The Untold Truth Of Tony Hawk’s Son – Riley Hawk – Biografia

ObsahKto je Riley Hawk?

Tony Hawk je skateboardový priekopník a jeden z najlepších skateboardistov na svete. Má svoj vlastný odkaz a jeho dedičom je jeho syn – Riley Hawk – profesionálny skateboardista, ale na rozdiel od svojho otca, ktorý je prominentným vert skateboardistom, sa Riley cíti uvoľnenejšie, keď robí na svojom skateboarde pouličné triky. Riley sa stal profesionálnym skateboardistom v roku 2013.

Riley Hawk Nevyslovená pravda - Vek, detstvo, vzdelanie

Narodil sa ako Hudson Riley Hawk 6. decembra 1992 v Carlsbade v Kalifornii v USA. Je synom Tonyho Hawka a jeho prvej manželky a stredoškolskej lásky Cindy Dunbar.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tajomstvo je vonku. Budem postavou v nových #THPS hrách, ktoré vyjdú v septembri. @tonyhawkthegame

Príspevok zdieľaný používateľom Riley Hawk (@rileyhawk) 23. júna 2020 o 9:08 PDT

Je jediným dieťaťom z ich vzťahu – jeho rodičia sa rozviedli len rok po jeho narodení. Odvtedy sa jeho otec trikrát oženil a Riley má teraz troch nevlastných súrodencov, medzi ktoré patrí aj hudobník Guppy , vlastným menom Spencer Hawk. Od útleho veku sa Riley začal zaujímať o skateboarding, keď sledoval, ako jeho otec ovláda skateboardové rampy a parky. Postupne sa jeho záujem zvýšil a začal predvádzať svoje vlastné schopnosti.

Profesionálna kariera

Predtým, ako sa stal profesionálom, Riley trénoval svoje schopnosti iba ako amatér, potom sa v roku 2013, keď mal 21 rokov, stal profesionálnym skateboardistom, pričom v ten istý deň bol časopisom Skateboarder Magazine vyhlásený za amatéra roka.

Odkedy sa stal profesionálom, Riley je sponzorovaný spoločnosťami Baker Skateboards a Lakai. Na X Games sa prvýkrát predstavil v roku 2014 a odvtedy súťažil ešte dvakrát, no medailu ešte nezískal. Hoci je stále v tieni svojho otca, Riley dokázal uspieť sám a je z neho samorast.

Objavil sa aj vo videohrách Tony Hawk Skateboarding, prvýkrát sa objavil v Tony Hawk's Pro Skater HD a potom v Tony Hawk's Pro Skater 5.

iné záujmy

Riley má tiež rád hudbu, hrá na gitare a je členom dvoch kapiel.

Riley Hawk

Prvou je punkrocková skupina Warish, s ktorou v roku 2019 vydal album Down in Flames a EP Running Scared. Je tiež súčasťou psychedelická rocková skupina Petyr .

Okrem toho je Riley majiteľ kaviarne Steel Mill Coffee shop , v ktorej si okrem nápojov a kávy môžete zakúpiť aj vintage hudobné albumy.

Riley Hawk Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Riley Hawk sa stal hviezdou sám od seba, napreduje ako skateboardista, hudobník a majiteľ baru. Jeho čistý majetok sa zodpovedajúcim spôsobom zvýšil a teraz sa odhaduje, že v polovici roku 2020 je jeho majetok až 2 milióny dolárov, čo nie je nič v porovnaní s údajnými 140 miliónmi dolárov jeho otca.

Riley je vysoký 6 stôp a 1,84 m (1,84 m), pričom jeho hmotnosť a ďalšie dôležité štatistiky nie sú známe, hoci má štíhlu postavu. Má modré oči a dlhé svetlohnedé vlasy.

Osobný život Riley Hawk, vydatá, manželka, deti, slobodná?

Riley nie je ženatý a zrejme ani nemá priateľku – v posledných rokoch sa sústredil na svoju kariéru a záujmy. Riley však v minulosti randila s niekoľkými ženami, vrátane nemenovanej tlačenky z roku 2013, keď sa odfotili s dnes už zosnulým Lemmym Kilmisterom. Uviedol však aj to, že vzťahy mu zaberajú veľa času a jeho hlavným zameraním je teraz stúpajúca kariéra.

Otec Riley Hawk, Tony Hawk

Anthony Frank Hawk sa narodil 12. mája 1968 v San Diegu v Kalifornii v USA a je synom Franka Petra Ruperta Hawka a jeho manželky Nancy. Keď Tony vyrastal, zistil, že je hyperaktívny a musí si nájsť niečo, na čo sa bude sústrediť. Bol na seba skutočne tvrdý a vždy, keď sa mu nepodarilo dosiahnuť svoj cieľ, našiel si spôsob, ako sa potrestať. Po rozhovore so školským psychológom Tony urobil IQ test a výsledkom bolo IQ 144. V dôsledku toho v rokoch 1980 až 1981 chodil na strednú školu Jean Farb. Napriek tomu sa skateboarding stal jeho hlavným záujmom a stal sa profesionálny skateboardista vo veku 14 rokov.

Kariéra

Od roku 1983 do roku 2003 vyhral Tony 64 súťaží, čo z neho urobilo najlepšieho skateboardistu na svete. V roku 1999 sa stal prvým skateboardistom, ktorý urobil leteckú rotáciu o 900 stupňov. Po roku 2003 odišiel do dôchodku, ale stále sa venuje skateboardingu, stavbe parkov, zriaďovaniu rámp a vytváraniu nových profesionálnych zájazdov. Je tiež predmetom skateboardingových videohier, počnúc Tony Hawk’s Pro Skater v roku 1999. Odvtedy sa objavilo ďalších 18 hier, ktoré zahŕňajú 10 hlavných sérií, štyri vedľajšie hry a 4 prebalenia.

Tony sa tiež niekoľkokrát objavil vo filmoch a televíznych seriáloch, vrátane filmu xXx v roku 2002, potom menšiu úlohu vo filme Lords of Dogtown v hlavnej úlohe so zosnulým Heathom Ledgerom a viac ako 50 účinkoval ako on sám v rôznych filmoch a TV. série, ako Last Man Standing (2012), Breaking In (2012), potom Rodičovská pomoc a naposledy v televíznom filme Sharknado 5: Global Swarming (2017).

Okrem toho má Tony svoj vlastný kanál YouTube – RIDE – ktorý má viac ako 1,6 milióna predplatiteľov a jeho videá si pozrelo viac ako 450 miliónov krát.

Tony Hawk Čistá hodnota a osobný život

Tonyho bohatstvo ťažilo zo všetkého jeho profesionálneho úsilia a má množstvo sponzorských zmlúv.

Podľa zdrojov sa jeho majetok v polovici roku 2020 odhaduje na 140 miliónov dolárov. Aby Tony dokázal, že nejde len o peniaze, založil nadáciu Tony Hawk Foundation, charitatívnu organizáciu, ktorá pomáha ľuďom v núdzi a buduje skateboardové parky po celých USA, čím pomáha mladým nadšencom dosiahnuť ich ciele.

Tony bol po rozchode s Rileyinou matkou štyrikrát ženatý, v roku 1996 sa oženil s Erin Lee a páru sa narodili dve deti – Spencer a Kegan – pred rozvodom v roku 2004. Jeho treťou manželkou bola Lhotse Merriam, s ktorou sa spojil. 12. januára 2006. Majú spolu jedno dieťa, dcéru Kadence Clover Hawk, ale Tony a Lhotse sa rozviedli v roku 2011. Jeho štvrtou manželkou je Cathy Goodman a sú manželmi 27. júna 2015. Ceremónia sa konala v írskom Limericku. .