• Hlavná
  • Herci
  • Tom Bateman – Kto je údajný snúbenec Daisy Ridleyovej? Wiki

Tom Bateman – Kto je údajný snúbenec Daisy Ridleyovej? Wiki

ObsahKto je Tom Bateman, snúbenec Daisy Ridleyovej, o ktorom sa hovorí? Wiki Bio

Thomas Jonathan Bateman sa narodil v Oxforde, Oxfordshire, Anglicko, 15. marca 1989, takže jeho znamenie zverokruhu sú Ryby a má britskú národnosť. Thomas je herec známy pre svoju rolu v televíznom seriáli Da Vinci's Demons, pričom je väčšinou populárny ako herečka. Daisy Ridleyovej údajný snúbenec.

Raný život a vzdelanie

Tom bol vychovaný v Oxforde v robotníckej rodine s 13 súrodencami, jeho otcom a matkou, ktorí sú obaja učitelia, Thomas má brata – dvojča, Merlina. Tom sa začal zaujímať o herectvo počas navštevovania Cherwell School, po povzbudení učiteľom sa pripojil k školskému dramatickému klubu a následne sa objavil vo väčšine školských hier.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Deň 844: Tom Bateman ako Giuliano de'Medici. #DaVincisDemons #TomBateman

Príspevok zdieľaný používateľom Da Vinciho démoni (@davincisdemons) 18. apríla 2018 o 9:40 PDT

Fyzicky aktívne hrával aj futbal, no napokon sa rozhodol venovať herectvu a športovať len pre zábavu, a tak nastúpil do Národného divadla mladých. Po imatrikulácii sa Tom zapísal na London Academy of Music and Dramatic Art (LAMDA) v Hammersmith v Londýne, kde v roku 2011 získal bakalársky titul v odbore dráma.

Filmové vystúpenia

V tom istom roku začal svoju hereckú kariéru, debutoval vo filme Veľa kriku pre nič s Claudiom.

Nasledujúce štyri roky strávil prácou v niekoľkých zamestnaniach, aby sa finančne podporil, až kým v roku 2015 nebol pozvaný, aby stvárnil Michaela Redmanea v komediálnom romantickom filme s názvom Veritelia V ktorom účinkujú Christian McKay, Andrea Deck a Ben Cura v príbehu mladého maliara, ktorý sa po rozhovore so svojou obdivovateľkou rozhodne prestať stretávať so svojou milenkou a sústrediť sa na vzťah s manželkou. V tom istom roku sa objavil v Branagh Theatre Live: The Winter’s Tale, zatiaľ čo v roku 2016 stvárnil Charlieho v krátkom filme s názvom Exposure.

V roku 2017 sa Tom objavil v štyroch filmoch, z ktorých dva najpozoruhodnejšie boli Snatched a kritikou uznávaný Vražda v Orient Expresse, pričom niektoré z jeho najnovších úloh boli v akčnom kriminálnom filme Cold Pursuit, v ktorom hrajú Liam Neeson a Laura Dern, a vo filme Smrť. na Níle, ktorý má vyjsť v druhej polovici roku 2020.

Vystúpenia v televíznych seriáloch

V roku 2013 sa Tom prvýkrát objavil v televíznom seriáli a hral v siedmich epizódach Dannyho Hilliera Tunel a v tom istom roku stvárnil Giuliana de’ Mediciho ​​v desiatich epizódach Da Vinciho démonov. Za svoj výkon bol chválený a v roku 2015 bol pozvaný, aby stvárnil hlavnú postavu Dr. Roberta Jekylla (alebo pána Hyda) vo filme Jekyll a Hyde, pričom v roku 2016 sa objavil v dvoch epizódach Cold Feet.

Tom sa objavil v šiestich epizódach minisérie Vanity a v epizóde Televízneho seriálu Into the Dark v roku 2018, zatiaľ čo jeho najnovšia rola v televíznom seriáli bola vo filme Behind Her Eyes, v ktorom stvárnil Davida.

Milujte život a vzťah s Daisy Ridley

Tom sa stretol s Daisy Ridley v roku 2017, keď spolu natáčali pre film Vražda v Orient Expresse . Títo dvaja spolu začali randiť krátko po tom, ako skončili s filmom, ale svoj vzťah chvíľu tajili, pretože nechceli žiadnu pozornosť médií ani zapojenie verejnosti. Sú spolu už takmer tri roky, pričom sa hovorí, že títo dvaja sa nedávno zasnúbili po tom, čo Daisy predviedla svoj diamantový prsteň na festivale All Points East, ktorý sa konal od 24. mája do 2. júna 2019.

pridané Daisy Ridley Page na Nedeľa 24. júna 2018

Tom aj Daisy boli v predchádzajúcich vzťahoch – Tom chodil so svojou láskou z vysokej školy niekoľko rokov, než sa rozišiel kvôli tomu, že chcel v živote niečo iné, zatiaľ čo Daisy chodila s hercom rok, kým sa obaja rozhodli ísť svojou cestou.

Záľuby a iné záujmy

Tom vo svojom voľnom čase rád pozerá filmy a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Tom Hanks, Johnny Depp a Natalie Portman, zatiaľ čo medzi filmy, ktoré najradšej sleduje, patrí The Terminal, Piráti z Karibiku a V. pre Vendetu. Je fyzicky veľmi aktívny, keďže má každý týždeň päť až šesť tréningov v posilňovni, teda jeho svalnaté telo.

Vie, ako hrať veľa športov a je dobrý v lyžovaní a snowboardovaní, preto je jeho obľúbeným obdobím zima, ale má rád aj leto, pretože rád pláva v oceáne a hrá plážové športy. Tom je milovník zvierat a má dvoch domácich miláčikov psov. Svoje osobné záležitosti si rád uchováva v súkromí, a preto nemá účet na Instagrame. Cestovanie je jeho hlavným koníčkom a bol v mnohých európskych krajinách, ako je Nemecko, Francúzsko a Taliansko, pričom bol aj v niekoľkých štátoch USA, ako je New York, Kalifornia a New Jersey.

Vzhľad a čistý majetok

Tom má 30 rokov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, je vysoký 1,88 m a váži okolo 80 kg.

png

Začiatkom roku 2020 sa jeho čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, zatiaľ čo čistý majetok Daisy je údajne viac ako 6 miliónov dolárov.

Kto je Daisy Ridley, Tomova snúbenica?

Daisy Jazz Isobel Ridley sa narodila vo Westminsteri v Londýne v Anglicku 10. apríla 1992 – jej znamenie zverokruhu je Baran a má britskú národnosť. Je to herečka, ktorá sa najlepšie preslávila stvárnením Rey vo filmoch Star Wars The Force Awakens, The Last Jedi a The Rise of Skywalker. Vychovala ju v Maida Vale jej otec Christopher Ridley, ktorý je fotograf, a jej matka Louise Fawkner-Corbett, ktorá je bankárkou, má dve staršie sestry menom Poppy Sophia a Kika Rose. Daisy sa začala zaujímať o herectvo vo veľmi ranom veku – jej obľúbeným filmom bola Matilda, keď vyrastala.

Študovala na Tring Park School for the Performing Arts v Hertfordshire a potom sa zapísala na Birkbeck, University of London, ale prerušila štúdium, pretože sa chcela sústrediť na svoju hereckú kariéru. V roku 2016 začala navštevovať online kurzy na Open University v nádeji, že získa titul Bachelor of Arts zo sociálnych vied.

Svoju hereckú kariéru odštartovala v roku 2013 účinkovaním v televíznych seriáloch ako Toast of London a Silent Witness a objavila sa aj v krátkom filme Blue Season. V apríli 2014 bola pozvaná, aby sa objavila vo filme Star Wars: Sila sa prebúdza ako Rey, ktorý sa stal najlepšie zarábajúcim filmom roku 2015, vďaka čomu sa Daisy preslávila po celom svete.

https://twitter.com/Reylo4Life/status/1244308458054311937

V roku 2016 sa pustila do produkcie filmov, pričom jej prvým bol dokumentárny film The Eagle Huntress. V roku 2017 bola pozvaná, aby si zahrala Mary Debenham vo filme Vražda v Orient Expresse, pričom opäť stvárnila Rey vo filme Star Wars: The Last Jedi. V decembri 2019 sa objavila v ďalšom filme Star Wars s názvom The Rise of Skywalker, ale uviedla, že sa už nebude objavovať vo filmoch Star Wars.

Daisy bola nominovaná na viac ako 20 ocenení, pričom získala šesť, napríklad cenu na filmovom festivale Zed Fest za vynikajúci herecký výkon a cenu Florida Film Critics Circle za prielom FCC, obe v roku 2015, zatiaľ čo jej posledná získala Cenu za najlepšiu herečku v roku 2015. Rok 2018 bol ríšou.