chvíle, keď bol obsadený v Magnum, P.I. Moja cesta k úspechu bola komplikovaná.

Nebol to priamy výstrel. Na ceste bolo veľa zlyhaní, ale verím, že jednou z výsad, ktoré máme v tejto krajine, je právo zlyhať. V zábavnom biznise sa neúspech zvyšuje. S mojou kariérou som podstúpil obrovské riziko, čo neznamená, že som mal vždy pravdu, ale znamená to, že som nikdy neuhádol sám seba.

Hoci bola séria v mnohých ohľadoch pozitívna pre Tomovu kariéru, jednoznačne negatívne ovplyvnila ostatné aspekty jeho života. Sláva bola ohromujúca pre muža, ktorý si rozhodne vážil svoj osobný život na vysokej úrovni, ako povedal Ľudia : ‚Bol som z toho unavený. A chcel som trojrozmerný život, pretože som ho nemal.

Tom hľadal pokoj a po skončení série sa utiahol na svoj ranč vo Venture v Kalifornii.

Táto prestávka očividne zaujala bulvárne médiá, ktoré rýchlo začali klebetiť o konci jeho kariéry. Napriek negatívnym ohlasom to Tomovi pomohlo zamyslieť sa nad svojou situáciou z inej perspektívy.

Ďalšie dôležité úlohy

Počas svojho pôsobenia v Magnum, P.I, T

tak sa objavila v rôznych filmoch, ako napríklad The Fall Guy, The Shadow Riders, High Road to China a 3 Men and a Baby.

Keď sa v roku 1990 skončila jeho prestávka, Tom sa vrátil do Hollywoodu a pracoval vo filme Quigley Down Under, ktorý sa odohráva na austrálskom západe a je považovaný za jedno z jeho najlepších diel. Ďalšie filmy, v ktorých sa objavil, boli Traja muži a malá dáma, Mr. Baseball a Ruby Jean a Joe.

Vo filme In & Out si Tom zahral svoju prvú gay postavu – Peter Malloy – po ktorej nasledovala dočasná úloha v populárnom televíznom seriáli Friends ako priateľ Moniky Gellerovej Richard Burke. Za túto rolu bol nominovaný v kategórii vynikajúci hosťujúci herec cien Emmy.

Jeho oficiálnym návratom do televízie s opakujúcou sa úlohou však bola úloha Jacka McLarena v komediálnom seriáli The Closer, ktorý sa sústreďuje na prestížnu marketingovú firmu. Bohužiaľ, relácia bola po šiestich epizódach zrušená.

Potom sa objavil v rôznych televíznych filmoch, až kým nebol obsadený v seriáli Boston Legal v roku 2006, a potom sa pripojil k obsadeniu Las Vegas v jeho piatej sezóne.

V roku 2012 bol obsadený, aby sa objavil v dráme Blue Bloods vysielanej na CBS a v súčasnosti sa stále vysiela. Tomova hlavná úloha Franka Reagana je postava, ktorú hrá najdlhšie.

Osobný život

Je Tom Selleck gay?

Jediné verejne známe vzťahy, ktoré udržiaval, sú so ženami, takže je bezpečné predpokladať, že sexuálna orientácia Toma Sellecka je priama.

V roku 1972 sa Tom Selleck po prvý raz oženil s Jacqueline Ray. Pár si adoptoval syna Kevina, hoci manželstvo sa skončilo v roku 1982.

Od roku 1987 je Tom ženatý s Jillie Joan Mack, s ktorou sa mu narodila dcéra, ktorej dali meno Hannah. V súčasnosti Tom a jeho rodina žijú spolu v Hidden Valley.

Čistá hodnota

V dôsledku svojej úspešnej kariéry herca má Tom Selleck odhadovanú čistú hodnotu viac ako 45 miliónov dolárov.

Všetko najlepšie k narodeninám Tomovi Selleckovi, hviezde Modrej krvi. Dúfame, že to bude úžasný deň!

pridané CBS Home Entertainment na Nedeľa 29. januára 2017

Fyzický vzhľad

Tom Selleck je muž bieleho etnika, ktorý má tmavohnedé vlasy, zelené oči a veľmi charakteristické fúzy. Jeho hmotnosť nie je známa, ale je vysoký 1,93 m.

Zaujímavosti

Bol hovorcom nelukratívnej organizácie Character Counts Coalition a Los Angeles Missions for the Homeless.

Obaja Tomovi rodičia boli anglického pôvodu, hoci z otcovej strany má tiež nemeckých predkov.

Tom sa objavil na náborových plagátoch Kalifornskej vojenskej akadémie.

Vyjadril komerčnú kampaň You Will spoločnosti AT&T.

Počas svojho pôsobenia na vysokej škole sa pripojil k dvom bratstvám: Sigma Chi a Trojan Knights.