• Hlavná
  • Herci
  • Tia Bhatia Wiki: Kto je jej otec? Otec, vek, čistá hodnota, životopis

Tia Bhatia Wiki: Kto je jej otec? Otec, vek, čistá hodnota, životopis

ObsahKto je Tia Bhatia?

Tia Bhatia sa narodila v Ambale v Indii 15. októbra 1991 – jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má indickú aj kanadskú národnosť. Je youtuberka a herečka možno najznámejšia pre nahrávanie zábavných videí, v ktorých si robí žarty zo svojich priateľov a rodiny, robí výzvy a rozpráva vtipné príbehy.

kto je jej otec?

Tia bola vychovávaná ako jediné dieťa v Kanade jej adoptívnym otcom Nav Bhatia a jej matkou – Nav sa narodila v New Delhi v Indii 9. júla 1951 a je podnikateľom, ktorý je známy najmä tým, že je superfanúšikom basketbalového tímu Toronto Raptors. .

Od roku 1995 sa zúčastnil každej hry, ktorú Raptors hrali, a v súčasnosti je vedúcim nadácie Superfan Foundation. Dňa 19. júna 2018 Nav vyhral cenu Royal Bank of Canada Top 25 kanadských prisťahovalcov . Po tom, čo sa v roku 1984 presťahoval do Kanady za lepším životom, začal pracovať ako predajca áut, ktorý za 90 dní predal 127 áut a len za dva roky kúpil predajňu, v ktorej pracoval. Jeho čisté imanie k augustu 2020 sa odhadovalo na viac ako 50 miliónov dolárov, keďže je dnes vlastníkom jedného z najpredávanejších kanadských predajcov áut Hyundai.

Raný život a vzdelanie

Tia sa začala zaujímať o herectvo už na základnej škole a jej otec ju prihlásil na hereckú školu po tom, čo mu sľúbila, že sa bude stále venovať vzdelávaniu. Herectvu sa venovala aj počas štúdia na strednej škole a po maturite v roku 2009 sa zapísala na Ryerson University, kde v roku 2013 ukončila bakalársky titul v odbore hotelierstvo a cestovný ruch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Aká je vaša objednávka, ak pijete čaj alebo kávu? Pripravené na moju objednávku @starbuckscanada: Grande vanilkové chai latte 2 pumpičky chai 2 pumpičky vanilka bez cukru Mandľové mlieko Bez vody Škorica Niekedy pridávam pumpičku lieskových orieškov a mäty, aby to bol sezónny nápoj. Leto, zima, jeseň všetko v jednej šálke Fotografia: @hark_a22

Príspevok zdieľaný používateľom Tia Bhatia (@tia_bhatia) 14. septembra 2020 o 8:12 PDT

Kariéra ako hviezda YouTube

Tia spustila svoj eponymný kanál YouTube 19. septembra 2012 a momentálne ho odoberá takmer 600 000 ľudí a má viac ako 105 miliónov zhliadnutí všetkých jej videí dokopy. Dve z jej najobľúbenejších videí sú Brown Girls vs White Girls – Wedding Edition, ktoré si od 4. augusta 2016 pozrelo viac ako 16 miliónov krát, a Bride to be Surprise Engagement Performance, ktoré od 13. júna 2017 videlo viac ako deväť miliónov krát. Tia je tiež aktívna na mnohých ďalších sieťach sociálnych médií, ako sú Instagram, Twitter a TikTok.

Svoju hereckú kariéru odštartovala v roku 2014, keď stvárnila Zarah v komediálnom filme Dr. Cabbie, v hlavnej úlohe s Vinayom Virmanim, ktorý tiež napísal film, Adrianne Palicki a Kunal Nayyar, a sleduje indického lekára, ktorý prichádza do Kanady, aby sa stal taxikárom. V roku 2016 si zahrala po boku Vansha Bhardwaja a Janki Bisht kriminálny film Anatomy of Violence , ktorý je o živote mladej ženy po tom, čo bola znásilnená šiestimi mužmi v autobuse v Naí Dillí – film získal cenu Vancouver International Women in Film Festival Award za najlepšiu kameru a bol nominovaný na ďalšie dve ceny.

V roku 2018 sa Tia objavila v jedinej epizóde dokumentárneho seriálu 50 Amazing Facts to Blow Your Mind a jej posledným vystúpením bola postava kriketovej fanúšičky v epizóde The Catch komediálneho seriálu The Ninth, čo je bejzbalová komédia o všetko okrem bejzbalu“.

Priatelia, milostný život a vzťahy

Tia nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla chodiť, a verí sa, že je to veľmi tradičné indické dievča, ktoré sa vydá len za muža, ktorý je tiež z Indie – niektorí z jej fanúšikov uviedli, že ju videli s takým mužom na pri viacerých príležitostiach jedli v reštaurácii v Toronte .

Internetom tiež kolujú zvesti, že Tia sa už vydala za lásku svojho života a že sa poznajú už viac ako päť rokov, no zo strany Tia neexistuje žiadny dôkaz ani potvrdenie, ktoré by tieto tvrdenia podporilo.

Tia je vysoko spoločenská osoba, ktorá má veľa priateľov – väčšina hercov a herečiek, ktorí s ňou spolupracovali, ju opísala ako priateľskú a spoločenskú osobu. Stala sa blízkymi priateľmi s niektorými ľuďmi, s ktorými pracovala, vrátane Benjamina Blaisa a Aarona Chartranda.

Od augusta 2020 je Tia slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Tia rada tancuje a už viac ako 10 rokov chodí na hodiny tanca – príležitostne natáča videá, v ktorých tancuje seba a jej priateľov. Rada cestuje a bola v mnohých štátoch USA, pričom bola aj v niekoľkých európskych krajinách a zvyčajne navštevuje svoju rodinu v Indii aspoň raz za rok. Počas pobytu v Indii je však veľmi opatrná kvôli tomu, ako sa občas zaobchádza so Sikhmi. Tia je fyzicky aktívna, chodí behať a cvičí jogu, pričom zároveň dodržiava prísnu diétu, a tak má svoje telo.

Radšej počúva indickú hudbu pred západnou.

Vo svojom voľnom čase Tia rada pozerá hollywoodske filmy a jej obľúbenými hercami a herečkami sú George Clooney, Matt Damon a Rosario Dawson a niektoré z filmov, ktoré najradšej pozerá, sú The Descendants, Good Will Hunting a Seven Pounds.

Vek a čistý majetok

Tia má 28 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 2 palce (1,57 metra) a váži okolo 45 kg.

Od augusta 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 200 000 dolárov.